VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

AVAX10, prestani se preseravati.

Viadukt d.d. u stečaju, ima vlasnike. To smo svi mi-koji imamo dionice/udjele/.
Ako je nas – danas 5 – a vlasnička struktura izgleda ovako:
– Ivica i Marica 87 % udjela
– Jožek 3 % udjela
– Štefica 1 % udjela
– Franjo 2 % udjela
– ostali 7 % udjela…
Znači- mi smo Viadukt d.d.

Sada smo u stečaju i dužni smo ko Grčka. MI ne postojimo više, tj. još nismo primili nikakvu
obavijest o ničemu,i ne znamo ništa – što kom moramo platiti, i da je naša masa novaca , plus, i minus
dovoljna za pokriće dugova.
To će izračunati stečajni upravitelj kad mu sud to odredi, a mi više nemamo pravo odlučivanja.
Ako nešto ostane- to na dobrobit VIADUKT d.d. u stečaju…

Dakle, odjedanput se Ivica iMarica sjete- da bi pokrili dugove i zajedno s stečajnim upraviteljem
dogovorili da ponovno rade , ali bez Jožeka, Štefice, Franje i ostalih…. Zašto bi se oni s njima igrali
ako nemaju novce da plate dugove ..?
Sad mi odgovori..kaj ti nije jasno u mojem pitanju?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Je li burza ovdje moze donijeti odluku da se delistiraju ove dionice bez obzira sto stečajni postupak jos nije ni poceo?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


AVAX10, prestani se preseravati.

Viadukt d.d. u stečaju, ima vlasnike. To smo svi mi-koji imamo dionice/udjele/.
Ako je nas – danas 5 – a vlasnička struktura izgleda ovako:
– Ivica i Marica 87 % udjela
– Jožek 3 % udjela
– Štefica 1 % udjela
– Franjo 2 % udjela
– ostali 7 % udjela…
Znači- mi smo Viadukt d.d.

Sada smo u stečaju i dužni smo ko Grčka. MI ne postojimo više, tj. još nismo primili nikakvu
obavijest o ničemu,i ne znamo ništa – što kom moramo platiti, i da je naša masa novaca , plus, i minus
dovoljna za pokriće dugova.
To će izračunati stečajni upravitelj kad mu sud to odredi, a mi više nemamo pravo odlučivanja.
Ako nešto ostane- to na dobrobit VIADUKT d.d. u stečaju…

Dakle, odjedanput se Ivica iMarica sjete- da bi pokrili dugove i zajedno s stečajnim upraviteljem
dogovorili da ponovno rade , ali bez Jožeka, Štefice, Franje i ostalih…. Zašto bi se oni s njima igrali
ako nemaju novce da plate dugove ..?
Sad mi odgovori..kaj ti nije jasno u mojem pitanju?

račun je blokiran, otvoren je stečaj, ugovoreni poslovi su de facto propali zbog odlaska radnika i blokade računa, a VDKT će još kačiti i penali zbog neizvršenja ugovornih obveza..naravno, aktivirat će se i bankovne garancije i jamstva koja je dao VDKT za uredno izvršenje posla, a to još nitko nije uračunao u dodatne gubitke

zato je dokap sada iluzija jer tko ima para puuuuno bolje će proći da sačeka dražbu za prodaju stečajne mase te otkupi na dražbi strojeve koji ga zanimaju… radnika u firmi i tako gotovo više ni nema, tako da nitko normalan neće dati keš da bi ušao u firmu i čekao koji će mu još kostur iz ormara ispasti. 100 puta je pametnije u ovakvoj situaciji kupiti neku manju zdravu firmu i onda je jačati i širiti nego ulaziti ovdje s brdom para i iščekivati sporove koji tek predstoje zbog prekinutih poslova, penala itd.

Ignore: KressoM, delux


Je li burza ovdje moze donijeti odluku da se delistiraju ove dionice bez obzira sto stečajni postupak jos nije ni poceo?

Nije počeo u paralelnom svemiru, ovdje je počeo. Delistiranje bi trebalo biti dan-dva nakon službene obavijesti.



Je li burza ovdje moze donijeti odluku da se delistiraju ove dionice bez obzira sto stečajni postupak jos nije ni poceo?

