VERN (Veterina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VERN (Veterina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


stcelt
korisnik od: 08.04.2008.
lokacija:
broj poruka: 2

Kolegice i kolege,

zna li itko dokle je Hanžeković došao?

Sa ovakovim liparenjem i otimanjem dionica naivnima došao je vrlo nisko on kao čovijek.

Ja sam izasao, ali me zanima zasto vam smeta liparenje? Pa to je njegov novac, neka covjek radi sto oce. Neka se lipari…vi drzite cijenu pa se nece lipariti(ovo nije nikome izravno nego opcenito)

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Gospodo!!

Jel znate da je JEDINO VETERINA u plusu u ovoj godini,

Ostali gube od 50-80 % i to sam gledao samo dionice CROEMI INDEXA primjer INA , DOM HOLDING, IGH, VIRO …. itd. pa gledajte jeli pametno prodat veterinu[wink]

Neka Hanž.lipari ali bogme uskoro će morat odvezat kesu, jer teško će prikupit potrebnu većinu dionica!
Zato stručnjaku za trgovačko pravo poručujem “odveži kume kesu”
Ova grana biomedicine u svijetu bilježi veliki rast stoga dugoročno Hold! Prošlo je vrime građevinara, banaka,telekoma,trgovine dolazi vrime biotehnologije,GMO, vode…

Drugarice i drugovi ne cveta cveće ni u naše preduzeće

@giga, @opuzenac, @vulkan

Meni nije u interesu prodati VERN (barem ne još),
nego me samo zanima ima li netko info o trenutnom
Hanžekovićevom udjelu!?

Ja nemam informaciju koja vam treba kolega…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

ST celt!

Pa ima ako pogledaš na Vaš link
Prvih 10 vlasnika Had i još neki račun ispod njega se očitova da je to on , al SLUŽBENE potvrde još nema,
jer vidi isto na SDA.HR, KORPORATIVNE AKCIJE, pa klikni PREUZIMANJA i vidjet češ VETERINE JOŠ NEMA,
Al ako pogledaš BALKANSKE igre vidjet češ da netko sada kupuje za njega, jer ON sam je doša na 24, i nešt o %, a sa drugim zajedno 44 i nešto%
ZNAČI igra se dalje ko fol bez njega
Nadam se da sam pomogao[smiley]

[vulkan]
ST celt!

Pa ima ako pogledaš na Vaš link
Prvih 10 vlasnika Had i još neki račun ispod njega se očitova da je to on , al SLUŽBENE potvrde još nema,
jer vidi isto na SDA.HR, KORPORATIVNE AKCIJE, pa klikni PREUZIMANJA i vidjet češ VETERINE JOŠ NEMA,
Al ako pogledaš BALKANSKE igre vidjet češ da netko sada kupuje za njega, jer ON sam je doša na 24, i nešt o %, a sa drugim zajedno 44 i nešto%
ZNAČI igra se dalje ko fol bez njega
Nadam se da sam pomogao[smiley]

Prema onome što ja vidim on sam je na 31.11 %,
no naravno da neki igraju sa njim i za njega.

Samo da se ne domogne željenoga “bez ispaljenog metka”.

Hvala kolega. [wink]

Top 10 investitora za vr. papir – “VERN-R-A”

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 828.899 44,93 Skrb. račun
2. PBZ D.D. 42.633 2,31 Skrb. račun
3. PBZ D.D. 39.693 2,15 Osnovni račun
4. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D./KVARNER WIENER STADTISCHE D.D. 26.644 1,44 Skrb. račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 18.776 1,02 Skrb. račun
6. PODRAVSKA BANKA 18.000 0,98 Osnovni račun
7. VETERINA D.D. 17.399 0,94 Osnovni račun
8. GENERALI OSIGURANJE D.D. 13.322 0,72 Osnovni račun
9. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 12.664 0,69 Skrb. račun
10. ŠMIT GORAN 10.965 0,59 Osnovni račun
Ukupno: 55,78

Mislija san da HAnž. ima i više ali nešto je usporia!

Drugarice i drugovi ne cveta cveće ni u naše preduzeće

Hoćemo li već jedanput do 110 kuna ?[angry]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Hoćemo li već jedanput do 110 kuna ?[angry]

Mislim da nikada, jer ste ušli u igru koja većini nije dorasla.

Gospodo prije 5-6 dana prodao sve po 107!

Plitko tržište i puno muljaže…
Pa mislim bolje papa
A danas se vidilo da je i veterina dosta PLITKA već ispod 2-3000 tisuče kom se videjlo 83 – do 86 mislim da ih je dosa prodalo, al onima unutra držim fige[wink][thumbsup]

Šef:

Hoćemo li već jedanput do 110 kuna ?[angry]

Mislim da nikada, jer ste ušli u igru koja većini nije dorasla.


Hanžeković je u obvezi preuzimanja Veterine po 110 kn. Pa te molim da objasniš kako to misliš da Veterina neće doći nikada na 110 kn?

New Report

Close