VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Može jedan optimističan pogled od nekog tko se malo bolje razumije, i tko nije kao mi guske ovo kupovao. Koja je najoptimističnija priča koja bi se za nas male dioničare ovdje mogla dogoditi? Teoretski? Ako može netko neka mi opiše taj best scenarij



@data
, skupo je . 5 kn je neki dan bilo đabalesko, ali danas je to skupo zbog ove obavijesti.

Velim vama je stalno skupo …obavjest je dio redovnog postupka nista neocekivano ..a vi samo mislite kako vam je skupo pa necete nikada ni kupiti ..sva sreca fond ima jos dosta na prodaji po 5 kuna ali pogledajte iznad njega sljedeća cjena 10 kuna…sve je ovo zbog odluke fonda da se ioskrca neznam sto je cekao pa svi su znali da ce se dionica maknuti sa trzista ali nigdje ne pise da se nece vratiti ako se u stecaju srede stvari
a sto se isplati ili ne je diskutabilno oni koji dans kupuju ocito misle da se isplati

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

@data, to je samo fond . a gdje su ostali iz top 10? što će tek biti kad oni počnu prodavat ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

A ko kaže da budu…..ja svoje recimo nebum prodao …ako je fondu zabavno unistavati tuđi novac prodavajući po 1% vrjednosti samo neka…
ja ih rađe zapalim nego prodam …mislim da je sansa daleko veca da stecaj ispadne dobro od 1% koliko mogu dobit za dionicu ..a i da je sve gotovo sto daleko jos nije mjesecima …svasta se jos da preokrenuti

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Može jedan optimističan pogled od nekog tko se malo bolje razumije, i tko nije kao mi guske ovo kupovao. Koja je najoptimističnija priča koja bi se za nas male dioničare ovdje mogla dogoditi? Teoretski? Ako može netko neka mi opiše taj best scenarij

Uplate 15 kn u eurojackpotu i pogode onaj glavni zgoditak 🙂 jedino neznam jel imaju tih 15 kn hahhaha

Falco… mislim da je ekipa iz top 10 odavno napunila svoje račune dok se ovdje radilo sve u 16 pa im je ovo sve kolateralna šteta… imaju kapitala da otvore novu firmu bez repova izvlačenja love i podmazivanja političara zadnjih 20 godina 😉 i tako ih nitko ne pita i poziva na odgovornost, od poreznika, dorha, političara… a i kako bi kad su vjerovatno isto podmazani :))))

Fond je upravo maknuo 35 000 dionica po 5 kuna sa prodaje jako zanimljivo

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Pa maknio je kada nece nitko kupiti nista cudno, malo ce lupati po kupnjama

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao


Može jedan optimističan pogled od nekog tko se malo bolje razumije, i tko nije kao mi guske ovo kupovao. Koja je najoptimističnija priča koja bi se za nas male dioničare ovdje mogla dogoditi? Teoretski? Ako može netko neka mi opiše taj best scenarij

Znaci, najbolje je da pričekate dok se cijena ne spusti na vrlo niske grane, i onda se natrpate dionicama da uđete u top 10.

Nakon toga napravite screen shot gdje se vidi vaše ime u top 10. I to isprintate.

I onda isprintate financijske izvještaje od 2007, i sve zajedno pohranite na sigurno.

Neka se unuci i praunuci dive kako je deda bio bogat i pametan i sposoban.

Jedini peh je taj sto je kriza uništila firmu…. ali tko ce znati sve detalje za 100 godina ?!?

Eto, sa malo manipulacije dokumentima , postati cete legenda za generacije koje dolaze.

Eto. Valjda se slažete da je ovo odlicna opcija za male dioničare

Kaj je to bio neki trzaj pred kraj?
Kaj se desilo s velikim nalogom



Može jedan optimističan pogled od nekog tko se malo bolje razumije, i tko nije kao mi guske ovo kupovao. Koja je najoptimističnija priča koja bi se za nas male dioničare ovdje mogla dogoditi? Teoretski? Ako može netko neka mi opiše taj best scenarij

Znaci, najbolje je da pričekate dok se cijena ne spusti na vrlo niske grane, i onda se natrpate dionicama da uđete u top 10.

Nakon toga napravite screen shot gdje se vidi vaše ime u top 10. I to isprintate.

I onda isprintate financijske izvještaje od 2007, i sve zajedno pohranite na sigurno.

Neka se unuci i praunuci dive kako je deda bio bogat i pametan i sposoban.

Jedini peh je taj sto je kriza uništila firmu…. ali tko ce znati sve detalje za 100 godina ?!?

Eto, sa malo manipulacije dokumentima , postati cete legenda za generacije koje dolaze.

Eto. Valjda se slažete da je ovo odlicna opcija za male dioničare
[/quote]

Ne razumijem čemu ovakvi odgovori. Pitanje je bilo ozbiljno i očekivao sam neku varijantu odgovora koja je na neki način moguća. Ali dobro, valjda Vas je gubitak pretvorio u iskompleksiranog “pametnjakovića”. Mene nije 🙂 samo optimizam bez obzira na zse

Da li postoji neka veza između poslovanja i stečaja NIVE d.o.o. gospodine Nikice Valentića , i stečaja
VIADUKTA d.d. …?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Tigrus, ti mene prozivaš za stupidnu kupnju dionica koje su u padajućem trendu?
Molim Te., probaj shvatiti- da mi- poduzetnici, koji stavljamo par kuna sa strane i ulažemo u
dionice – nismo povezani sa INFORMACIJAMA i izvješćima koje TI dobivaš SVAKA TRI MJESECA ..

Znači, tvoja banka, bez obzira gdje god radiš… ima pred sobom financijska tromjesečna izvješća, svakog dioničkog društva .
Misliš da je tebi, velika mudrost , pogledati da li idu gore- dole, dali su se zaduženja povećala, da li
imaju putem registra kreditnih zaduženja – nove obaveze ko fizičke ili pravne osobe..?
Misliš da je tebi problem , pogledati knjigu dioničara , tvoje financijsko društvo uvijek ima podatke..

Gdje ja mogu naći podatke koji mi služe za procjenu? Pa, ne misliš valjda da na blogovima
dioničara, slušam savjete?

Situacije, gdje mi poduzetnici pogriješimo u procjeni su ČISTA PREVARA i obmana javnosti, koju
mi – ne vidimo…..
Znači, prije par mjeseci dionica je vrijedila 300 kuna? Sad vrijedi -nulu.
U niti jednoj pravno normalnoj državi, članovi financijske sredine , a to je Zagrebačka, burza,
SKDD , i HANFA …ne bi učinili – ONO , što se desilo. Ko ku.ve su prodali dionice , imajući
svoje informacije od strane ….dioničara iz redova banaka , FINE, Poreze i slično…
Tko će mene obavijestiti da je došao nalog za blokadu računa, baš
danas ? Ili, da je društvo prezaduženo…i nije isplatilo plaće duže od 6 mjeseci…..Gdje to piše..
Tko je zadužen da daje tromjesečne izvještaje o tome? Gdje je takav izvještaj?
I kad se te ibformacije i saznaju-..što rade dioničari ovdje na forumu? ..obmanjuju sve oko sebe, jer
spekuliraju…pišu da kupuju, a prodaju…pišu da će ući u dionice. a onda nakon kušnje ruše cijenu još više..
Evo , kolega DATA je napisao ko i ja……ma idite u q-urac s Vašim financijskim znanjem…
Uzmite i tu zadnju kunu, i odje..ite više s takvim financijskim savjetima i tržištem…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close