VERN (Veterina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VERN (Veterina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lijepo je zaraditi,ali nije fora ovako,na slijepo…gotovo na prevaru .

Realno bi bilo da se vrati nazad u okvire prijašnjeg trgovanja,dakle oko 70 ( gledano na prodaju 13tak tisuća komada trezoru ),naravno,ono prosipanje ispod 60 je van svake pameti,ali protiv toga se nemože.

Činjenica je jedna,članci u novinama su zagolicali maštu.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa
1. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 1.289.718 69,91 Skrb. račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D./DRPIĆ IVAN 41.995 2,28 Skrb. račun
3. HOK – OSIGURANJE D.D. 40.293 2,18 Osnovni račun
4. GENERA D.D. (1/1) 36.982 2,00 Osnovni račun
5. PBZ D.D. 24.697 1,34 Skrb. račun
6. ŠTIGLIĆ NENAD 9.200 0,50 Osnovni račun
7. ČALIĆ IVAN 7.555 0,41 Osnovni račun
8. PERIĆ IVAN 5.208 0,28 Osnovni račun
9. FURČIĆ BISERKA 5.000 0,27 Osnovni račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 3.830 0,21 Skrb. račun
Ukupno: 79,38

ćemo vidit’


HOK – OSIGURANJE D.D. 2,18% 40.293,00 1,46% 26.863,00
GENERA D.D. (1/1) 1,86% 34.246,00 2,73% 50.412,00

who dares, wins

to je ono staro,po 69,xx prošli tjedan..o tome sam komentirao

a danas prošlo 5661 da vidimo tko je trejdao za 3 dana ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


to je ono staro,po 69,xx prošli tjedan..o tome sam komentirao

a danas prošlo 5661 da vidimo tko je trejdao za 3 dana ?

ja mislim da je pola od tih dionica trgovano bar 2x jer su oni koji su saznali za lažnjak prodlai onima koji nisu znali o čemu se radi, a ovi što su na kraju jučer ostali zadnji kupci, danas će vjerojatno tim istim dionicama lupati po bidu:

Patentna prava na istraživanje molekule koja može dovesti do stvaranja lijeka za bubrežne bolesnike Pfizeru je prodala tvrtka Genera istraživanja, koja nije dio Genere, bivše Veterine, niti je s njom vlasnički povezana. Vijest je objavio Večernji list, navodeći samo prvi dio imena tvrtke Genera istraživanja, što je izazvalo zabunu, pa je i Zagrebačka burza poništila jučerašnje transakcije Generinom dionicom, nakon što je iz te kompanije objašnjeno da nemaju veze s Genera istraživanjima.(Briefing)

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!

rovadC, 27.11.2009. u 09:11
Genera istraživanja, tvrtka koja je u četvrtak objavila da je s američkim farmaceutskim divom Pfizerom sklopila milijunski dolarski ugovor o prodaji prava na razvoj novog lijeka, uskoro bi se trebala naći pod okriljem Genera grupe, bivše Veterine, koja je u većinskom vlasništvu Marijana Hanžekovića.
– izjavio predsjednik uprave Genera istraživanja.

rovadC, 27.11.2009. u 09:11
A Genera grupa je na portalu burze u četvrtak ujutro nakon strelovitog rasta vrijednosti dionica tvrtke, što je rezultirao blokadom trgovanja, demantirala vlasničku povezanost s Generom istraživanjima. Nakon toga je Zagrebačka burza nakratko obustavila trgovanje dionicama Genere i poništila sve obavljene transakcije.

rovadC, 27.11.2009. u 09:11
U Hanfi kažu da su poništene sve transakcije prije objave demantija zato što su bile motivirane nevješto napisanim člankom o novom otkriću tvrtke Genera istraživanja, koji je ulagače doveo do zablude. Nitko iz Genera grupe u četvrtak nije bio dostupan za komentar cijele situacije, iako nije jasno zašto su demantirali povezanost s Genera istraživanjama iako je Vukičević izjavio da njegova tvrtka uskoro ulazi u grupu

Ajme, kojih spinova – mi smo zemlja "spin umjetnika".


Vrlo značajno ottkriće na polju medicine dolazi iz GENERE. a SVE SE MOŽE I DOBRO TJ ODLIČNO I KAPITALIZIRATI.
JE LI NA POMOLU PLIVA 2?

Svakako je na pomolu Pliva 2, novi hit ljek, Čović je uletio na vrijeme da pokupi vrhnje, ugovor je takodjer s Pfizerom (Čovini kontakti).



Vrlo značajno ottkriće na polju medicine dolazi iz GENERE. a SVE SE MOŽE I DOBRO TJ ODLIČNO I KAPITALIZIRATI.
JE LI NA POMOLU PLIVA 2?

Svakako je na pomolu Pliva 2, novi hit ljek, Čović je uletio na vrijeme da pokupi vrhnje, ugovor je takodjer s Pfizerom (Čovini kontakti).

[/quote]

Na temelju čega?
Izvor?
Dokaz?
Projekcija?
Analiza?

jao što mrzim blokade

let your money speak for you, punk!


to je ono staro,po 69,xx prošli tjedan..o tome sam komentirao

a danas prošlo 5661 da vidimo tko je trejdao za 3 dana ?


Da. Nisam vidio.

who dares, wins

Kaj se događa ide dolje?

Ovdje upišite svoj komentar…

jep,to je to ! I sad smo tu gdje jesmo . Sad pameti i strpljenja,do nove godine smo na 100.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

New Report

Close