VERN (Veterina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VERN (Veterina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bit svega ti je da se Veterina i Genera ujedine, dakle da postanu biotehnološke tvrtke Veterina ima kapacitete a Genera pamet i tako zajednički nastupaju svaka u svome segmentu poslovanja! Nije to banka samo za Hrvatsku nego za cilu regiju, tako da to nije samo još jedna banka matičnih stanica.Neće proć puno godina za donošenje tog pravilnika sve zakone u 2 god treba uskladit sa EU. Uostalom nebi li oni trebali biti skeptični kad ulažu ove puste milijune? Znaju oni šta rade – dobro njima neko čuva leđa! Ko zna možda se iza profesora krije jedna američka biotech kompanija…[wink]

Drugarice i drugovi ne cveta cveće ni u naše preduzeće

O zainteresiranosti Genere za Veterinu se pisalo još i prije IPOa. S obzirom da je Hanžeković glavni investitor u Generi, jasna je veza između sva tri “subjekta”. Ono što meni nije jasno je što će Generi Veterina? Čini mi se da su to prilično udaljene tvrtke i ne vidim kako bi Genera profitirala od Veterine.

[cry] Ma kupci na Veterini takovi su jadnici i prosjaci da lipare sirotinju i nedaju više čak ni 110 kuna po dionici.[cry]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

bude se i to riješilo ..Ovo je smješna cijena!!

[smiley] Ja prodao svoju Veterinu pa nek se sada riješava kako hoće dosta je bilo liparenja.[wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


bude se i to riješilo ..Ovo je smješna cijena!!

A koja je cijena po vama realna?

Može i razlog.

Hvala

Realna cijena je na oko 150kn!

poslije preuzimanja ce toliko i bit.

ne prodajite po 108 kad niste prodali u onoj crobexovoj rupi prije par dana

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"

svatko uči na svojim greškama – najbolje, ali puno je lakše učiti na tuđim!

samo što nije...

Gospodine matrix sa vama ne namjeravam diskutirati ..


Realna cijena je na oko 150kn!

poslije preuzimanja ce toliko i bit.

ne prodajite po 108 kad niste prodali u onoj crobexovoj rupi prije par dana


Ja sam odlučio izaći na ovoj cijeni, jer mi je dosta čekanja. Hanžeković je osigurao većinski paket i nema potrebe da sad forsira dizanje cijene iznad 110. S druge strane…sve ostale dionice su pale, pa mislim da cijena od 150kn (iako je po fundamentima realna) neće biti postignuta tako skoro (do kraja godine). Možda sam pogriješio što nisam izašao još prije dok je CROBEX bio na 3200.

A kad će biti objava tog preuzimanja od strane Hanžekovića?Pa po kojoj logici će on ponuditi samo 110 kuna za preuzimanje,a danas je cijena na burzi 108 kuna??[undecid]

110,00

http://www.hanfa.hr/uploads/20-08-7.pdf

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close