VERN (Veterina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VERN (Veterina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Po Zakonu mora biti razlog za stjecanje vlastitih dionica.
Ako je razlog nagrada za ispunjenje zadanih ciljeva o tome će vjerojatno pisati i onda ćemo znati koliko je potencijalna udavača atraktivna.
Koliko znam trude se da postanu prepoznatljivi u globalnom smislu.
Nije isključen ni jaki strateški partner, naravno samo ako vrijede.
To se uklapa da su na vrijeme sklonili istraživanja kao vlasnika patenata a lijekovi bi mo meni trebali imati eskluzivno pravo proizvodnje.
Tada lijekovi ne bi više proizvodili samo generike i krvna slika bi se u trenutku promijenila.

dobit 11,3 milje – oko 6,5 kn. pe ispod 10. a tek smo počeli donositi dobit. hanžeković je pogodio najavivši dobit u 2014.

Todka 3. dnevnog reda:
Neto dobit Daustva iz poslovanja u 2014. godini iznosi 11.366.765,28 kuna. Donosi se odluka da se dio ostvarcne dobiti
Drustva iz poslovanja u 2014. godini u iznosu od 10.392.679,34 kune koristi za pok.i6e prenesenog gubitka iz proteklog
razdoblja, a dio dobiti u iznosu 48.704,30 kuna za fofmiranje zakonskih rezervi Dru5tva. Ostatak dobiii Drustva u iznosu
925.381,64 kn nakon pokri6a prenesenih gubitaka iformiranja zakonskih rezerui prenosi se u zadEanu dobit.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=57703

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Dokapi i konsolidacije su dobre vijesti, dobro uzlazno poslovanje je još bolja vijest. IZGLEDA DA one gužve na kupnji ipak imaju više veze sa redovnim poslovanjem, no izvanrednim dogadajima

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Sve mi se vidi da je netko uzeo na margin onih par tisuća, pa sad samo brani cijenu s pinganjem po asku i plasiranjem teorija

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Sve mi se vidi da je netko uzeo na margin onih par tisuća, pa sad samo brani cijenu s pinganjem po asku i plasiranjem teorija

Najizglednija opcija


Sve mi se vidi da je netko uzeo na margin onih par tisuća, pa sad samo brani cijenu s pinganjem po asku i plasiranjem teorija

Bravo, tako je! (Nije da firma sve bolje posluje i izbacuje sve bolja izvješća, nego je sve teorija zavjere na margini pameti…)

bez brige, tko kupi 500 komada u komadu ne brani cijenu nego guta kao som.


Sve mi se vidi da je netko uzeo na margin onih par tisuća, pa sad samo brani cijenu s pinganjem po asku i plasiranjem teorija

Kolega drzite se vi i brinite o vasim kapitalcima kao sto su KSST, JDPL, IMZV, DDJH… A naseg “gubitasa” VERN ostavite na miru da zajedno odemo u stecaj, nije to vasa liga [emo_namigusa]

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/VERN-fin2015-1Q-NotREV-N-HR.xls

Za razliku od 1Q prošle godine kad je bilo 7 mil. kuna gibitka, Genera je u istom kvartalu ove godine ostvarila čak 4 mil. kuna neto dobiti!

[emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]

https://investor.pbz.hr/PbzInvestorWeb/secure/brokerage/index.html#

Povečanje prihoda 50%.RIZO je nakon puno slabijih rezultata skočio više od 120%.

Prihodi od prodaje povećani 50%!

lijepo, lijepo…

New Report

Close