VERN (Veterina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VERN (Veterina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Crumarix,
očigledno je da se treba ponavljati,da li možda treba ponoviti i izvrsne fundamente ove dionice za sve one koji možda ulažu po mahovini? Nije ovo jedina dionica gdje se zaboravlja na perspektivu i fundamente,a moje je da to iznesem na forum.

klodovik

Ne,griješiš !

Tvoje je da skupljaš kao hrčak,dokle god imaš pozitivno mišljenje o tvrci i ulaganju. I pametnije je da to radiš po nižim cijenama..jer kada dođe trenutak,na tebi je samo da kapitalitziraš dobit. Nisi u stanju,kao ni ja ,da kapitalom određujem cijenu ili sentiment tržišta . Komentari i ubjeđivanje na forumu,hm…najčešće su kontraproduktivni i odraz su nesigurnosti i nervoze ulagača.( malih )…ili smišljeni scenarij za strišenje istih od strane velikih.

Najbolji komentari su u stvari linkovi na manje poznate činjenice o tvrtci,inside info-i…ili dobro pročitane i obrazložene bilance.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

I ne brini za one velike naloge.. [wink]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

e da mi je koja kuna, pa da dokupim….

koliko je po vama realna cijena dionice?

jučer mi je jedna damica izunutra kazala da neka čuvam i dokupujem…. valjda nije lagala…. ma mislim da nema beda za veterinu… životinja ima, a ako se krene u lijekove za ljude bit će nešto i od toga…

realna cijena je 150 kn , kad se sjetim redova u banci za upis po nominalnoj od 100 kn kad su fundamenti bili daleko niži, ali na nasoj burzi nema realnosti ni prepoznavanja dobrih i perspektivni drustava, neki rađe kupuju dionice firmi u blokadi od onih kojima je budućnost zagarantirana, zato tko ima kesa trebao bi pokupiti ovog od 1587 kom jer je nestrpljiv, želi pobjeći u likvidnije, a rizicnije dionice.

@mravac
– Ma, nije stvar u nekoj damici koja kaže ovo ili ono. Dionica DLKV polugodišnje izvješće odlično, ugovora ko u priči a cijena u lipama gore-dole.
– Pa se može reći da nije stvar u izvješćima, već dali ‘investitiri’ ili ti ga špekulanti i ostali guraju cijenu na neku stranu.

du du du .. nema nam pomoći


realna cijena je 150 kn , kad se sjetim redova u banci za upis po nominalnoj od 100 kn kad su fundamenti bili daleko niži, ali na nasoj burzi nema realnosti ni prepoznavanja dobrih i perspektivni drustava, neki rađe kupuju dionice firmi u blokadi od onih kojima je budućnost zagarantirana, zato tko ima kesa trebao bi pokupiti ovog od 1587 kom jer je nestrpljiv, želi pobjeći u likvidnije, a rizicnije dionice.

ne želi on ništa nego jeftiniji dokup . Da hoće izać..spustio bi parangal,pa pomalo.
Da oće izać,mogao je na 65…ili niže . Ovako,valjda su svi skontali da samo lažno stišće, pa nema prodaje čak ni od onih koji su mislili prodati.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Kakvo je ovo danas bilo nadhebavanje na ovoj dionici. Netko otkinuo komad od ovog velikog i odmah zbrisao na pristojnu udaljenost. [lol] [lol]

Ne brini veki,to je samo malo igre.Ovaj,ajmo ga nazvat veliki,je vrlo iskusan ulagač(zna on koliko vrijedi VERN),a mi ostali mu se motamo oko nogu.Valjda se neće zaplest i pasti.
Netko je spomenuo da će u budućnosti možda VERN raditi na humanim lijekovima,ali na tome se već radi.Potpisan je ugovor s PHFIZER-om za istraživanje lijeka za bubrege koji pomaže pri dijalizi.
Bez tog otkrića VERN već ima izvrsne financijske rezultate,a gdje će ići cijena ove dionice ,ako istraživanja budu uspješna lako je pretpostaviti.

klodovik

Ne brinem se ja jer moja četiri asa su: energetika, farmacija, hrana i telekomunikacije ali je bio smijeh gledati ovo danas. [bye]

New Report

Close