VERN (Veterina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VERN (Veterina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tko je kupio ispod 70 kupio je, nema više

Iz čisto mazohističkih razloga, ( nije dosta da sam izija go…vno u procijeni ), eto i mene kod vas, pa da zajedno vidimo jeste li u pravu.

A što mogu, protiv struje ne ide…

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

svi utihnuše..a ekipa sprema lovu iz kocki na izvješća u vern..samo tako naprijed, zanima me da li će past ova brana na 83, a onda bi moglo postat vatreno:D

koji se kuki ovdje zbiva, ode 2000 dok si reko keks

Čini se da je ovdje krenulo otključavanje vrijednosti dionice.Uspješna farmaceutska tvrtka,učinjeno pripajanje …. sve mi sliči na način otključavanja LPLH … tko zna tko ulazi…sretno svima!

Ooooooo………….

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Deeeeeeeeee……

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

nema što, ovdje je pravi čistunac

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

avaka iole veća količina se odmah skida bez obzira na cijenu

to ti je znak da je dionica još dobro podcjenjena . što je najbolje, kupe se dobre količine , što se god malo jače postavi na ask , odmah odlazi u tuđe ruke

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

ovo bi se moglo vidjeti i na prvih 10 u petak


to ti je znak da je dionica još dobro podcjenjena . što je najbolje, kupe se dobre količine , što se god malo jače postavi na ask , odmah odlazi u tuđe ruke

to stoji, još nije tamo hdje bi trebala biti. samo je pitanje gdje je to . nezahvalno je samo na q1 izvoditi zaključke, ali ako vern potvrdi svoju profitabilnost, mjesto je sa atln, atgr i sličnima – pb 1, 3 do 1, 5 , oko 130 kn. to za prvu ruku.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

New Report

Close