VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


gledam ove kupce kako skidaju s prodaje po 2,80 kn, a za 3 tjedna VDKT u stečaju odlazi s burze…kome mislite prodati te dionice koje sada kupujete?
za tjedan dana kupaca vjerojatno više uopće neće biti, što ćete onda s dionicama?
ne razumijem ovu logiku za kupnju, pogotovo što po 1 kn neki dan skoro nitko nije htio, a danas plaćaju +150% skuplje nego je fond prodavao pred neki dan?!?

niste primjetili da su u posljednje vrijeme
burzom prevladali kladioničari
dok ulagači mudro gledaju i ništa ne zarađuju
nije vam ova burza više za ulaganje
dok radi treba i trgovati

Invest

hehe jos malo pa ce biti da, nakraju ovi sto su kupili po 2 kune gadno su se zeznuli osisali ih mirovinci kao i sto ce na ledi biti sisanja

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao

Navlakusa na VDKT za kraj 100 dionica kupnje kao po 4 hehe
Ovi sto su ga kupili po 2 sluziti svakakvim trikovima samo da izadju znaju da imaju jos malo vremena

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao

Kako je Pero Hrkać vodio 99 stečajeva i zašto možda nikada neće voditi stoti

jaaaaako zanimljivo,šteta što nije dobio vođenje Viadukta,ima dosta mesa Viadukt

kakav je sad modus operandi ?

Zagrebačka je burza u četvrtak izvijestila da je donijela rješenje prema kojemu 26. studenoga prestaje uvrštenje dionica Viadukta d. d. na uređeno tržište burze. Zadnji dan trgovanja tim dionicama bit će 24. studenoga.

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

ovo je kopija komentara sa teme thnk

dokazi malo pomalo izlaze na površinu
teško mi se oteti dojmu da je ovo samo kap u moru.
i na ovoj temi sam više puta zadnjih dana pozivan da prokomentiram vdkt pa…

http://www.poslovni.hr/forum/tema/bivsi-direktor-u-viaduktu-posvjedocio-da-je-na-poslu-s-hac-om-primio-780000-kuna-provizije-44724

19.11.2017
Migra

Činjenica je da burzovna građevina na koljenima.
Nedavno je kleka Vijadukt zajedno sa njime i dioničari.
Pitanje je ovdje kako će proći dioničari Tehnike.?


17.11.2017.

pokerq@
gledate li tv,ponekad,dnevnik jučer? "Provjereno" nova tv??
u tijeku je suđenje kalmeti
HAC?
tko je odnio najveći dio tog kolača?
poslova,provizija??
držim da je vdkt je morao bi izbrisan jer su tu možebitno "oprane" na stotine mil kn.
zar ste mislili da će oni koji su možebitno strpali novce u đep samo tako pustiti da se klupko razmota??
pa valjda je logičnije očekivati da će se sve poduzeti da se možebitni tragovi izbrišu?
u HR su se potpuno beznadežni slućajevi spašavali desetlječima i danas se spašavaju u mlrd-ama(ptkm) a vdkt sa poslovima u mlrd je ugašen preko noći???
nije ga trebalo spašavati ali ga se je htjelo uništiti,izbrisati točka.
nisam to tada niti razmatrao kao mogućnost jer mi je bilo suludo a
ako je moj grijeh što to nisam predskazao tada ga prihvaćam jer nisam taj koji to može.
dogodilo se to sada kada poslovi dolaze u ogromnim količinama.?
o tome će se knjige pisati a možda i filmovi snimati kada za to sazrije vrijeme.
zašto se sada ništa ne poduzima?
moguće da su obje velike stranke to koristile kao svoj bankomat pa se ne želi?
svima koji odlučuju je u interesu da se vdkt izbriše kao da nije postojao.
most bi možda htio,mogao,hoće?…


[/quote]

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Migra… točno u sridu, impresivno je da se kompanija koja posluje desetljećima i toliko poslova odradi u par mjeseci jednostavno ugasi.

Točno smišljeno od strane onih koji su izvlačili $$$$$$$$ da se što više izbrišu tragovi, sad ćemo vidjeti dali će Dorh, i sudstvo to malo istražiti, kladim se da neće jer su svi dobili dio kolača 😎😎


Migra… točno u sridu, impresivno je da se kompanija koja posluje desetljećima i toliko poslova odradi u par mjeseci jednostavno ugasi.

