VERN (Veterina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VERN (Veterina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Stavili su na ask 900 komada na 55,5 i to je bio dovoljan razlog da prospete svoje dukate po bidu. A što bi tek bilo da je stavio veće strašilo?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

brojke se lijepo popravljaju, ali dionica je izgleda totalno zapostavljena i zaboravljena od svih. ili plača za grijehe iz prošlosti. meni je na radaru i razmišljam o ulasku.

koji su to grijesi iz prošlosti.

29.01 VERN

kum. +111% d

4 kvartal zbog jednokratnog otpisa podbacio, ali jedno je jednokratni otpis, drugo redovno poslovanje. čitati izvješća, ekipa.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

seve
pa potrudi se malo saznati

kons godišnja dobit 1, 53 milje
nekons godišnja dobit 11, 67

razliku čini genera lijekovi
ostali poslovni rashodi ca 9 milja. ostale podružnice su u plusu, sitno, ali u plusu.

dok ne dode revidirani, teško je dokučiti o čemu se tu točno radi. ali izgleda da matica više nije crna ovca, dapače da je najbolja od svih.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Da li su se drhtave rucice napokon istresle? [emo_smijesak]

Ima li netko mozda ideju o cemu bi se moglo raspravljati u petak o Genera lijekovima d.o.o.?

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/T6Gjy5vValReDUmeLLDJFQ==.pdf

S obzirom na velike gubitke,vjerojatno o likvidaciji ili izmjeni vlasničke strukture firme.Da se Genera riješi Genera lijekova,bilanca bi bila bonbonček.

Već sad je bilanca ok, ali ju nelikvidnost koći

Kolega lebowski mislite da sad kad su razvili proizvodnju, skopili ugovor s Pfizerom i trebali preci iz minusa u plus slijedi likvidacija???

Meni se cini da tu ima puno skrivene vrijednosti (razvoj proizvoda, pozicioniranje na trzistu, marketing) i da se mozda ide u prodaju, ali biti cemo pametniji u petak, nadam se…

http://www.genera.hr/hr/35/lijekovi/

Ako se proda,izmijenit će se vlasnička struktura,zar ne?Zato spominjem i vlasničku strukturu.Posljednje revizorsko izvješće Genere lijekova nije lijepo,pogledajte što veli KPMG.Meni je okej i da se likvidira,ako će matica uspjeti naplatiti dio ili u cijelosti svoja potraživanja.

New Report

Close