VERN (Veterina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VERN (Veterina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


diže se da se počne trgovati malo bolje…

da se uprava malo iskipa….

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Crumi, javi seeee…
Gledaj, mislim da je janjetina sa Cresa bolja.
Kaj se VERN tiče, ja sam se malo iskipao.
Dopi…la mi je tolika kontrola.
A puknut će jednom.

Vaš link

Čitam ovaj članak….i sjetim se genere. Nigdje ni riječi o njoj. Zna li tko više kako ide ova priča i može li se što očekivati uskoro od nje. Najave su bile velike, ali očito skup, neizvjestan i dug proces certificiranja lijekova je učinio svoje…

ceka se oko 56?

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Pa ova tema je umrla naforumu…………….. rip 🙂
sve je obavijeno velom tajni ……… ni glasa više ni od Hanžekovića a bome ni od Vukičevića…
????????????

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

sakupljanje u tijeku…javit će se kada bude potrebno…

Šta se to danas desilo?

ovi u generi previše šute….. bilo bi dobro da je to zato jer rade 24/7 pa nemaju vremena za priče 🙂

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

Nema se tu što posebno pričati, čekaju povoljnu priliku da male dioničare istisnu kad se skupi dovoljna količina na prodaji tada će letiti perije

to totalno nema smisla, kao da njima smetaju mali dioničari….

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

Zna li netko koliko ljudi je zaposleno u Genera?

konačno nešto 🙂 🙂
http://www.poslovni.hr/vijesti/generi-6-milijuna-eura-od-ek-za-novi-lijek-193118.aspx

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

New Report

Close