Točno smišljeno od strane onih koji su izvlačili $$$$$$$$ da se što više izbrišu tragovi, sad ćemo vidjeti dali će Dorh, i sudstvo to malo istražiti, kladim se da neće jer su svi dobili dio kolača 😎😎

kada se sjetimo kolike je mlrd progutala brodogradnja i gdje je danas
agrokor koliko mlrd kroz poticaje,poklonjenu imovinu i gdje je danas
ptkm koiko mlrd do sada?
nastavite niz po želji…
a ovdje se je gurnulo u provaliju nešto što je održivo samo po sebi.
I TO NA POČETKU NOVE GRAĐEVINSKE KONJUKTURE
za koju dokazi dolaze svakodnevno kroz tsunami poslova
u 2017 50% veći obim poslova a to je tek zagrijavanje.
u vrijeme kada HR treba kroz EU fondove povući 70 mlrd kn od čega će najveći dio proći kroz ruke građevinara.
kada su krenule žestoke investicije u turizam.
konjukture koja će trajati min 5-10g
koja je mogla i za vdkt omogučiti participiranje u podjeli kolača koji se mjeri na skali u MLRD-ama.
firme koja je zapošljavala 1500 radnika.
koja je radila po EU
firme koja je pod francuzima trebala,mogla graditi pellješki most.
sada ćemo biti ponosni da ga nam stranci sagrade.
i to sve samo “da se što više izbrišu tragovi”
e moj narode,skupo ćeš plaćati ovakve poteze,otplaćivati ih desetljećima
volio bi da riješim…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Svega sam se dosad nagledao na burzi, ali da na zadnji dan trgovanja dionicom još uvijek ima naloga na kupnji, e to mi nije jasno. I to nekih 30k kn u zbroju. Pa što mislite napraviti s tim dionicama ako vam ih netko uvali sad pred kraj trgovanja?


Svega sam se dosad nagledao na burzi, ali da na zadnji dan trgovanja dionicom još uvijek ima naloga na kupnji, e to mi nije jasno. I to nekih 30k kn u zbroju. Pa što mislite napraviti s tim dionicama ako vam ih netko uvali sad pred kraj trgovanja?

neki očito računaju da neće ići stečaj s likvidacijom i da je isplativo platiti 4 kn, nadaju se Pevecovom modelu, što bi se moglo i dogoditi, nemam dionice VDKT



Migra… točno u sridu, impresivno je da se kompanija koja posluje desetljećima i toliko poslova odradi u par mjeseci jednostavno ugasi.

Točno smišljeno od strane onih koji su izvlačili $$$$$$$$ da se što više izbrišu tragovi, sad ćemo vidjeti dali će Dorh, i sudstvo to malo istražiti, kladim se da neće jer su svi dobili dio kolača 😎😎

kada se sjetimo kolike je mlrd progutala brodogradnja i gdje je danas
agrokor koliko mlrd kroz poticaje,poklonjenu imovinu i gdje je danas
ptkm koiko mlrd do sada?
nastavite niz po želji…
a ovdje se je gurnulo u provaliju nešto što je održivo samo po sebi.
I TO NA POČETKU NOVE GRAĐEVINSKE KONJUKTURE
za koju dokazi dolaze svakodnevno kroz tsunami poslova
u 2017 50% veći obim poslova a to je tek zagrijavanje.
u vrijeme kada HR treba kroz EU fondove povući 70 mlrd kn od čega će najveći dio proći kroz ruke građevinara.
kada su krenule žestoke investicije u turizam.
konjukture koja će trajati min 5-10g
koja je mogla i za vdkt omogučiti participiranje u podjeli kolača koji se mjeri na skali u MLRD-ama.
firme koja je zapošljavala 1500 radnika.
koja je radila po EU
firme koja je pod francuzima trebala,mogla graditi pellješki most.
sada ćemo biti ponosni da ga nam stranci sagrade.
i to sve samo "da se što više izbrišu tragovi"
e moj narode,skupo ćeš plaćati ovakve poteze,otplaćivati ih desetljećima
volio bi da riješim…

[/quote]
Sto mislite kako to da se za VDKT nije pojavio neki zainteresirani kupac kad je vec bio na koljenima ta 1 Kn?

andy@
vdkt mi je bio dio divrzifikacijkgg procesa,postoje kompetentniji,dublji poznavaoci.
svoj ulaz i zlaz sam ovdje obrazložio.
držim je moglo i po bitno više od “1kn” ali očito ne kada je sve otišlo predaleko.
mjesecima prije tog kraja,pri prvim naznakama da čiovski most neće biti izgrađen,još “na vrijeme” pozivao sam na izvanrednu skupštinu dioničara,izbor nove uprave a sve ovdje na temi dokumentirano.
dali bi se uspjelo,dali bi nova uprava uspjela nećemo saznati.
a dokazalo se da tim pokušajem smo mogli samo dobiti,gore nije moglo…
dojma sam da je i uprava bila suglasna,bez želje za pokušajem spriječavanja scenarija koji se odigrao.
navlači to i neke sumnje a koje dobivaju dokaze ovih dana kako su bivše uprave radile.

http://www.poslovni.hr/forum/tema/bivsi-direktor-u-viaduktu-posvjedocio-da-je-na-poslu-s-hac-om-primio-780000-kuna-provizije-44724

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

New Report

Close