VERN (Veterina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VERN (Veterina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ljudi promet 41 milion kuna
VERN-R-A 109,89 103,00 109,80 110,00 100,15 +7,40% 41.138.177,10 375.620,00
ko je unutra živio

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

Ovo je ivana7 pokupovala HT?[lol]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


Evo ga, izgleda da mu je bilo jako stalo da kupi prije izvještaja

Veterina d.d. – poslovni rezultati za 2007. godinu
http://www.zse.hr/default.aspx?id=19110

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham


Ja ne bih rekao da se povukao sa kupnje. Sada kupuje preko blok transakcija. Vaš link

i ja mislim da je to
ali, nije mi jasno zašto se to ne vidi ina služb. stranicama ZSE.

Kratki izvještaj za 20.3.2008
Ukupni promet 170.274.662,55 Kn
Redovni promet 114.335.037,55 Kn
Prijavljeni promet 0,00 Kn
Institucionalni promet 55.939.625,00 Kn
Blok promet 0,00 Kn
CROBIS 95,46
CROBIS % 0,02
CROBEX 3.839,06
CROBEX % -0,25

vidim da su iinst.promet: HEP,HOTR, MTEL,RHMF…

dali možda blok trans. svrstavaju pod instituc. promet??

može li netko malo pojasniti blok transakcije i gdje se mogu provjeriti sve inst. transakcije?

[kiss]

Analiza: Dan obilježili Veterina i prekid trgovanja
Dopunjeno 20.03 17:28!

Zadnjeg trgovinskog dana u ovom tjednu redovni promet dionicama na Zagrebačkoj burzi premašio je 114 milijuna kuna usprkos činjenici da se zbog tehničkih problema sat i pol vremena nije trgovalo; dok je Crobex dan završio na 3839,06 i izgubio 0,25 posto.[thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Veterina je prodana a ko je kupac vidit ćemo uskoro T+3! [proud]

Drugarice i drugovi ne cveta cveće ni u naše preduzeće

mislim stvarno ne pratim bas situaciju sa veterinom,ali dajte molim vas koje blok transakcije..da sigurne je sad u rasponu od 100 do 110 bilo 40 mil. pa o cemu vi pricate..razmislite si malo o cemu se tu radi..

.

jel vam nije cudno sto nije preslo cijenu od 110 kn ?

jedino naravno ako ce sada glup riteil dici cijenu…i opet spusit lovu..

i opet vidite i sami da izvjestaj nije nista posebno,izracunajte si pravu cijenu veterine..

mislim da je to to..

Baš me zanima kako će Hanfa reagirati na ovu trgovinu. Naime, velika trgovina je obavljena prije nego što je objavljeno izvješće. Uz to, izvješće prikazuje cca 50% veću operativnu dobit nego što je najavljeno u prosincu.

Objašnjenje Veterine je da je do ovog povećanja došlo zbog primjene druge računovodstvene politike.

http://www.seebiz.eu/hr/burze/hanzekovic-uskoro-u-obvezi-preuzimanja-veterine%3f,11335.html

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


mislim stvarno ne pratim bas situaciju sa veterinom,ali dajte molim vas koje blok transakcije..da sigurne je sad u rasponu od 100 do 110 bilo 40 mil. pa o cemu vi pricate..razmislite si malo o cemu se tu radi.. . jel vam nije cudno sto nije preslo cijenu od 110 kn ? jedino naravno ako ce sada glup riteil dici cijenu…i opet spusit lovu.. i opet vidite i sami da izvjestaj nije nista posebno,izracunajte si pravu cijenu veterine.. mislim da je to to..

Nije preslo cijenu, jer su vjerojatno tako ispregovarali sa fondovima…tko bi fondovima otkupio toliki broj dionica malo po malo. Oni ocito imaju kupcai sad moraju dati javnu ponudu. Da li ce ona biti 110 kn koliko je najveca cijena ili ce biti premije to cemo tek vidjeti. Mislim da je jos uvijek velik broj dionica kod fizickih lica i da ce morati dati premiju, jer nitko bas ne voli kompaniju u kojoj je vlasnik sa 51% ( ako ne mora ). U svakom slucaju ako je i 110 kn, priznajem da cu biti razocaran, ali svejedno sam na 0 sto je u ovim vremenima i obzirom na pad drugih dionica jako veliki plus, a i daje nam vremena a stignemo povoljno kupiti neke dobre i jeftine dionice. Na kraju, svakako sam jos uvijek optimista na prvotno predvidjenih 150-160 kn…[thumbsup]

http://www.nn.hr/clanci/sluzbeno/2007/3173.htm

Članak 16. stavak 2.

I love the Smell of Profits in the Morning


http://www.nn.hr/clanci/sluzbeno/2007/3173.htm Članak 16. stavak 2.

Ne moze biti niza od najvise… kao sto sam i rekao 110 kn ili 109 i nesto svejedno, ali moze biti i veca, dakle premija. Sto bi se reklo seljacki, ako imate nesto za prodati po cijeni od 180 kn, a kupili ste 51 % po 110, da li cete uzeti ovaj ostatak po visim cijenama, recimo do 150 kn ili cete prodati samo 51%…ja bih skupio sve…[thumbsup]

New Report

Close