VERN (Veterina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VERN (Veterina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ima netko link ili objasnjenje sto se ovdje dogada? Ili je samo nestasica dionica u pitanju?

nemam link, ali stavljam rukuu vatru da se nešto iza brda valja. nitko ne trguje sa 50 000 kn naslijepo, ne na grobexu.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



Ima netko link ili objasnjenje sto se ovdje dogada? Ili je samo nestasica dionica u pitanju?

nemam link, ali stavljam rukuu vatru da se nešto iza brda valja. nitko ne trguje sa 50 000 kn naslijepo, ne na grobexu.
[/quote]

S 50 tisuća kuna?!?! Toliko novaca odjednom?!?!?! To mora da je neki internacionalni fond ili norveški penzionerski, jedino takvi budžovani imaju 50 tisuća kuna za potrošit odjednom….

Dioničar sam VERN-a, da se razumijemo, ali hajde da ne bulaznimo.




Ima netko link ili objasnjenje sto se ovdje dogada? Ili je samo nestasica dionica u pitanju?

nemam link, ali stavljam rukuu vatru da se nešto iza brda valja. nitko ne trguje sa 50 000 kn naslijepo, ne na grobexu.
[/quote]

S 50 tisuća kuna?!?! Toliko novaca odjednom?!?!?! To mora da je neki internacionalni fond ili norveški penzionerski, jedino takvi budžovani imaju 50 tisuća kuna za potrošit odjednom….

Dioničar sam VERN-a, da se razumijemo, ali hajde da ne bulaznimo.
[/quote]

ne bulaznim, nego 50 000 kn je taman netko od ovjetnika, računovođa, menadera koji nesto zna. uzmite primjer valamara. to nisu špekulanti, to su insajderi. ili najnvije na blkl – porast cijene od 100 posto, nakon dva dana priopćenje – ide ponuda za preuzimanje. nema na grobexu slučajnosti.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

slozio bi se sa investimirom da nije slucajnost i da su vjerovatno u pitanju insideri, ali s obzirom na sve bi rekao da se spremaju oglasiti neku veliku vijest, mozda su dobili odobrenje za one eu fileove ili tako nesto, sto bi islo u kontekstu sa preuzimanjem 100% udjela u genera lijekovi..u svakom slucaju, lijepo je vidit pomake..

uzeo na 65. prodao na kraju. rano ali radim jbg.

使用を信頼し、あなた自身の能力の





Ima netko link ili objasnjenje sto se ovdje dogada? Ili je samo nestasica dionica u pitanju?

nemam link, ali stavljam rukuu vatru da se nešto iza brda valja. nitko ne trguje sa 50 000 kn naslijepo, ne na grobexu.
[/quote]

S 50 tisuća kuna?!?! Toliko novaca odjednom?!?!?! To mora da je neki internacionalni fond ili norveški penzionerski, jedino takvi budžovani imaju 50 tisuća kuna za potrošit odjednom….

Dioničar sam VERN-a, da se razumijemo, ali hajde da ne bulaznimo.
[/quote]

ne bulaznim, nego 50 000 kn je taman netko od ovjetnika, računovođa, menadera koji nesto zna. uzmite primjer valamara. to nisu špekulanti, to su insajderi. ili najnvije na blkl – porast cijene od 100 posto, nakon dva dana priopćenje – ide ponuda za preuzimanje. nema na grobexu slučajnosti.
[/quote]

Nakon ovakvog finiša, nikad mi nije bilo draže što sam bio u krivom. 😀

Ni meni isto 🙂

jel ima netko objašnjenje za ovakav napad na ask?


jel ima netko objašnjenje za ovakav napad na ask?

firma vrijedi više nego što se sada trži. može li to objašnjenje.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


firma vrijedi više nego što se sada trži. može li to objašnjenje.

super, ako je to razlog, možda je počelo buđenje, a ako ima još nešto u pozadini, još bolje..



firma vrijedi više nego što se sada trži. može li to objašnjenje.

super, ako je to razlog, možda je počelo buđenje, a ako ima još nešto u pozadini, još bolje..
[/quote]

firma vrijedi više i kad tad će to doći do izrazaja. ovo sad je jako dobrodošlo, ali mislim da nisu fundamenti posrijedi nego kakva krupija vijest. kroz koji dan će vjerojatno bitiii službeno pa ćemo biti pametniji.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



jel ima netko objašnjenje za ovakav napad na ask?

firma vrijedi više nego što se sada trži. može li to objašnjenje.
[/quote]

to da firma vrijedi više nego što se sada trži nije činjenica od jučer.
možda tržište radi s velikim zakašnjenjem.

New Report

Close