VERN (Veterina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VERN (Veterina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ljudi moji ja Vas ne razumim, tržište je u opčem rasulu a vi govorite gluposti.Pa pogledajte VERN je jedina dionica koja je u plusu pogledajte sve su izgubile 50% vridnosti, jadna majka onima koji su kupovali INGRU po 60 000 ,VIRO po 1700 , DLKV po 1700 itd a sve VERN ne valja stoga predlažem onima koji su prodali Veterinu da ne dolaze na ovaj topic i da ne šire apatiju i malodušje.Kupujte vi vaše uzdanice i gubite 50%.
VERN – HOLD!!

Drugarice i drugovi ne cveta cveće ni u naše preduzeće

bravo opuzenac,slažem se u riječ s tobom!!

Jeste li primijetili da je prije par dana iz top 10 nestao “nestao” Hanžeković (31%) i RBA skrbnički (12%) a pojavio se novi ZABA skrbnički (44%). Možda naš dragi odvjetnik diže kredit za javnu ponudu?

Veterina uvijek iznenadi kad većina raste ona pada.[lol]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


opuzenac: ” Ljudi moji ja Vas ne razumim, tržište je u opčem rasulu a vi govorite gluposti.Pa pogledajte VERN je jedina dionica koja je u plusu pogledajte sve su izgubile 50% vridnosti, jadna majka onima koji su kupovali INGRU po 60 000 ,VIRO po 1700 , DLKV po 1700 itd a sve VERN ne valja stoga predlažem onima koji su prodali Veterinu da ne dolaze na ovaj topic i da ne šire apatiju i malodušje.Kupujte vi vaše uzdanice i gubite 50%. VERN – HOLD!! ” Holdaj ti slobodno, no bolje ti je uzgajat mandarine nego ovo imati u portfelju. Naravno sarkazam, no kažem ti da je ova tvrtkica zatvoreni krug, te ne očekuj rast cijene, a niti dividendu. Zapravo ovo ti je mrtvi kapital, ako ćemo s definicijama.

Cijenin tvoje mišljenje ali ja nisam od onih koji danas kupe a sutra prodaju zbog takvih nam je burza u kur..E danas je odlično idemo korak naprid, a sutra dva nazad.Vidiš VERN mi je zanimljiv na duži rok kao i mom kolegi Hanžekoviću koji VERN kupuje za GENERU a to ti je prva biotehnološka firmica u RH. S tim san ti sve reka! Znaš kako kaže narodna poslovica: Što luđi seljak to bolji krumpir! E mo pajdo niko ne zna šta budučnodt nosi kako Milanko Obečanko kaže bumo videli! kad bude berba poslat ću ti par kila mandarina!

Drugarice i drugovi ne cveta cveće ni u naše preduzeće


matrix90: ” opuzenac: ” Ljudi moji ja Vas ne razumim, tržište je u opčem rasulu a vi govorite gluposti.Pa pogledajte VERN je jedina dionica koja je u plusu pogledajte sve su izgubile 50% vridnosti, jadna majka onima koji su kupovali INGRU po 60 000 ,VIRO po 1700 , DLKV po 1700 itd a sve VERN ne valja stoga predlažem onima koji su prodali Veterinu da ne dolaze na ovaj topic i da ne šire apatiju i malodušje.Kupujte vi vaše uzdanice i gubite 50%. VERN – HOLD!! ” Holdaj ti slobodno, no bolje ti je uzgajat mandarine nego ovo imati u portfelju. Naravno sarkazam, no kažem ti da je ova tvrtkica zatvoreni krug, te ne očekuj rast cijene, a niti dividendu. Zapravo ovo ti je mrtvi kapital, ako ćemo s definicijama. ” Cijenin tvoje mišljenje ali ja nisam od onih koji danas kupe a sutra prodaju zbog takvih nam je burza u kur..E danas je odlično idemo korak naprid, a sutra dva nazad.Vidiš VERN mi je zanimljiv na duži rok kao i mom kolegi Hanžekoviću koji VERN kupuje za GENERU a to ti je prva biotehnološka firmica u RH. S tim san ti sve reka! Znaš kako kaže narodna poslovica: Što luđi seljak to bolji krumpir! E mo pajdo niko ne zna šta budučnodt nosi kako Milanko Obečanko kaže bumo videli! kad bude berba poslat ću ti par kila mandarina!

A s mandarinama uvijek možemo napraviti biznis, možemo par kila Todoriću uvaliti, a ono što ostane za dobrotvorne svrhe.
[wink]

Od kuda Opuzenac znaš da Hanžeković kupuje za Generu? Iz kristalne kugle ili kaj?

Šapnila mi ptičica, pa to je jasno kao dan samo malo mučni glavom!

Drugarice i drugovi ne cveta cveće ni u naše preduzeće

http://www.nacional.hr/articles/view/41701/5/ Evo pa malo misli!

Drugarice i drugovi ne cveta cveće ni u naše preduzeće

http://www.poslovni.hr/75006.aspx Možda je sad malo jasnije

Drugarice i drugovi ne cveta cveće ni u naše preduzeće

Okej, pročitala sam. Sjećam se kako je Genera počela sa gradnjom zgrade na Trnju kad je i Mesić postavil kamen temeljac (čak mi je Drpić poslal pozivnicu za taj veliki događaj, al mi se nije dalo ić) i kad su se novine raspisale o financijskim problemima u koje su ušli, pa su bili prisiljeni prodat većinu zgrade Agramu tak da se natpis Genere na zgradi ni ne vidi. Nekak sam skeptična prema cijeloj priči i njihovim planovima. Mući me činjenica da će proči i 10 godina da završe svu silu kliničkih ispitivanja koja papreno koštaju. Da li će Hanžeković biti spreman toliko dugo čekati da oplodi uloženo? Da li smo mi spremni toliko čekati?

I da, što se banke matičnih stanica tiče – poznavajući rad Ministarstva zdravstva i soc. skrbi i funkcioniranje hrvatskog zdravstva – proči će još nekoliko godina dok se ne donese novi pravilnik koji će omogućiti privatno otvaranje takvih banaka. Razlog je jednostavan: zašto da dopuste stvaranje profita privatnicima u tom segmentu kad je lova potrebna državnoj bolnici. A i čemu još jedna banka? Za cijelu Hrvatsku jedna je dovoljna. Ta priča baš ne drži vodu…

New Report

Close