VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Isto tako je istina ovo što je DATA napisao da u slučjau bilo kakve dobre vijesti po pitanju uspješne naplate potraživanja (Libija, država i ostalo) dionica neće rasti kilavo po koji postotak, nego skokovito.

[/quote]kelevra

Kolega nista ja ne mislim komletan navod i cjene je citiran iz novina..ako ste vi najveći strućnjak za Viadukt i mislite sve suprotno od novinara i ostalih ljudi znatno upucenijih od vas mora da ste genijalac jer novine navode sve suprotno od vasih izjavatakođer vidim da postate samo na ovoj dionici cemu onda toliki interes

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Evo vam ročište u siječnju, a imate i ime stečajnog upravitelja pa njega nazovite i pitajte kolike su šanse da dobijete 1 lipu.

Ha ha puknut ću od smjeha prvo roćište zakazano za 2018 godinu
pa to neće biti gotovo još barem godinu dana do onda stigne se prodat i ZLZ i Libija i Radnićka a bome ima i vremena da se više dobiju sudovi oko 147 milja sto im je drzava duzna ..većina tih sudova je već dobivena no država se žalila..ali kako je firma službeno u stećaju sada sudski postupci idu po hitnom postupku..znaci nema vise zavlacenja sudova i žalbi..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Ti DATA držiš rekord po količini lupanja u odnosu na broj riječi.

A vi kolega i još nekolicina ste malo previse zainteresirani za ovu firmu shodno kako svi tvrdite da je propala
mene niste prevarili znam kad se neko toliko mjesecima trudi nije to zabadava

desi li se bilokakva uplata umeđuvremenu do 2018 godin na raćun firme bilo Libija bilo sudski postupci ili prodaja
vjerujem da ce cjena znatno znatno gore

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Kolega Lebovski
napeto pratite svaku vijest jer ju prvi postate na forumu ukazuje na veliko vrijeme koje trošite na ovu dionicu i online tražeći vjesti onda molim evo objasnite clanovima foruma zasto toliki silni trud i stotine postova ..ja bih rekao da vas VDKT itekako zanima ..mazite oci mnekom drugom i molim više bez vređanja samo pokazujete svoju nekulturu..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Evo vam ročište u siječnju, a imate i ime stečajnog upravitelja pa njega nazovite i pitajte kolike su šanse da dobijete 1 lipu.

Do slijedeće rasprave ima više od 3mj., dovoljno vremena da se dosta stvari posloži (naravno, ako ova Vlada ima volju da spasi jedinu ozbiljnu hrvatsku tvrtku za niskogradnju).Vrlo je stvar jednostavna, odobriti dobar kredit,dati vdkt kapitalne poslove (novac iz EU fondova se mora u zadanom roku investirati) , a ostalo dolazi samo od sebe.Vraćanje povjerenja u tvrtku, vraća sa sobom i sve ostalo.
Stečaj , odnosno likividacija vdkt-a, piramidalno vuče i druge tvrtke(mislim one za visokogradnju)po istom principu-uništi i likvidiraj.Ne preostaje nam ništa drugo nego stati i gledati tko nam kajmak kupi-
Žalosno, žalosno

Totalno jednostavno.

A znaš što je još jednostavnije? Prodat imovinu i namirit vjerovnike.


Viadukt planira prodati i svoj udio u tvrtki Međunarodna zračna luka Zagreb (MZLZ) koja je koncesionar u Zračnoj luci Franjo Tuđman. Udio Viadukta u MZLZ-u iznosi 5,11 posto, a uprava te tvrtke procjenjuje da će za to dobiti 10 milijuna eura. Do svježeg novca Viadukt planira doći i prodajom svog potraživanja u Libiji u iznosu od 40 milijuna EUR, naravno, uz diskont faktoring kućama ili financijskim institucijama. Od toga očekuju 20 milijuna eura ili pak da im potraživanje u Libiji posluži kao kolateral za novi kredit kod HBOR-a u iznosu od 10 do 20 milijuna eura.
Viadukt raćuna na priliv od projekta u Radnićkoj cesti procjenjenog na 20 miljuna eura.
Dug države iznosi 147 miljuna kuna

Pa zbrojite sami

ti stvarno vjeruješ u bajke! da ponovimo još jednom, točnije da te pitam još jednom, kako komentiraš činjenicu da je nakon revizije ova stavka u bilanci Viadukta pala sa 356 m kn krajem prošle godine na 13 m kn na H1???


Evo vam ročište u siječnju, a imate i ime stečajnog upravitelja pa njega nazovite i pitajte kolike su šanse da dobijete 1 lipu.

eto, stečaj ide dalje ma koliko neki ovdje pjevali borbene i maštali o lovi iz libije

Ignore: KressoM, delux


Ti DATA držiš rekord po količini lupanja u odnosu na broj riječi.

Osim, ako to nisi ti. Post u kojem nije rečeno ništa korisno, niti vezano za dionicu, nego je isključiva svrha vrijeđanje. I nije obrisan. Trolanje ti nije baš neka osobina. Kako možeš išta drugo znati, kad se ne znaš niti ponašati. E moj lebowski.

Zakonski rok je godinu i pol, tako da stečajni ima dosta vremena. A na temi, najmanje zainteresirani su ujedno i najrevniji.

New Report

Close