VERN (Veterina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VERN (Veterina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Hanža je ovo platio 110 kuna kad je bilo u totalnom rasulu. Bio je ponudio otkup po toj cijeni. Ako je bio spreman platiti 110 kuna malim dioničarima znači da njemu vrijedi barem duplo.
Jedino obrazloženje za čuvanje niske cijene bi bila eventualna nemoralna ponuda u pripremi. Sjetimo se kako su braća pokušala preuzeti KORF po 40 jer su mislili da su mali blentavi.
O poslovanju ne treba trošiti riječi – sve naj naj.

Teško da vrijedi 110 a kamoli duplo.
[/quote]

I za KORF su pisali da ne valja kad je bio na 23kn. Nekima je valjao pa su ga 3 godine kasnije prodali sa zaradom od 1000%. Tako je to, uvijek nekome valja a nekome ne valja. Da nije tako burza nebi ni postojala.

ps: ja sam korf prodao na 95, rekao sam to je to, dalje ne može 🙁

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

odlične analzie.
svasta se da nauciti iz par prethodnih postova
samo tako i dalje.
evo da se i ja prikljucim raspravi, mozda vrijedi 100, mozda 200. a mozda 10 k, tako je nekako i korf bio.

http://www.genera.hr/media/uploads/2015_01_22_najava_sjednice_nadzornog_odbora.pdf

ali evo cisto informativno, sutra je nadzorni odbor, raspravlja se u rezultatima za 4 kvartal, ovo malo sto dionica ide gore je vec uhodadni nacin ponasanja, sto nam sugerira da ce i 4 q biti u skladu s ocekivanjima[emo_palacg]


http://www.genera.hr/media/uploads/2015_01_22_najava_sjednice_nadzornog_odbora.pdf

ali evo cisto informativno, sutra je nadzorni odbor, raspravlja se u rezultatima za 4 kvartal, ovo malo sto dionica ide gore je vec uhodadni nacin ponasanja, sto nam sugerira da ce i 4 q biti u skladu s ocekivanjima[emo_palacg]

da , svaki kvatal netko sazna rezultate prije objave. jest bezobrazno, ali, hej, dok god su rezultati dobri, neka i curenja

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

ma daj koje curenje inf…da bi ko ima neku inf..bio bi i neki promet.Il na gore il na dole.

scenarij je uvijek isti i ne može biti slučajnost. glede prometa, ovo je grobex – i 10000 kn je ozbiljan promet.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

i opet ekipa ne zna čitati izvješće, ili ga uopće ne čita. jednom bude.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

npr što se može saznati čitajući izvješće

nekonsolidirana neto dobit
2013 4,25 milje
2014 11,67 milje

iliti 2, 7 puta više. a registracije novih proizvoda, odakle i dolazi prihod i dobit, teku dalje i to pojačano

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


i opet ekipa ne zna čitati izvješće, ili ga uopće ne čita. jednom bude.

MIslim da je kombinacija – ima i onih koji ga ne čitaju, a i onih koji ga ne znaju pročitati. [emo_smijeh]

Kolega što se živcirate, skupljajte dok drugi progledaju.


Kolega što se živcirate, skupljajte dok drugi progledaju.

nije živciranje, nego testiranje. da vidim jesam li ja pametan , a drugi slijepi ili je obrnuto. sve više dolazim do zaključka da doista ima puno slijepih i da nisam nigdje pogriješio u računici, nego jednostavno rzgovaram sa gluhima.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Lijep porast EBITDA na 24,6 mil kn, tu negdje u skladu s očekivanjima. Sveobuhvatna dobit 5,3mil kn.
Hmm, nekonsolidarano EBITDA +50%? [emo_cool]

…lijep razvoj

Izneseni tekstovi nisu nagovor na prodaju ili kupnju dionica

New Report

Close