VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dionica postaje zanimljiva
uskoro bi mogao jedino stečajni upravitelj kupovati
on će to već znati unovčiti iz stečajne mase
ostali teško
ipak se mora priznati da za 1000 komada danas treba izdvojiti tek 4tisuće
donedavno je to bilo 400tisuća
stvarno rijetko lijepa prilika


Da li postoji neka veza između poslovanja i stečaja NIVE d.o.o. gospodine Nikice Valentića , i stečaja
VIADUKTA d.d. …?

Meni se čini da je poveznica ta da oba idu u stečaj.
To bi onako na prvu rekao da je glavna sličnost.




Može jedan optimističan pogled od nekog tko se malo bolje razumije, i tko nije kao mi guske ovo kupovao. Koja je najoptimističnija priča koja bi se za nas male dioničare ovdje mogla dogoditi? Teoretski? Ako može netko neka mi opiše taj best scenarij

Znaci, najbolje je da pričekate dok se cijena ne spusti na vrlo niske grane, i onda se natrpate dionicama da uđete u top 10.

Nakon toga napravite screen shot gdje se vidi vaše ime u top 10. I to isprintate.

I onda isprintate financijske izvještaje od 2007, i sve zajedno pohranite na sigurno.

Neka se unuci i praunuci dive kako je deda bio bogat i pametan i sposoban.

Jedini peh je taj sto je kriza uništila firmu…. ali tko ce znati sve detalje za 100 godina ?!?

Eto, sa malo manipulacije dokumentima , postati cete legenda za generacije koje dolaze.

Eto. Valjda se slažete da je ovo odlicna opcija za male dioničare
[/quote]

Ne razumijem čemu ovakvi odgovori. Pitanje je bilo ozbiljno i očekivao sam neku varijantu odgovora koja je na neki način moguća. Ali dobro, valjda Vas je gubitak pretvorio u iskompleksiranog "pametnjakovića". Mene nije 🙂 samo optimizam bez obzira na zse
[/quote]

Pa sta fali ideji ulaska u top 10 dioničara?


Tigrus, ti mene prozivaš za stupidnu kupnju dionica koje su u padajućem trendu?
Molim Te., probaj shvatiti- da mi- poduzetnici, koji stavljamo par kuna sa strane i ulažemo u
dionice – nismo povezani sa INFORMACIJAMA i izvješćima koje TI dobivaš SVAKA TRI MJESECA ..

Znači, tvoja banka, bez obzira gdje god radiš… ima pred sobom financijska tromjesečna izvješća, svakog dioničkog društva .
Misliš da je tebi, velika mudrost , pogledati da li idu gore- dole, dali su se zaduženja povećala, da li
imaju putem registra kreditnih zaduženja – nove obaveze ko fizičke ili pravne osobe..?
Misliš da je tebi problem , pogledati knjigu dioničara , tvoje financijsko društvo uvijek ima podatke..

Gdje ja mogu naći podatke koji mi služe za procjenu? Pa, ne misliš valjda da na blogovima
dioničara, slušam savjete?

Situacije, gdje mi poduzetnici pogriješimo u procjeni su ČISTA PREVARA i obmana javnosti, koju
mi – ne vidimo…..
Znači, prije par mjeseci dionica je vrijedila 300 kuna? Sad vrijedi -nulu.
U niti jednoj pravno normalnoj državi, članovi financijske sredine , a to je Zagrebačka, burza,
SKDD , i HANFA …ne bi učinili – ONO , što se desilo. Ko ku.ve su prodali dionice , imajući
svoje informacije od strane ….dioničara iz redova banaka , FINE, Poreze i slično…
Tko će mene obavijestiti da je došao nalog za blokadu računa, baš
danas ? Ili, da je društvo prezaduženo…i nije isplatilo plaće duže od 6 mjeseci…..Gdje to piše..
Tko je zadužen da daje tromjesečne izvještaje o tome? Gdje je takav izvještaj?
I kad se te ibformacije i saznaju-..što rade dioničari ovdje na forumu? ..obmanjuju sve oko sebe, jer
spekuliraju…pišu da kupuju, a prodaju…pišu da će ući u dionice. a onda nakon kušnje ruše cijenu još više..
Evo , kolega DATA je napisao ko i ja……ma idite u q-urac s Vašim financijskim znanjem…
Uzmite i tu zadnju kunu, i odje..ite više s takvim financijskim savjetima i tržištem…

Vi ne mozete znati sto ce se dogoditi sa dionicom jer ste vi otprilike na ovoj burzi kao janje koje ide na klanje.
Doduše, nisu ni mirovinski fond manageri i puno profica vidjeti raspad Leda, Jamnice…. pa su ostali u blokadi sa 30% vrijednosti investicije.
I profesionalci gube.

ja sam vidio na vrijeme sve.

Dalje, Tamo negdje 2009 sam vam rekao da vam znanje nije dostatno i da cete pogubiti novce.

Recimo jedan primjer – vi ste na samom dnu 2009 najavili da prodajete sve dionice i kupujete auto ?!?
Sjećate se ? Ja se sjećam.

