VERN (Veterina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VERN (Veterina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Korisniče šanto,
Kad dionica ode na 1000, a otići će jednoga dana, jer radi se o ljekovima, a ljudi vole ljekove, mnogi će tada reći, mogao sam imati puno više komada verna da nisam samo gledao kako muktije da prođem [wink]

Svaka čast, ja više u ništa nisam siguran [undecid]
[/quote]
—————————
korisniče šanto,
ako ti više u ništa nisi siguran, onda ćeš se ti bogami načekati na semaforu dok ne prijeđeš preko[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Pozz, zna li netko kada ce ova kompanija predstavljati sljedece izvješće o poslovanju.hvala

Vaš link …
Dobro, dobro je.
E purr si muove.

PD tiskano izdanje

Genera grupa predstavila novu web stranicu i novi slogan kompanije “Jedno zdravlje”
Redizajn uz novu besplatnu uslugu

Tvrtka Genera nedavno je predstavila nove korporativne stranice koje su usljedile nakon restrukturiranja kojim je postavljena i nova organizacija tvrtke radi ostvarivanja svih potrebnih preduvjeta za dugoročni rast i razvoj kompanije.
Genera grupa u svojem sastavu sadrži četri poslovna područja : Veterina, Agro, Genera Lijekovi i Genera analitiko.
Osnovna zadaća web stranice kažu u kompaniji jest da se na jednom mjestuobjedine i prikažu svi navedeni segmenti poslovanja, istovremeno poštujući njihove specifičnosti.
Novi slogan “Jedna kompanija za jedno zdravlje” inspiriran je svjetski prihvaćenim konceptom “One Health” kojim se promiče zdravlje ljudi, životnja, biljaka i okoliša te njihova međusobna povezanost i ovisnost…..

Bravo za GENERU, kad uđemo u EU ova kompanija ima zajamčenu lijepu budućnost.

[emo_smijesak]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

klizi na legano?

Nije jedini slučaj, ali je nevjerojatno kako se kontrolira cijena.
Firma je dobra, biti će i još bolja, a sa sićom se drži na ovim razinama.
Kada je na burzi ovoliki promet, sa sićom si market maker.


Nije jedini slučaj, ali je nevjerojatno kako se kontrolira cijena.
Firma je dobra, biti će i još bolja, a sa sićom se drži na ovim razinama.
Kada je na burzi ovoliki promet, sa sićom si market maker.

Da,sa 9 komada (450 kn) je spuštena sa 55 kn…kako vjerodostojan pad!!!

Tvrtka priprema još neke nove Ugovore o xy…istovremeno intezivno radi na svim frontovima ovog sektora..brending.vidi u gornjem postu…………….
a Hanžeković ima namjeru okrupnit svoje vlasništvo u GENERI, kako stvari stoje teško će mu to poć za rukom na 55 i 60 kn!!

PS u portfelju imam dionice, postom nikako ne sugeriram kupnju ili prodaju iste..
[emo_smijesak]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

POSLOVNI DNEVNIK tiskano izdanje

U 2013. broj brendova lijekova na domaćem tržištu porast će 50 %

Viola Macolić Šarinić, ravnateljica HALMED-a

[emo_smijesak]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Izjava Hanžekiovića:
"U Generi imamo vrlo razvijen farmaceutski dio, pogotovo cjepiva – u cjepivima za piliće smo jedan od pet najvećih proizvođača na svijetu. Paralelno smo ušli i u humanu, u generičke lijekove s kojima ćemo sredinom ove godine krenuti u prodaju, a jedan dio ćemo raditi sa Pfizerom. Treći dio je dragulj gdje nikada ne znate što će biti – tvrtka Genera istraživanja, koja ima 22 patenta Slobodana Vukičevića."

Može li neko od poznavatelaj farmaceutske industrije procjeniti koliko će dodatnih prihoda i dobiti donjet ugovor sa Pfizerom!?
Dakle, već 6 mjeseci je na snazi a prvi plodovi bi se trebali ubrat ubrzo!

[emo_smijesak]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Evo ga, i VERN propada !!!
Danas sam nešto dokupio, prvo iz inata, a sa time se ne zarađuje.
Da sam prije desetak godina kupio dionice ovakve firme po ovoj cijeni,a u odnosu na njezino poslovanje i budućnost, dignuo bi sve četiri u zrak.
Sada se to nikako ne usuđujem, jer ako dignem svu četiri, netko će mi ga met..ti. Ma niti se ne treba truditi sa zauzimanjem poze.
Sam većinski (koja čast), država uz pomoć Hanfe, bilo koji dobrovoljac sa par stotina (usputnih) tisuća zarađenih krajem devedesetih u lijepom cehovskom druženju … itd.

Letargije na VERNu, vjerojatno će biti više živosti kada izađe godišnje izvješće.
[emo_namigusa]

Za naše investitore ne znače ništa godišnja izvješća, jednostavno dionica nije u fokusu.Nelikvidna je i nije za buregdžije.
Kad krene bit će kasno govoriti po kojoj smo je cijeni mogli kupiti.

New Report

Close