VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gosp.Tigrus, ja ne gubim olako novce,a pogotovo novac ne ulažem u aute. Moj lijepi auto je u garaži, i kao
i svaki seljak izvadim ga i vozim se s njim na svadbe, cirkuse i obiteljska preseravanja…naravno, i na duže
relacije zbog udobnosti, a dnevno vozim mali ekonomični autić, koji mi je fenomenalan…
Moj novac od dionica, uložen je u obiteljski posao, koji ove godine daje prvi povrat novca …na čemu mi poznavatelji iskazuju podršku , jer se posao vrlo dobro razvija..nisam se poput mnogij povela za ulaganjam npr.u turizam….
Neostvaren san je ulaganje u nekretnine i građevinu,a izgradnja objekata i vođenje bilo kakvih investicija
mi je ono, što se kaže…htio sam, ali me put odnio na drugu stranu…tj.tu gdje jesam.

Kako kažu poduzetnici u građevini i obrtništvu danas…Prije par godina -. imao si sve- al nije bilo posla..
Nakon toga , posao je došao, ali nije bilo financijskih podrška za ulaske u veće poslove, a
sada ima i posla i novaca – ali nema radnika – za proširivati posao i prihode…

Svatko zna svoju situaciju s ulaganjem u dionice. Zna i zašto to radi..vjerujem da su i očekivanja
realno.
IPAK, ono što svatko na ovom tržištu očekuje- je minimalna poštena igra i posao…
Bez prevara, bez zataškavanja informacija, bez sukoba interesa ljudi u bankama, osiguranjima, fondovima, FINI, Zagrebačkoj burzi i medijima.

TU SMO STALI. Ova država – nema snage i nije do sada učinila NIŠTA PO TOM PITANJU .
Ne zaštićuje ulagače, ne traži poštivanje rokova, ne gleda poslovanje dioničkih društava, ne
kontrolira informacije, ne rade ništa…………..

Ne rade ništa – JER NE ZNAJU KAKO TO RADITI.
Nemaju pojma.

Oni nisu prošli put zaštite dioničara o kojem stalno govorim .
1. Zaštita i kontrola software-a davatelja usluga….
2. transparentnost …od prijenosa sredstava na račun brokerskog društva – do povrata novaca
na račun ulagatelja….
3. kontrola naloga
4. pregledi POREZNIH KONTROLA- u dioničkim društvima / godišnje bar jednom/.
5. i na kraju mediji – kontrola telefona….tekstova za objavu, cenzura podataka i objave na vrijeme..
6. kontrola PRIHODA, i imovine – radnika u bankama – SKDD-u, Zagrebačkoj burzi i fondovima?
Odakle im prihodi…? S kim komuniciraju ….gdje imaju otvorene račune…i da li trguju informacijama..

U tom smjeru.
A onda je nama ulagačima lakše popušiti novce…ako već moramo, i ako smo krivo procjenili stvar..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Tvrtka Viadukt imala je sjajnu perspektivu. Građevinski div koji je sudjelovao u svim bitnim infrastrukturnim događajima u Rep.Hrvatskoj , dobro opremljen, s potencijalom za zadivljujuće
projekte, i ekipama baze, struke i planiranja dugo godina.Izdvajali su novacza dividende, kad drugi
to nisu mogli..plaćali su reket HDZ-u ,kad drugi to nisu htjeli, i na kraju-očito , posrnuli-kad je
to drugima odgovaralo…………..U čemu je moja pogreška procjene, u momentu rada na
čiovskom mostu, i planiranim poslovima i na većim poslovima kao kooperanta? Odgovori mi Tigrus,

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

A nemože ti odgovorit… osim sad se praviti pametan kad je sve tu di je i kako je trenutno… prije godinu dana nisi mogao znati za ovo.. osim onih koji imaju prste u svemu ovom..

