VERN (Veterina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VERN (Veterina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako se proda,izmijenit će se vlasnička struktura,zar ne?Zato spominjem i vlasničku strukturu.Posljednje revizorsko izvješće Genere lijekova nije lijepo,pogledajte što veli KPMG.Meni je okej i da se likvidira,ako će matica uspjeti naplatiti dio ili u cijelosti svoja potraživanja.

donedavno je i matica bila ružno pače, pa se to u meduvremenu je li promijenilo. farmacija je tiha voda, istraživanje, testiranje, patentiranje, licenciranje – i tek onda počne kapati, ali kapa postojano. zato se u svakom izvjescu uredno potcrtava što je u meduvremenu registrirano, što prijavljeno u postupak itd.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

http://www.zse.hr/default.aspx?id=56621

genera lijekovi bit će u prvoj fazi preuzeti u 100tno vlasništvo potom pripojeni – Navedene odluke donesene su u sklopu programa mjera jačanja poslovne efikasnosti Genere d.d.

okrupnjavanje i konsolidacija su uvijek dobre vijesti. možda matica sada brže i bezbolnije zavede red i profit u genera lijekove

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Oh, pa to je sjajna vijest kolega Investimir.
Kada se proda ili kupi skoro pa pola farmaceutske tvrtke je vijest za novine.
Negdje se pisalo da je farmaucetika jedan od temelja poslovnog uzleta.
Možda saznamo o kakvim iznosima transakcije se radi pa da vidimo koliko taj projekt vrijedi.

5. KOPSEJAK KREŠIMIR (87653946341)7.846 0,43 Osnovni račun

Da li mozda netko zna kako se gdin. Kopsejak pojavio u top 10?


5. KOPSEJAK KREŠIMIR (87653946341)7.846 0,43 Osnovni račun

Da li mozda netko zna kako se gdin. Kopsejak pojavio u top 10?

čovjek je burzovni analitičar. sapienti sat.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Izgleda kao dobar igrac, medutim cini mi se da je jucer u OTC transakciji prodao svoj udjel pa me to malo intrigira…

http://zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=VERN-R-A

mislim da se tu radi o kupnji nakon koje je i upisan u skdd? intrigantnija je cinjenica da na ulazak velikog igraca sa pola milijuna kuna nema apsolutno nikakve reakcije..imam filing da sutra nadu lijek protiv raka cijena nebi mrdnula..

Gdin. Kopsejak je bio upisan u skdd prije OTC transakcije tako da je on sigurno prodao u cetvrtak. Medutim, on se odjedanput pojavio u top 10 pa pretpostavljam da je imao vise skrbnickih racuna na kojima je skupljao jer se putem transakcija na burzi tolika kolicina nije mogla kupiti.

Sutra cemo saznati tko je kupac njegovih dionica.

Evo ga:

4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242) 11.769 0,64 Skrb. račun

pa, prema broju dionica, netko od onih racuna s istim brojem dionica je odlucio povecati svoj udio u firmi za 200%..sve u svemu jos jedna dobra vijest u nizu..


pa, prema broju dionica, netko od onih racuna s istim brojem dionica je odlucio povecati svoj udio u firmi za 200%..sve u svemu jos jedna dobra vijest u nizu..

plus, pojavio se nalog od 1000 komada. to se u ovoj nasoj žabokrečini ne dogada slučajno. nešto se iza brda valja.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Ima netko link ili objasnjenje sto se ovdje dogada? Ili je samo nestasica dionica u pitanju?

New Report

Close