Velika Depresija 2 – san ili java

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Velika Depresija 2 – san ili java

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Evo i najbolji se zabune i preračunaju!
Kaže Dragan Alistair, da se preračunao i da će mu minus biti puno veći nego što je prvotno mislio.
Svaka sličnost sa nekim forumašima je slučajna……….[lol]

Uh ovaj me neodoljivo podsjeca na……..

sada cesto piše na veliko……….

[/quote]

Forumašu De luxe, ti mene podsjećaš na mog frenda Božu XXXXXXXX koji je imao milijuna kuna krajem 2007. godine a sad ima jedva 200.000hrk, a bio je isto tako visok lijep i plav kao i ti (barem sudeći po slici), jedino nije bio ćelav, ali s obzirom na minus osjeća se ko da ga je sastrugalo na nulericu……….i sad nosi kapu
Bio je jako tvrdoglav i prepametan, sad je samo tvrdoglav…..

Zato apleiram na tebe da se paziš nedopuštenog minusa, tu su kamate jako visoke………. [cry]
[/quote]

Jadan Božo..
Kolega a sto vi toliko brinete o Vidrinoj reputaciji..
Pa on ju je ionako izgubio..
Nemrete ju vratit nikako..
Taman da otvorite još jedno 47 nickova, uvijek ceostat legendarini kucilovi postovi u sjecanju o kupnji MMTZ po 80k..
Razlika izmedju onih vaših kaj mjenjaju mišljenja i vidre je kaj oni vaši mozda imaju zananje..
Vidra ga definitivno nema

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Forumašu Delux pustite vi te pizdarije tko je reko kad je reko, to više nikoga ne zanima. Niti ja koga branim niti me briga za te dječje nabrajalice.
Ajmo se mi posvetiti zarađivanju………….i šortanju tuđih dionica
Nego što ti misliš kad će početi Velika Depresija da to ostane ovdje na temi ovjekovječeno………
Moš koristiti tri jokera – joker zovi-joker pola-pola i joker sve ili ništa…….ahahahahahaha [thumbsup]
Jer ak ništ ne odgovoriš znati će svi da nemaš pojma o marketu…………[wink]

Može odgovoriti i braco od maloga Governera…………ajd pričaj braco? hehe

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

Ja mislim da kolega predator ima puno veće znanje od kolege Vidre (koji kaže da je Merlin i ima njegov avatar), jer je predvidio pad, dok je Vidra cijelo vrijeme pričao kako je THNK best buy na 2200 i IGH na 4200 i da je best sell Todex. A Todex od tada narastao, a ovi se stropoštali do neslućenih dubina i ne nazire im se kraj.

Kolega Predator ima moju punu podršku, jer pogađa stvari, a za kolegu Vidru je i više nego očito da nema znanje.


Forumašu Delux pustite vi te pizdarije tko je reko kad je reko, to više nikoga ne zanima. Niti ja koga branim niti me briga za te dječje nabrajalice.
Ajmo se mi posvetiti zarađivanju………….i šortanju tuđih dionica
Nego što ti misliš kad će početi Velika Depresija da to ostane ovdje na temi ovjekovječeno………
Moš koristiti tri jokera – joker zovi-joker pola-pola i joker sve ili ništa…….ahahahahahaha [thumbsup]
Jer ak ništ ne odgovoriš znati će svi da nemaš pojma o marketu…………[wink]

Djelom se slazem sa Vama kolega..
Vi imate neko zananje, dok Je Vidra potpuno pogubljen u vezi trzista,,

Da je Vidra slušao Vas, prodao bi Thnk na 2500 i hdel po 360 ( kad sam ja okitio sa 400 komada njegovog učenika) hihihihihih

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

ma kolega delux, taj njegov učenik kojeg ste okitili sa HDEL-om je čak i OK trejder, nije baš za investitora jer ne razumije neke stvari, ali sve u svemu sigurno ima uspješan skor, Ali onaj Vidra što ga uči?? pa taj baš ništa ne zna. Nadam se da ga učenik nije poslušao i kupio THNK po 2200 jer je sve pare koje je zaradio na JNAF-u prosuo u vjetar. I kolega Predator također kuži stvari, za razliku od onog Vidre koji priča okolo da je merlin. svašta… [undecid]

Eto vidiš kako se nas trojica lijepo zabavljamo samo ste smetnuli s uma onaj mali odgovoričić na moje pitanjce……….hihiihihi, jel tako??

Kud će market da svi vide raskoš vašeg nadasve veličanstvenog i preuzvišenog zvjezdanog talenta………
al ak ne znate (ipak ste vas dva mališana s dudicom) pitajte Braceke………….tko pita ne skita

hehehehe [kiss]

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

CROBEX skoro pa u plusu. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


ma kolega delux, taj njegov učenik kojeg ste okitili sa HDEL-om je čak i OK trejder, nije baš za investitora jer ne razumije neke stvari, ali sve u svemu sigurno ima uspješan skor, Ali onaj Vidra što ga uči?? pa taj baš ništa ne zna. Nadam se da ga učenik nije poslušao i kupio THNK po 2200 jer je sve pare koje je zaradio na JNAF-u prosuo u vjetar. I kolega Predator također kuži stvari, za razliku od onog Vidre koji priča okolo da je merlin. svašta… [undecid]

