VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo kupio po 1 kn ,ovo je jedno totalno ludilo.da se govorilo prije cca 1 godine da će dionica biti na 1 kn , reklao bi tome da je lud, ali evo i to se događa…..
mislim da neće niže od ovoga , u svakom slučaju totalna kocka ..

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Ovo je bolno gledat.
Jos prije nekih pola godine sam kupio ovu dionicu po 99 kn i prodao po 130, 140.
Ne mogu da vjerujem da sad vrijedi 1kn.

Stavrno mi je bolno gledat ovo iako nemam viadukt

Ovo će netko sad kad nema više jake prodaje napucati na 5 kn do kraja idućeg mjeseca.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


evo kupio po 1 kn ,ovo je jedno totalno ludilo.da se govorilo prije cca 1 godine da će dionica biti na 1 kn ,

prije 8 mjeseci cijena dionice je bila 400 kn, znači da je ovaj paket od cca 30.000 komada, koji se sad prodao po 1 kn komad, onda vrijedio 12.000.000,00 kuna!…a sad je prodan za 30.000,00 kuna…totalno ludilo

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


evo kupio po 1 kn ,ovo je jedno totalno ludilo.da se govorilo prije cca 1 godine da će dionica biti na 1 kn , reklao bi tome da je lud, ali evo i to se događa…..
mislim da neće niže od ovoga , u svakom slučaju totalna kocka ..


čestitke…sad brzo sa 49% profita prodajte Dati da si smanji prosjek…

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

pričekati ćemo razvoj događaja….. 🙂

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Tko je htio prodat prodao je ranije iznad i oko 10kn… zna se da su fondovi tromiji od mrtvaca tako da s njihovim izlaskom ovdje neke jače prodaje više neće biti.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

jesu zaradili što su se riješili po 1 kn,, taman za marendu, ne kužim poantu, spržili milione i sad gledaju sa izvuku koju milju kn :))


jesu zaradili što su se riješili po 1 kn,, taman za marendu, ne kužim poantu, spržili milione i sad gledaju sa izvuku koju milju kn :))

poanta je vjerojatno u tome da u FI koje će izbaciti za kraj 10. mjeseca više ne žele prikazivati VDKT i uz njega -98% jer bi ih netko mogao pitati za zdravlje junačko 😉

Ignore: KressoM, delux

Ovaj prodaja paketa po 1kn je zaista neshvatljiva…….

Mislim da je to bez problema mogao ostaviti na 3kn, pa bi ga lagano grickali……

Ovako ispada da mu se negdje zuri…….

Kupio iz zajebanc… malo hehe steta sto nam odlazi takva dionica pratim je od 30 kuna 2000 godina pa sve do skoka preko 1500 kuna a sada nazad na kunu

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao

Uglavnom, ja danas protrejdao 9000 kom od 1kn do 1,8……
Toliko otprilike i vrijedi……ne bih rekao da puno vise……

Racunam, vise nego dobar utrzak za pola sata posla…….a stvarno mi nije jasna ta hitna prodaja ovih tutleka po 1kn ukoliko stvarno nije neka velika frka u pitanju…..

New Report

Close