Većim trošarinama za gorivo do 100 milijuna kuna za proračun

Naslovnica Forum Komentari članaka Većim trošarinama za gorivo do 100 milijuna kuna za proračun

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

evo novog harača na gorivo! plači rajo dok te age i begovi deru!


evo novog harača na gorivo! plači rajo dok te age i begovi deru!

Hahaha, najnize trosarine, ali najveci pdv na hranu, porezi an rad 70% itd.
Pocelo je, pocelo… uskoro ce biti-draga rajo, pdv ide na 30%.

Zasto odmah ne priznaju da smo bankrotirali?

Tako su i Bobi i rudi rezali pesu rep po malo, da ga manje boli. Centimetar po centimetar.

***i onda bi netko ulagal u ovu državu neodgovornih i pokvarenih političara, pa svakih 2-3 dana nešto poskupi [emo_mrgud]

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

sad postajemo još skuplji za turiste…”odlična” reklama pred špicu sezone

Linic je los ministar financija, ali dobar poreznik iliti po narodski haraclija.
Za voditi financije treba nesto i znati, za voditi ubiranhe poreza iliti harac ne trebas nista, samo dobar represivni aparat.

Ovo je prica ko i ona kako Hrvatska ima najnizu cijenu struje koja znaci gubitak i u konacnici stecaj HEPa. I onda dodje slovenski operater i isti tudumi koji su govorili o najeftinijoj cijeni struje sutra daju izjave da ima dosta prostora za snizenje.A ovce puše i puše ove debilne fore umisto da ih skinu s vlasti pa i vilama ako treba.Franju Tahija su skinili za 10%, a ove ce mozda kad im sve uzmu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Liniću, zašto ne kažeš da je Hrvatska država s najnižim plaćama u EU. Zahvaljujući nesposobnom ministru imamo plaće male a troškove visoke. Dokle će narod tolerirati neznanje i nesposobnost podobnih?

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Pa ovaj narod ne shvaća da je država kupnja uspjeha. Ja kao platitelj poreza želim kvalitetnu uslugu za svoj novac. Ja sam kupac i ja sam u pravu.

Zaboravljaju memorandumaši i uhljebi tko koga plaća i to je najveći problem.

Žele sami bez 4 milijuna ovakvih poput mene? Pa neka probaju.

Iskreno, meni i je najbitnije da mi daju slobod da radim i da se ostvarim a ne da se opterećujem sa porezima kako bi “oni” uredili stvar.

Koji tulipani.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

sada više ne mogu uživati ni u vožnji, uvijek ću pomisliti da kraj mene sjedi Linić, drži škrabicu u koju moram sve više ubacivati, što dulje vozim ili jače stisnem gas, još će me natjerati da idem gradskim prijevozom, a tamo opet čeka Mile sa škrabicom, ne možeš nigdje, a da indirektno ne podržavaš parazite na životu


sada više ne mogu uživati ni u vožnji, uvijek ću pomisliti da kraj mene sjedi Linić, drži škrabicu u koju moram sve više ubacivati, što dulje vozim ili jače stisnem gas, još će me natjerati da idem gradskim prijevozom, a tamo opet čeka Mile sa škrabicom, ne možeš nigdje, a da indirektno ne podržavaš parazite na životu

U pravu si, sto je najgore, jedina svrha povecanja poreza je zapsoljavanje jos veceg broja parazita, i odrzavanje prava postojecih… a za ostale, boli ih kifla.

Imas jedan odlican nacin da se rijesis ovog poreza uopce-trajno iseljenje odavde, a onda neka mile i liki pune kutije od drugih… a na meni bome nece vise.

New Report

Close