VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Al stvarno tko je kupio 15.000 komada nečega sto bi mu vrijedilo 0???? Jel bio takav kupovni nalog ili je netko postavio da prebace??

nije to nitko kupio u komadu nego kad se pokrene dražba uravnoteženja svi se nalozi nakon isteka roka dražbe prodaju po jedinstvenoj cijeni i to se prikaže kao realizacija jednog naloga iako je zapravo bio jedan nalog na strani prodaje i xx naloga na strani kupnje (u određenom rasponu koji je zahvaćao prodajni nalog)

Ignore: KressoM, delux


Meni ništa nije jasno , što se događa, ali ako velite da je ERSTE započeo paničnu prodaju dionica na 5 kuna ,onda je zbilja panika. Kad se pomiriš s gubitkom -to je tako…
Ipak, pričekajmo do samog kraja..kad se stiša oluja….i dobijemo valjda neku obavijest o likvidaciji tvrtke ili nešto drugo…..
Sam rast ostalih dionica pokrio mi je gubitak VDKt-a….čekati ću do samog kraja, jer ovo nisam doživjela na niti jednoj dionici do sada od početka 2007.g tj 10 godina unatrag, a bilo je svakojakog sranja,..
MOje je mišljenje – da su određeni ljudi u Hanfi ..dobili po pi-ki…i sada su tek počeli raditi po zakonu,
a to podrazumijeva, rokove, proceduru i ostalo….što prije nije bio slučaj…bilo je rastezanja do mile volje..
POnekad je bolji kratak i strašan kraj…nego mučenje …

p.s.dakle, ne prodajem do kraja. nego ću ih uokviriti sa zadnjim izvještajem o stanju u SKDD-.u.

Ako trgujes od 2007 sve je jasno…. Tada je burza bila na vrhuncu balon je poceo pucati pogotovo kada su bakice pocele kupovati dionice i svi ostali “pametni”…
Ja trgujem od 2000 god niti sam kupovao agrokorove perjanice, vdkt ni sve ostale stecajnice.

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao

Tko i zasto kupuje ovo?

Ja proklinjem H ANFU sto im bogova !!! Toliko im je namještenih izvještaja promaklo !
Toliko NEMARNOSTI – NEBRIGE za dionička društva …Tamo rade VRHUNSKI STRUČNJACI ?
Pa, zar jedan stručnjak NE ZNA SEBI OBJASNITI PREKOMJERNO ZADUŽIVANJE ?
Zar ne vide – da brojke ne drže vodu?
Kako mogu prihvatiti REVIZORSKA IZVJEŠĆA bez prigovora, jesu oni SVETE KRAVE – da im se
vjeruje?
Zar je dovoljno SAMO NAPISATI ŠABLONSKU OPOMENU ???

Pa, zar im nije jasno -KOLIKO JE DIONIČARA IZGUBILO NOVCE??? U kakvoj su mogućnosti
da na vrijeme – poduzmu MJERE I POŠALJU U DIONIČKO DRUŠTVO NEKORUMPIRANU
POREZNU UPRAVU ???

Smijeniti SVU EKIPU U HANFI….Nek rade na blagajnama u bankama …….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

dojam je da bi se ovdje padom na cca 2 kn mogla znatno ojačati trgovina, dosta jači trade .
izgleda da je ovih 4 kn previše za kupce.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

sve mi se čini da se ovdje političari žele pošto poto zametnuti tragove novca unatrag 20 godina da se više nezna tko je šta dobivao i plaćao,, pa po kratkom postupku da to završe,,

kompanija koja je drmala tržištem zadnjih 20 godina, da nije bila u stanju imati imovinu i zalihe za ovako krizne situacije.. na Agrokoru gubitci u milijardama i spašavaj kako znaš, a ovdje 139 mil. kn pa stečaj i nikome sumljivo hehehehe

@miami, pogledaj samo kako su se postavili sa agrokorom , pa te ništa ne treba čuditi.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


dojam je da bi se ovdje padom na cca 2 kn mogla znatno ojačati trgovina, dosta jači trade .
izgleda da je ovih 4 kn previše za kupce.


E moj Falco opet ti nije dovoljno jeftino…
da dođe na 2 onda bi opet htio po 1 kunu..eto vidis tako mozes cekat dovjeka…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Potpuno si u pravu bugs………HDZ se rješava SPONZORA…i svih tragova kriminalnih radnji
STARE POLITIKE H D Z -a …kako im ne bi naškodila!………….Zašto preko naših leđa?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Tko i zasto kupuje ovo?

Kolega da se fond nije poceo jucer iskrcavati cjena bi bila 12 kuna to je 300% vise
mozda zato kupuju…ocito zainteresiranih ima…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

@data , skupo je . 5 kn je neki dan bilo đabalesko, ali danas je to skupo zbog ove obavijesti.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Miami, Preko vasih leđa – Zato sto ste kupili dionicu koja je u padajućem trendu.

Da ste kupili dionicu koja je u rastućem trendu, ne bi danas zazivali vladu, hdz, črnog vroga…
Tada bi feštali zajedno s nama.

New Report

Close