Ili dajte lovu u banku da vam čuvaju, ili namolite nekog tko kuži burzu da vam pomogne. Ili ostanite janje.

Šta se ovdje netko kuži? Badava ti sve ako je ekipa planirala likvidirat kompaniju da očiste tragove. Pa vdkt ima dug koji je kikiriki naprema todexu a tamo su kao znalci ulagali pa izgubili milijarde i sad otpisuj… a glavni krivac fino u CH ispija lagano čašu vina i smije se svima u facu… malo će se natezat koju godinu i to je to, više neće ni poživit.. onih zadnjih par godna mu je bolje u zatvoru, bar će imati finu njegu 🙂

https://vijesti.rtl.hr/potraga/2727024/potraga-istrazuje-propast-viadukta-otkrivamo-i-dokumente-o-rasprodaji-imovine-te-izvlacenju-novca-kroz-fiktivne-ugovore/

Miami je u pravu.
Ovo je jedna teska barustina i zapravo treba bjezati odavde. Medjutim kako se vrtiti nesto mora onda je bolje ciljati stvari koje imaju underlying value. Znaci firme s imovinom, ne previsokim dugom i sl. Protocne bojlere izbjegavati. Eventualno one koje stvaraju mnogo novog novca.
Najveci je znaci problem netransparentnost uvjetovana merifetlucima. Tehnika je onaj dan kad su izdali regresne mjenice za Todu trebali o tome obavijestiti preko burze. Jesu li? Nisu. Znaci zbog papira i aranzmana zbog kojih se naginju ko kosi toranj u Pisi oni kazu da nemaju saznanja?!? I obavijeste u biljesci revizora dva mjeseca kasnije?? E, alo?
To su stvari za ozbiljnu robiju, a ne za trziste kapitala.
A Vdkt, to je bespredmetno uopce pricati. Zasto odgovorni nisu u zatvoru?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

sve transakcije zadnjih 5mjeseci treba ponisti jer to je cisti kriminala od hanfe od fonda i uprave namjerno su sve pokrali i unistiti treba je pred zidi i potaminati sve do jednoga ovo je cista prevara malih jadnih dionicara uz blagoslov drzave koja nam je kriminalna.lzirana izvjesca hanfa je sve znala , porezna je sve znala, hac je sve znao cak su i saborski zastupnici svi sve znali i jiko nista nije podzuzeo


Fond je upravo maknuo 35 000 dionica po 5 kuna sa prodaje jako zanimljivo

a što je to zanimljivo? vidio je da je trgovanje prestalo pa je maknuo veliki nalog ne bi li navukao kupce da se opet postave na kupnju…a onda znamo što će uslijediti

Ignore: KressoM, delux


sve transakcije zadnjih 5mjeseci treba ponisti jer to je cisti kriminala od hanfe od fonda i uprave namjerno su sve pokrali i unistiti treba je pred zidi i potaminati sve do jednoga ovo je cista prevara malih jadnih dionicara uz blagoslov drzave koja nam je kriminalna.lzirana izvjesca hanfa je sve znala , porezna je sve znala, hac je sve znao cak su i saborski zastupnici svi sve znali i jiko nista nije podzuzeo

da, svi su sve znali, čak su i forumaši sve znali jer vam je dosta kolega pisalo što se ovdje događa i kako će završiti, a najviše infoa davao je kolega invest. da ste ga slušali spasili biste si stotine tisuća kuna koji su sad nepovratno izgubljeni! ali niste nego sad prozivate hanfu, sabor, vladu i ne znam koga sve ne, samo se ne zapitate kolike su za sve krive vaše pogrešne odluke i tvrdoglavost?

Ignore: KressoM, delux



sve transakcije zadnjih 5mjeseci treba ponisti jer to je cisti kriminala od hanfe od fonda i uprave namjerno su sve pokrali i unistiti treba je pred zidi i potaminati sve do jednoga ovo je cista prevara malih jadnih dionicara uz blagoslov drzave koja nam je kriminalna.lzirana izvjesca hanfa je sve znala , porezna je sve znala, hac je sve znao cak su i saborski zastupnici svi sve znali i jiko nista nije podzuzeo

da, svi su sve znali, čak su i forumaši sve znali jer vam je dosta kolega pisalo što se ovdje događa i kako će završiti, a najviše infoa davao je kolega invest. da ste ga slušali spasili biste si stotine tisuća kuna koji su sad nepovratno izgubljeni! ali niste nego sad prozivate hanfu, sabor, vladu i ne znam koga sve ne, samo se ne zapitate kolike su za sve krive vaše pogrešne odluke i tvrdoglavost?
[/quote]
Radi isto sto vi radite na “Todex-u”.Sve prozivate osim samog sebe ,”samo se ne zapitate koliko su za sve krive vase pogresne odluke i tvrdoglavost”.
Da ne bude zabune,vas sam citirao kako docirate kolegi Proroku 111

tocno. Trvrdoglavost je najveci neprijatelj razumuni ulaganju na burzama..
odavnk se sve znalo.

New Report

Close