VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Uzet ću i 400% u ovom slučaju, a ti sa svojim poslodavcem promatraj i drukaj, sada mi čak i odgovara.

lovacke price vol. 3.1.

tako si pricao i kad je cijena bila 400 kn


STRABAG je ključna riječ, zašto Viadukt propada.

Pozdrav

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/konacni-slom-iluzije-o-uspjehu-hrvatske-cestogradnje-poceo-je-i-zadnji-cin-tragedije-o-nasoj-gradevinskoj-industriji/5879034/



STRABAG je ključna riječ, zašto Viadukt propada.

Pozdrav

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/konacni-slom-iluzije-o-uspjehu-hrvatske-cestogradnje-poceo-je-i-zadnji-cin-tragedije-o-nasoj-gradevinskoj-industriji/5879034/

[/quote]

Iz toga članka bitno je izdvojiti ovo … nije gotovo dok nije gotovo. Prema svemu sudeći Viadkut će preživjeti. Tko se sada odvaži na kupnju dionica po ovim cijenama, mogao bi debelo profitirati. Ovdje igraju spremni na rizik.

“Naši sugovornici tvrde kako sudbina Viadukta u konačnici ne mora biti stečaj. Tvrtka ima ugovore vrijedne milijardu kuna, dogovor u Libiji bi uskoro mogao biti postignut, sad je samo pitanje tko će biti taj koji će kupiti većinsko vlasništvo i provesti restrukturiranje”.

I za IGH i Hidru našao se većinski vlasnik, što ne bi i za Viadukt.

clanan je iz 4 mjeseca.. sada smo u rujnu.

Jel bio ključ u bravu? Nije. Znači priča je još aktualna. Taj datum koji navodiš znači da se je možda bliže rješavanju pitanja Libije, a novi poslovi su i dalje ugovoreni. Ništa još nije govoto, bez obzira na datum članka.

26.09. je dan “D” za viadukt….

Ignore: KressoM, delux


26.09. je dan "D" za viadukt….

u ovom slučaju realnije je očekivati dan S


Kod eu fondova nema muljaze i VTR-…

Nemojete biti sigurni. Ima i jednog i drugog!


26.09. je dan "D" za viadukt….

Ne znam kakav dan D postoji, sigurno idu u stečaj. Nažalost.

Ovo nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju dionica, već samo moj pogled na činjenično stanje.

Vidim kako napetost raste,ma i ja sam nervozan ko pas!!!




STRABAG je ključna riječ, zašto Viadukt propada.

Pozdrav

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/konacni-slom-iluzije-o-uspjehu-hrvatske-cestogradnje-poceo-je-i-zadnji-cin-tragedije-o-nasoj-gradevinskoj-industriji/5879034/

[/quote]

Iz toga članka bitno je izdvojiti ovo … nije gotovo dok nije gotovo. Prema svemu sudeći Viadkut će preživjeti. Tko se sada odvaži na kupnju dionica po ovim cijenama, mogao bi debelo profitirati. Ovdje igraju spremni na rizik.

"Naši sugovornici tvrde kako sudbina Viadukta u konačnici ne mora biti stečaj. Tvrtka ima ugovore vrijedne milijardu kuna, dogovor u Libiji bi uskoro mogao biti postignut, sad je samo pitanje tko će biti taj koji će kupiti većinsko vlasništvo i provesti restrukturiranje".

I za IGH i Hidru našao se većinski vlasnik, što ne bi i za Viadukt.
[/quote]

Ja sam skoro siguran da će preživjeti, ali uz dokapitalizaciju od 10kn.

@igrač
dokapitalizacija po 10 kn bila je opcija dok je bio otvoren postupak predstečajne nagodbe (PSN), ali sada kada je PSN prekinuta, a predstoji otvaranje stečajnoga postupka, bojim se da spasa više nema

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close