VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zaštitari Viadukta čuvaju 24 sata imovinu viadukta na tom gradilištu


da li strabag ima interesa da ga preuzme ?

nema….strabagu odgovara upravo ovo što se odigrava, tj. propast konkurenta i tim više poslova za njih. nisu ludi natovariti si za vrat raspetljavanje ovog gordijskog čvora dugovanja i gubitaka oko VDKT

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

http://www.jutarnji.hr/globus/Globus-biznis/josko-mikulic-viadukt-ima-najvise-ugovorenih-poslova-otkako-je-kriza-pokosila-gradevince/5639343/

Ova izjava i izjava jednog gospodina o Agrokoru 26.1. idu pod istu točku Kaznenog zakona

U pravu ste kolega setac 100% … ali bojim se da je vuk pojeo magare

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Onda bi sad strabag mogao imati marže ohoho



da li strabag ima interesa da ga preuzme ?

nema….strabagu odgovara upravo ovo što se odigrava, tj. propast konkurenta i tim više poslova za njih. nisu ludi natovariti si za vrat raspetljavanje ovog gordijskog čvora dugovanja i gubitaka oko VDKT
[/quote]
Kolega otkud vi znate sto Starbagu odgovara…Viadukt je odlićna prilika za preuzimanje između ostaloga….a teglenica mamac za bilo koga ko dobije Peljeski most..takvu teglenicu nema nitko u blizem i daljem susjedstvu ..i neophodna je za izgradnju mosta vrjednost teglenice 100 milja kuna

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Ponovno radi stranica
http://www.viadukt.hr
…zanimljivo 🙂

Ovi što kupuju dionice su totalno ludi, ili pak ovi što prodaju- činjenica je , da ima puno naloga za kupnju, više nego na prodaji.Netko se ili nada boljem sutra, ili ima neke informacije

Kolegice, malo se kockamo 😎 … mislim na kupnju

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica



Ha ha ha kako nije game over? Pa otkazi su ovaj tjedan podjeljeni svima. kraj je jako blizu. Samo još neki žive u svojim uvjerenjima.

Taj podatak vjerovatno nije istinit no mene bi veselio jer ovih 150 milja duga su radnićke plaće…znaći nema daljnjeg povećanja duga a znamo da Vdkt ima itekoliko toga za prodat 6 x koliko je dužan ostati će bome dosta i za dionicare ako u međuvremenu ne vrati dug i nastavi sa poslovanjem sto je isto lako moguće kao i dokapitalizacija….
[/quote]

To je istinit podatak. Provjerite ukoliko znate ikoga u Viaduktu. A da išta znate onda ne bi govorili o 6 puta većoj imovini, jer je nema. Ta teglenica koju stalno spominjete je pod založnim pravom banke. Kao i sve zgrade zemljišta. Jedino je ostao udio u zračnoj luci i nešto starih strojeva. Ako bude za dio plaća bit će super, a dioničari neće vidjeti ni lipe. Ne širite lažne nade bez veze


Ponovno radi stranica
http://www.viadukt.hr
…zanimljivo 🙂

Postavlja se pitanje zasto su je ponovo pustili. Da li su neki interesanti u igri? ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Kolegice, malo se kockamo 😎 … mislim na kupnju

Zašto ne, veliki broj dionica možete kupiti za sitan novac, a kako će se karte na kraju posložiti nitko ne zna-pa ni sami vrh vdkt-i sama njihova sudbina je neizvjesna, a ne sudbina vdkt-a

New Report

Close