Velika Depresija 2 – san ili java

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Velika Depresija 2 – san ili java

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Di su mi kolege koje su bile onako optimistične prije godinu dana……… [smiley]

Čim vidim ovu njušku odmah me lovi depresija……

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/197386/Koje-su-sanse-da-cacic-dogodine-bude-u-Vladi.html

kad si 3 uzastopna mjeseca u minusu onda je recesija
kad si 3 uzastopna tromjesječja u minusu onda je kriza
kad si 3 uzastopne godine u minusu onda si u depresiji
GOSPODARSTVO I VEĆINA GRAĐANA IZ PRIVATNOG SEKTORA RH JE U DEBELOJ DEPRESIJI
građani zaposleni u državnim i javnim tvrtkama nažalost još nisu svjesni da je recesijia davno prošla i da je nastupila debela depresija jer se kao zombiji i vampiri hrane živim tkivom zaposlenih u privatnom sektoru

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim


Di su mi kolege koje su bile onako optimistične prije godinu dana……… [smiley]

moram priznat da me malo stislo ovaj tjedan, sve pada nitko ne priča o propasti svijeta.
hvala što si došao, noćas ću mirno spavat, a sutra napravit buy listu. [thumbsup]

od otvaranja ove teme spx je u plusu jedno 20%. Nema šta dobro ste to predvidjeli, fakat prava depresija [lol]

Ove godine niste zaradili ni za čašu vode na spx-u……….

nego koliko ste zaradili na crobexu od otvaranja teme? [smiley]


Ove godine niste zaradili ni za čašu vode na spx-u……….

nego koliko ste zaradili na crobexu od otvaranja teme? [smiley]


Dragi kolega, pa ne ulažem ja u indexni fond, ulažem u dionice, koje su po meni perspektivne. Al možemo tako do sutra vi ovo ja ovo. Na ovoj temi su prevladavali postovi o spx-u o 500 bodova itd, o padu američkih indexa. Jednom će i spx možda na 500 bodova. Problem je samo što se prije toga moglo na njemu zaraditi jedno 100% samo kupujući košaricu. Al vi to ionako jako dobro znate, tu ste da malo ubijete dosadu koliko vidim. Ajde, svako dobro, ionako će biti što bude.
A kad smo god prognoza, eto imate onog Cromana, vidim da je još 2008 napisao da crobex ide na xxx.

kolega jel znate koliki je crobex……..trnu zubi kad ga gledate jel da……
ali sad će to čačić pokrenuti samo što nije
[lol]


kad si 3 uzastopna mjeseca u minusu onda je recesija
kad si 3 uzastopna tromjesječja u minusu onda je kriza
kad si 3 uzastopne godine u minusu onda si u depresiji
GOSPODARSTVO I VEĆINA GRAĐANA IZ PRIVATNOG SEKTORA RH JE U DEBELOJ DEPRESIJI
građani zaposleni u državnim i javnim tvrtkama nažalost još nisu svjesni da je recesijia davno prošla i da je nastupila debela depresija jer se kao zombiji i vampiri hrane živim tkivom zaposlenih u privatnom sektoru


"Gospoda" u državnom i javnom sektor i povlašteni penzioneri su najveći UTEG oporavka ove zemlje.
Oni su čuli da je kriza i tako to,ali to se njih ne tiče.jer ralni sektor i krediti njima isplačuju ogromne plače (penzije) i hrpu beneficija.
Dok se to neriješi ova zemlja ima da tone.



Ove godine niste zaradili ni za čašu vode na spx-u……….

nego koliko ste zaradili na crobexu od otvaranja teme? [smiley]


Dragi kolega, pa ne ulažem ja u indexni fond, ulažem u dionice, koje su po meni perspektivne. Al možemo tako do sutra vi ovo ja ovo. Na ovoj temi su prevladavali postovi o spx-u o 500 bodova itd, o padu američkih indexa. Jednom će i spx možda na 500 bodova. Problem je samo što se prije toga moglo na njemu zaraditi jedno 100% samo kupujući košaricu. Al vi to ionako jako dobro znate, tu ste da malo ubijete dosadu koliko vidim. Ajde, svako dobro, ionako će biti što bude.
A kad smo god prognoza, eto imate onog Cromana, vidim da je još 2008 napisao da crobex ide na xxx.
[/quote]

Neki samo žele kupiti jeftinije, zbog toga zaplašivaju ljude.
Samo koriste situaciju i pokušavaju sniziti cijenu dionica, čim krene uzbrdo početi će kupovati i postati optimisti možda već u pondjeljak. [thumbsup]

ja vas nisam plašio kad sam vam rekao da će crobex nizbrdo……..ja sam vam to obećao….

[smiley]

Neki samo žele kupiti jeftinije, zbog toga zaplašivaju ljude.
Samo koriste situaciju i pokušavaju sniziti cijenu dionica, čim krene uzbrdo početi će kupovati i postati optimisti možda već u pondjeljak. [thumbsup]

Pozdrav

Navedeni link
Vaš link pokazuje sto Raoul Pal misli o buducnosti.
"
Everyday, we hear some pretty grim predictions about the markets and the economy. But this is one of the more comprehensive and most gloomy outlooks we’ve ever seen.

Raoul Pal expects a series of sovereign defaults, the "biggest banking crisis in world history", and asserts that we don’t have many options to stop it.

Pal previously co-managed the GLG Global Macro Fund. He is also a Goldman Sachs alum. He currently writes for The Global Macro Investor, a research publication for large and institutional investors."

Tehnicka analiza je odavno pokazivala na gore navedeno
(osobno ne dijelim u cjelini taj negativan pogled gosp Roul P).
Ali na zalost ima previse dokaza da svjetska ekonomija ima problema.

New Report

Close