Nije počeo u paralelnom svemiru, ovdje je počeo. Delistiranje bi trebalo biti dan-dva nakon službene obavijesti.
[/quote]

zar ne ide najprije isključenje iz sustava namire koji ide preko SKDD, a potom delistiranje?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Isključenje iz namire ja smatram delistiranje, iako se ne zove tako formalno. Ali da, koliko su ovdje obrazovani ulagači, moglo bi se VDKTom trgovati još godinama. 😀


Isključenje iz namire ja smatram delistiranje, iako se ne zove tako formalno. Ali da, koliko su ovdje obrazovani ulagači, moglo bi se VDKTom trgovati još godinama. 😀

nije to isto, iako je dio istog procesa. najprije dionicu isključe iz namire tj. možeš je kupiti na burzi, ali nema garancije da ćeš se upisati kao vlasnik odnosno dobiti pare za njenu prodaju, a onda kroz kratko vrijeme ide delistiranje tj. više je ne možeš ni prodati preko burze nego samo preko njuškala

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ma znam, prije ti je bilo isključenje iz namire i onda bez delistiranja. Zdenka je ostala na burzi godinama nakon stečaja, čak je bilo onih koji su kupili dionice kad je Granolio preuzeo ostatke kroz stečajnu masu, mislili su da kupuju “njihovu” Zdenku. Ne znam kako je danas s delistiranjem, jel’ i dalje traje godinama.


Lebovski ta je emisija bila prije 2 dana i svi su je vidjeli i komentirali ..uglavnom nasli radnika koji nema pojima i napravili intervju sa njime i sa par firmi koje su surađivale….napuhali priću a u biti niko nema pojima..dugovi prema Viaduktu se i ne spominju kao i druge bitne stvari

Ha ha ha daj nemoj pričati gluposti. Viadukt nema potraživanja ni 1/3 svojih dugovanja. A ljudi koji su bili u Potrazi znaju o čemu pričaju i to nije ni stoti dio svih prevara i krađa tamo učinjenih. Čak i sad kada se ne smije ništa prodavati lagano nestaje oprema sa nekim čudnim založnim pravima

Mora da se salis…samo Libija ce isplatit 300 miljuna kuna
A sto je sa dugom države a udio u aerodromu dionice nexe grupe pa to je preko 600 milja sve zajedno oni sami pokrivaju sve dugove i jos ostane love ,a sto je sa svim ostalim imovinama…aerodrom nemorajiu u biti ni prodavati dobro će im doći svaki mjesec lova kao ingri od Arene

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Kolega data, da je sadasnja uprava imala samo malo volje da nesto od toga rijesi,oni bi nesto rijesili.kakva je to uprava koja jedva ceka da se obavi stecajni postupak? Sve ih treba nogom u guz.icu,ili su totalno nesposobni ili imaju neke dr namjere . Osobno sam svojedobno bio simpatizer ove firme,ali to je proslo vrijeme.dionica je cisto kockarska,ako dodje na 5, i ne bude jos odluke o delistingu,malo cu se zaigrati,onako iz sporta.ono sto je najvaznije,ovdje vise nema spasa za firmu pod ovim imenom i to je jedna bolna istina.ono sto mi je jos nepoznanica,to je top 10, cekaju….sto,vrijeme ce vrlo brzo pokazati.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Ocitio kupuju vrjeme dok ih Libija isplati napokon sto bi trebalo biti uskoro…ne zvuci li logicno ….sto bi oni mogli poduzet inace pa nemogu stvorit novce cekaju da im se podmire napokon dugovi drzava ce sada nakon stecaja napokon isto morati po skracenom postupku isplatiti dugove ,,u tome je cjeli smisao kada drugi plate Viadukt on je spasen..ocito ne zele prodati udio u Aerodromu jer samo to ih moze odrzavati na zivotu bez poslova isto kao ingru..cemu prodati koku koja nosi zlatna jaja..
Srto mislite da uprava stampa novce…fala bogu sto je Libija napokon odlucila isplatiti dug jer to je spas za firmu samo takav…stecaj moze potrajati godinu dana tako da se nebih skoro kladio na nekakva delistiranja top 10 ne prodaje znaju da ce firma prezivjeti

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

New Report

Close