VERN (Veterina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VERN (Veterina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nagrade članovima

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Dosada s ovom dionicom….

Da je bar samo dosada…..
Da mi je više riješit se te muke….
Da sam znao da će bit ovako kilavo kad sam skupljao, manuo bi se ćorava posla….. [yawn]

Naslovnica Forbesa za 11.mjesec –

Ana Hanžeković Čorak, GENERA:

Naslov – PRED NAMA JE GLOBALNI BUM

Podnaslov – UVIJEK SAMO S NAJJAČIMA

U Generi d.d. očekuju da će im tri nova patenta donijeti svjetsku prepoznatljivost. Kad se projekti približe izlasku na tržište, Genera će sklopiti ugovore s nekim od velikih potencijalnih partnera.

Zadnja cijena 56,71kn…..
[angry] [lol] [angry]

E moj druže kvart 99, ti umjesto da iskoristiš inf. i u miru kupuješ, pišeš to javno na forumu gdje večina forumaša nije ni čula da postoje časopisi tipa Forbesa 🙂
Lp

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

Kako neko lukavo ruši cijenu s 5 komada da bi prikazao situaciju lošom.Bolje bi bilo da sruši cijenu s par stotina komada da mi koji vjerujemo možemo štogod i kupit.

klodovik


Kako neko lukavo ruši cijenu s 5 komada da bi prikazao situaciju lošom.Bolje bi bilo da sruši cijenu s par stotina komada da mi koji vjerujemo možemo štogod i kupit.

evo ostvarile su vam se želje sa preko 1300 komasa

Super,izašao je tip koji je skupljao iznad 60kn i stalno prijetio na prodaji.Izgubio je živce.Nije ni čudo na ovakvu situaciju.

klodovik

č


Super,izašao je tip koji je skupljao iznad 60kn i stalno prijetio na prodaji.Izgubio je živce.Nije ni čudo na ovakvu situaciju.

ojenio da mu je ingra dovoljno nisak a i povoljna za trejdanje što vern nije

Tako je i jedan moj prijatelj ocijenio da je ingra dobra za trejdanje na 18,pa eno ga sad čući i čeka kako će izać.Draže mi je držat se dionica koje imaju perspektivu kao VERN,mada u ovakvim trenutcima na burzi uglavnom prevladava kaos i strah pa malo ima veze koja je dionica dobra ,a koja
će u propast.

klodovik

Netko je dobro počistio ask,izgleda kao da je VERN izdala 3 nova patenta.

klodovik

s obzirom da je p/s 0.6 mislim da je veterina fino podcjenjena ali s obzirom da je nelikvidna i van fokusa teško da se može očekivati nešto pozitivno.
s druge strane hanžeković postavi svoju kćer da vodi kompaniju,pretpostavljam da je bilježništvo izoštrilo njen njuh za biznis.
zato smo tu di jesmo,kćer u nadzorni a stručnjak u upravu, moj je savjet.
pogledaj šta radi tedeski.pokupio je sve kadrove iz biznisa kod sebe.

uglavnom dionica za pratiti.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

New Report

Close