VERN (Veterina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VERN (Veterina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni je došlo jučer i danas iz SDA…………..Ja svoje držim pa kud me voda odnese [huh]

[color=blue][b]Čovjek uči dok je živ :) a ja sam prava mala štreberica :D[/b][/color]


Meni je došlo jučer i danas iz SDA…………..Ja svoje držim pa kud me voda odnese [huh]

Nizvodno niz Savu.

Nemojte samo kazivati da vas nisam upozoravao.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/farmaceutika/dobit-plive-u-prvom-kvartalu-pala-cak-92%2c3-posto,14985.html

Gdje ima Brke, nema pozitivne koleracije.[thumbsup]

Meni isto danas došlo iz SDA.
Ljudi što da radim, da prodam Hanžekoviću ili da čuvam??[rolleyes]

Autor/izvor: SEEbiz
Unatoč sve skupljim sirovinama operativna dobit Veterine porasla 32%

Vaš link

Baš me zanima gdje će biti Veterina za 1-2 g ?!

Možda kako kolega Matrix kaže nizvodno a možda uzvodno [yawn][lol]

[color=blue][b]Čovjek uči dok je živ :) a ja sam prava mala štreberica :D[/b][/color]

zanima me ,uzima li brokerska kuća kod koje sam registrirao dionice ,financijsku naknadu jer ih moram deregistrirati.


Autor/izvor: SEEbiz Unatoč sve skupljim sirovinama operativna dobit Veterine porasla 32% Vaš link Baš me zanima gdje će biti Veterina za 1-2 g ?! Možda kako kolega Matrix kaže nizvodno a možda uzvodno [yawn][lol]

Kazao sam i prije da je to sprdačina od firmice, tako da samo duet može omastiti brkove u ovome poslu.
Nitko više…


Piše da treba. Tako su jedino sigurni da si ti to potpisao. Onako ti žena može potpisati i staviti svoj tekući za isplatu. Ili susjed koji je preuzeo poštu za tebe.

Pa ne može mi žena potpisati,jer sam djevojka i volim muškarce!Ali da potpis moram ovjeravati i davati 60 kuna bilježniku..pa to su bedastoće,jer u SDA imaju moj tekući!A ovako 10 tisuća mali dioničara prodaje pa sve to puta 60 kuna,dakle 600 tisuća kuna bilježnicima iliti državi… [undecid]

A da konačno netko i pročita dopis!

ja neću prodati………………..[undecid]


ja neću prodati………………..[undecid]

I ja sam u dilemi,ali još uvijek nisam od SDA dobila ponudu!Da li i drugima kasni??[undecid]

Ma treba biti lud onaj ko proda hanži po 110 a inicijalna 100 ..Mogli vi reći kaj god!!

Ljudi ja sam bacio tu ponudu, al ak je poželim prihvatit jel mogu opet nekako aktivirat

New Report

Close