VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Totalno jednostavno.

A znaš što je još jednostavnije? Prodat imovinu i namirit vjerovnike.


Zato i jeste ova država u banani.Preostaje nam samo da se polijemo hladnom vodom- i ta voda uskoro neće biti naša

‘Otvoren najsloženiji 
i najopsežniji stečaj’

‘Otvoren najsloženiji 
i najopsežniji stečaj’

Potrajat će ovo, vdkt, kao što sam i predpostavljala, dobiva dosta vremena da se presloži i krene naprijed u nove pobjede


http://www.poslovni.hr/hrvatska/otvoren-najslozeniji-i-najopsezniji-stecaj-332815 [poslovni.hr]
Potrajat će ovo, vdkt, kao što sam i predpostavljala, dobiva dosta vremena da se presloži i krene naprijed u nove pobjede

o pobogu….

Ignore: KressoM, delux

Aktiva tvrtke (zgrade, strojevi, zemljišta, financijska ulaganja trajnog karaktera kao investicije ili kupljeni udjeli u drugim tvrtkama. Usto, u osnovna sredstva se ubrajaju i neka nematerijalna prava koja su kupljena, kao što su licence, patenti ali i na tržištu dokazane marke ili neke specifične sposobnosti ili znanja koja posjeduje poduzeće) pozamašna. Pa nije Viadukt bila firma koju se samo tako lako može izbrisati. Bit će zanimljivo.

Šteta što nam je zatvorena burza da se odma krene skidat s aska 😂

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

http://zse.hr/default.aspx?id=79053

Znači ostaće još cca 1400 po dionici za isplatiti dioničare nakon što se namire vjerovnici.

kelevra

Kolega nista ja ne mislim komletan navod i cjene je citiran iz novina..ako ste vi najveći strućnjak za Viadukt i mislite sve suprotno od novinara i ostalih ljudi znatno upucenijih od vas mora da ste genijalac jer novine navode sve suprotno od vasih izjavatakođer vidim da postate samo na ovoj dionici cemu onda toliki interes
[/quote]

Ja ne govorim iz novina već iz glave i iz dokumenata firme. Znam da te cifre nemaju veze sa mozgom. Postam samo na ovoj dionici, jer samo o ovoj znam. Šta je tu nejasno? Ako mislite da to govorim da bih nagovorio nekoga da proda dionice, pa da ih ja kupim ste potpuno u krivu. Ne pada mi napamet kupiti viaduktove dionice.

Imovina je još porasla ZLZ je u međuvremenu postao 4.5% vlasnistvo Viadukta..i neznam zasto pitate Indexa pa ne radi on u Vdkt niti je ikad ista ljepo o firmi napisao…on ce vam reci da je sve rasprodano i pod hipotekom ..sto je totalna neistina..također sto mislite zasto top 10 nije prodavao također dogovor sa libijom je postignut tek2017 tako da to isto nije uracunato u imovinu 2015

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

POTRAŽIVANJA : AKTIVA – 1: 5,5

samo što nije...

Nikad nisam bio pesimist, nisam navija za stečaj viadukta i nisam ga proglašava prije njegove objave. Nije mi jasno da još uvik postoje optimisti vezano za viadukt. Mislim da je došao kraj gigantu! stečaj je tu i za viadukt više niko ne mari. Sljedi rasprodaja ispod svih cijena…

New Report

Close