Hbga ja sam nešto sitno sa par sto komada usao pred cca mjesec dana kad je palo ispod 20, čisto špekulativno, i izgleda popušio 🙂 al ok, to je i bilo špekulacija, znači odmah prekriženo, idemo dalje, da mi od 10 pozicija 2-3 propadnu a druge par puta narastu, ja više nego zadovoljan 🙂


Tvrtka Viadukt imala je sjajnu perspektivu. Građevinski div koji je sudjelovao u svim bitnim infrastrukturnim događajima u Rep.Hrvatskoj , dobro opremljen, s potencijalom za zadivljujuće
projekte, i ekipama baze, struke i planiranja dugo godina.Izdvajali su novacza dividende, kad drugi
to nisu mogli..plaćali su reket HDZ-u ,kad drugi to nisu htjeli, i na kraju-očito , posrnuli-kad je
to drugima odgovaralo…………..U čemu je moja pogreška procjene, u momentu rada na
čiovskom mostu, i planiranim poslovima i na većim poslovima kao kooperanta? Odgovori mi Tigrus,

Ja sam mislio da ste vi žensko….
:/

Vaša pogreška je da se bavite nečim za sto nemate minimalno znanje. Znaci, ništa ne kuzite.

Evo vam Graf, tu gdje je ovaj plavi križ, tu Graf doslovno vrišti –
BJEŽITE GLAVOM BEZ OBZIRA, SLIJEDI RASPAD.


Tvrtka Viadukt imala je sjajnu perspektivu. Građevinski div koji je sudjelovao u svim bitnim infrastrukturnim događajima u Rep.Hrvatskoj , dobro opremljen, s potencijalom za zadivljujuće
projekte, i ekipama baze, struke i planiranja dugo godina.Izdvajali su novacza dividende, kad drugi
to nisu mogli..plaćali su reket HDZ-u ,kad drugi to nisu htjeli, i na kraju-očito , posrnuli-kad je
to drugima odgovaralo…………..U čemu je moja pogreška procjene, u momentu rada na
čiovskom mostu, i planiranim poslovima i na većim poslovima kao kooperanta? Odgovori mi Tigrus,

Uvijek ista prica .I za DIOKI,KONZUM,DAKOVSTINU,VALIDUS,KSTT -“FIRME SU SUPER,samo ….!
Mislim sa su nase emocije,predrasude i tvrdoglavost glavni krivci za gubitke na burzi.
Sve drugo su samozavaravanja i predrasude i ignoriranje stvarnosti za sto se na koncu placa visoka cijena.
Time ne zelim reci da ponekad nema i kriminala i laziranja bilanci.


Gosp.Tigrus, ja ne gubim olako novce,a pogotovo novac ne ulažem u aute. Moj lijepi auto je u garaži, i k
U tom smjeru.

Financijski izvjestaj za 2016 godinu je objavljen davnih dana gdje ljepo pise sve: oko 77 miliona minusa kapitala. Ti ako necitas financijska izvjesca nebi se trebao praviti pametan ovdje i optuzivati sve redom osim sebe i plakati ko mala curica.

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao

rast od 100% s uloženih 20 kn…oni koji su zaglavili ovdje unutra stvarno se služe svaćime ne bi li navukli nove naivce unutra, ali nisu ljudi više naivni kao prije 10 godina 😛

p.s. a i ova zabava sa “penny stock” završit će za manje od mjesec dana…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

A evo i spalionice naših mirovina d.d. na 4,50 kn.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Na koliko je ovdje dobar ulaz ?

Ako daju po kunu valjda imaju neke insiderske informacije da će to sve sigurno propasti.

Nisu valjda toliko ludi da daju to po kunu ako ima šanse jednog dana za oporavak.

po kunu??

使用を信頼し、あなた自身の能力の

neće više nitko ni po 1 kn kad svi znaju da idući mjesec prestaje trgovanje ovom dionicom

p.s. ipak se pokupovalo po 1 kn, očito će se trejderi sad ovdje igrati mjesec dana 🙂

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close