Kolega, krivo ste informirani. U tom mom losem trenutku s odabirom prve kupnje HDEL-a ja sam stajao na bidu na 357,xx tak da onaj koji vas je informirao (a znamo tko je i znamo isto tako da vise nece) vas je krivo informirao. Tako da je za pocetak kolega Dizelas nakitio nekog drugog na 360. Sve u svemu dobrim trejdanjem sam izasao iz HDEL-a na vrijeme sa minornim gubitkom i pretocio to u JNAF ciji svrsetak posla mislim da znate kak sam odradio (with flying colors sto bi rekli ameri). Nakon toga sam odigrao mali trejdic na HGSP sa nekih 49% zarade i od tada mirno gledam u cashu kako se trziste strmopizdjuje i kako se po forumu baljezga stosta. Nastavite i dalje biti ovak zabavni – kokica mi ne nedostaje. Usput, procitavsi nekoliko knjiga slavnih invesitora usudjujem se reci da na ovoj nasoj burzi nema niti jednog na forumu. Svi smo spekulanti i trejderi samo to neki sebi ne zele priznati.

p.s.
Pare od JNAF su sve na broju i stovise jos su i narasle.



ma kolega delux, taj njegov učenik kojeg ste okitili sa HDEL-om je čak i OK trejder, nije baš za investitora jer ne razumije neke stvari, ali sve u svemu sigurno ima uspješan skor, Ali onaj Vidra što ga uči?? pa taj baš ništa ne zna. Nadam se da ga učenik nije poslušao i kupio THNK po 2200 jer je sve pare koje je zaradio na JNAF-u prosuo u vjetar. I kolega Predator također kuži stvari, za razliku od onog Vidre koji priča okolo da je merlin. svašta… [undecid]

Kolega, krivo ste informirani. U tom mom losem trenutku s odabirom prve kupnje HDEL-a ja sam stajao na bidu na 357,xx tak da onaj koji vas je informirao (a znamo tko je i znamo isto tako da vise nece) vas je krivo informirao. Tako da je za pocetak kolega Dizelas nakitio nekog drugog na 360. Sve u svemu dobrim trejdanjem sam izasao iz HDEL-a na vrijeme sa minornim gubitkom i pretocio to u JNAF ciji svrsetak posla mislim da znate kak sam odradio (with flying colors sto bi rekli ameri). Nakon toga sam odigrao mali trejdic na HGSP sa nekih 49% zarade i od tada mirno gledam u cashu kako se trziste strmopizdjuje i kako se po forumu baljezga stosta. Nastavite i dalje biti ovak zabavni – kokica mi ne nedostaje. Usput, procitavsi nekoliko knjiga slavnih invesitora usudjujem se reci da na ovoj nasoj burzi nema niti jednog na forumu. Svi smo spekulanti i trejderi samo to neki sebi ne zele priznati.
[/quote]

Odakle tebi da se to odnosi na tebe???

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Kad ću i da li ću dobiti odgovor na svoja nedavno postavljena pitanja??


Problem je što su ti pitanja osobne prirode i ne može ti se u generalu odgovoriti.
Sem toga, pomalo su banalna. NHF. 😉

Just another day in paradise




ma kolega delux, taj njegov učenik kojeg ste okitili sa HDEL-om je čak i OK trejder, nije baš za investitora jer ne razumije neke stvari, ali sve u svemu sigurno ima uspješan skor, Ali onaj Vidra što ga uči?? pa taj baš ništa ne zna. Nadam se da ga učenik nije poslušao i kupio THNK po 2200 jer je sve pare koje je zaradio na JNAF-u prosuo u vjetar. I kolega Predator također kuži stvari, za razliku od onog Vidre koji priča okolo da je merlin. svašta… [undecid]

Kolega, krivo ste informirani. U tom mom losem trenutku s odabirom prve kupnje HDEL-a ja sam stajao na bidu na 357,xx tak da onaj koji vas je informirao (a znamo tko je i znamo isto tako da vise nece) vas je krivo informirao. Tako da je za pocetak kolega Dizelas nakitio nekog drugog na 360. Sve u svemu dobrim trejdanjem sam izasao iz HDEL-a na vrijeme sa minornim gubitkom i pretocio to u JNAF ciji svrsetak posla mislim da znate kak sam odradio (with flying colors sto bi rekli ameri). Nakon toga sam odigrao mali trejdic na HGSP sa nekih 49% zarade i od tada mirno gledam u cashu kako se trziste strmopizdjuje i kako se po forumu baljezga stosta. Nastavite i dalje biti ovak zabavni – kokica mi ne nedostaje. Usput, procitavsi nekoliko knjiga slavnih invesitora usudjujem se reci da na ovoj nasoj burzi nema niti jednog na forumu. Svi smo spekulanti i trejderi samo to neki sebi ne zele priznati.
[/quote]

Odakle tebi da se to odnosi na tebe???
[/quote]

Sorry, nesporazum ak se ne odnosi na mene. Kak god da okrenes ne odnosi se na mene.

Pričamo o Black Swan eventima ili Crnom Labudu i eto nam Dubaija.
Ono što je bitno je napomenuti tzv. "watched pot" teoriju po kojoj događaji koji se očekuju nemaju impact jer su očekivani, problemi se uvijek dešavaju u "unwatched pot" kategoriji gdje se stvari dešavaju izvan vidokruga i bez najave.
Ovaj Dubai je jedan dobar primjer.
Imam par slikica da vidite Dubai kao je izgledala glavna ulica 1990 i 2000.
I pogledajte predavanje Nasima Taleba o Crnom Labudu.
Živjeli

Vaš link

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

New Report

Close