Velika Depresija 2 – san ili java

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Velika Depresija 2 – san ili java

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovo nije šala, nego jedino realno objašnjenje ako se dogodi ono što ivek predviđa:

Dow Theorist Richard Russell: Sell Everything Liquid, You Won’t Recognize America By The End Of The Year

histerija počinje podsjećati na onu krajem 2008/početkom 2009… a znamo kako je prošao onaj tko je tada sve rasprodao

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Kao što je ova kriza najbolje što se Hrvatskoj moglo dogoditi ukoliko se naprave neke potrebne suštinske razlike u funkcioniranju države, isto se može reći i za socijalističku utopiju u Europi. Nekad je potrebno lupit glavom u zid, okretanje od "posudi pa lagodno živi" ka "zaradi pa dio potroši a drugi dio štedi ili investiraj" će stvoriti daleko ljepšu budućnost

Ako je ima
[cool] [cool]

S&P na ispod 1,000 bodova me nebi iznenadio, risk aversion i deleveraging su preveliki, market je odletio too high too fast, rješenje će tražiti vjerojatno u novom novcu… inflatorni pritisak vrlo izgledan ali vjerojatnije tek za koju godinu… range trading ala 70-e prije novog secular bull marketa tamo negdje za možda 6,7 ili 8 godina… u ovo vrijeme kada svi imaju sve informacije lako je širiti strah, ali velika je vjerojatnost da će svijet za 20 godina biti bolje i naprednije mjesto za život nego danas

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


S&P na ispod 1,000 bodova me nebi iznenadio, risk aversion i deleveraging su preveliki, market je odletio too high too fast, rješenje će tražiti vjerojatno u novom novcu… inflatorni pritisak vrlo izgledan ali vjerojatnije tek za koju godinu… range trading ala 70-e prije novog secular bull marketa tamo negdje za možda 6,7 ili 8 godina… u ovo vrijeme kada svi imaju sve informacije lako je širiti strah, ali velika je vjerojatnost da će svijet za 20 godina biti bolje i naprednije mjesto za život nego danas

ž

bravo kolega…….danas se 95% informacija svode na netransparentno i neistinito
crnilo………………više takoreći nema nigdje pravovremene i istinite informacije,
nažalost takvi mediji drmaju svjetinom i pretvaraju je u dezorjentiranu rulju………



Ovo nije šala, nego jedino realno objašnjenje ako se dogodi ono što ivek predviđa:

Dow Theorist Richard Russell: Sell Everything Liquid, You Won’t Recognize America By The End Of The Year

histerija počinje podsjećati na onu krajem 2008/početkom 2009… a znamo kako je prošao onaj tko je tada sve rasprodao

[/quote]

mene vise podsjeca na period ozujak – kolovoz 2008.

neka bude sto bude, nemam ja s time vise nista.
i dobro se osjecam kad imam samo dolare.
[wink]

i dobro se osjecam kad imam samo dolare.
[wink]

To je OK! Za sada. Pitanje – kako dugo? [cool]

MY PRECIOUS!!!!


vjerojatnost da će svijet za 20 godina biti bolje i naprednije mjesto za život nego danas

Dobar je cijeli post. I ja se nadam da ce biti kako kazes u zadnjoj recenici.

MY PRECIOUS!!!!


i dobro se osjecam kad imam samo dolare.
[wink]

To je OK! Za sada. Pitanje – kako dugo? [cool]
[/quote]

pa valjda znas kak ja delam – dok ide, ide…
[wink]
a onda iskrcaj i upad u nekaj drugo.

nesto bu valjda raslo.
[cool]

smolinjo @ dobro rezoniras ,zlato ide po planu [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


mene vise podsjeca na period ozujak – kolovoz 2008.

neka bude sto bude, nemam ja s time vise nista.
i dobro se osjecam kad imam samo dolare.
[wink]


slažem se, tigrus.
slažem se i godišnjim do 9. mjeseca.
reko sam da će ovo bit po svemu klasična sell in may godina.



mene vise podsjeca na period ozujak – kolovoz 2008.

neka bude sto bude, nemam ja s time vise nista.
i dobro se osjecam kad imam samo dolare.
[wink]


slažem se, tigrus.
slažem se i godišnjim do 9. mjeseca.
reko sam da će ovo bit po svemu klasična sell in may godina.
[/quote]

pa toga sam se i sjetio…
[wink]

Kad smo kod mjeseci… Travanj je statistički najbolji , a rujan najgori (mislim da se odnosi samo na USA)

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close