VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo se nadaj ,da im nije u interesu dopeljat radnike iz kine!ta firma radi autoput u crnoj gori,pa se raspitaj koiko ima kineza na toj dionici…




Invest
Možete li biti ljubazni i malo pojasniti zašto vi ćekate 26.09. ?

tko je rekao da ja čekam?
26.09. je zakazano ročište na kojem bi se trebao potvrditi stečajni postupak.
iz tog razloga je taj datum vrlo zanimljiv.
[/quote]
vi ste odavno proglasili stečaj koji se po vama treba tek potvrditi, datum vam je i zanimljiv.
hvala na odgovoru!
[/quote]
Teško da bi se svi vjerovnici složile da proglase klasičan stecaj .

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.


Samo se nadaj ,da im nije u interesu dopeljat radnike iz kine!ta firma radi autoput u crnoj gori,pa se raspitaj koiko ima kineza na toj dionici…

Naravno da se nadam! Navedi mi jedan razlog za ne nadati se. Nadam se da se i vi nadate da ce sve krenuti na bolje, ne samo s viaduktom nego i s ostalim firmama bilo kojeg sektora na našem tržištu.. moje poruke su jasne i usmjerene pozitivnim razmisljanjima. Znam da necu puno utjecati pisuci takvim nacinom ali sam siguran da ni ti neces uopce pridonjeti s nadanjima o ne oporavku bilo koga u bilo kojem smislu markica





Invest
Možete li biti ljubazni i malo pojasniti zašto vi ćekate 26.09. ?

tko je rekao da ja čekam?
26.09. je zakazano ročište na kojem bi se trebao potvrditi stečajni postupak.
iz tog razloga je taj datum vrlo zanimljiv.
[/quote]
vi ste odavno proglasili stečaj koji se po vama treba tek potvrditi, datum vam je i zanimljiv.
hvala na odgovoru!
[/quote]
Teško da bi se svi vjerovnici složile da proglase klasičan stecaj .
[/quote]

svi se neće složiti, to je sigurno.
ali isto je tako sigurno da neće imati previše izbora a niti će ih se previše pitati.
utakmica je završila i sudac je svirao kraj. igrači su u svlačionici, a publika se još nada preokretu..

Invest,
nemoj biti tako siguran da je kraj.

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.

Jesu na kraju potpisali sa drugim izvođačem nastavak gradnje čiovskog mosta? Za istu cijenu kao i sa vijaduktom?

tocno tako ,kinezi uvijek rade sa glavninom svojih radnika


Jesu na kraju potpisali sa drugim izvođačem nastavak gradnje čiovskog mosta? Za istu cijenu kao i sa vijaduktom?

Mislim da još nisu odabrali al po svoj prilici bude i Đuro dobio svoj dio kolača.

Strabag i slovensko-hrvatski konzorcij u utrci za most



Jesu na kraju potpisali sa drugim izvođačem nastavak gradnje čiovskog mosta? Za istu cijenu kao i sa vijaduktom?

Mislim da još nisu odabrali al po svoj prilici bude i Đuro dobio svoj dio kolača.

Strabag i slovensko-hrvatski konzorcij u utrci za most

[/quote]

tu neznaš tko koga guzi??

znači novi izvođač će to odradit za poprilično skuplje?? a zašto su Vijaduktu raskinuli ugovor? jer su im rekli da će svi radovi bit skuplji zbog podizanja mosta i problem sa čelikom koji su imali?
hahaha .. jaoooo i nitko ne traži odgovornost obje strane i HCa?? ovdje očito nije prošla priča kao sa bojenjem tunela 3 puta.. al sad će ga obojat drugi i 4 puta ako treba :))




Jesu na kraju potpisali sa drugim izvođačem nastavak gradnje čiovskog mosta? Za istu cijenu kao i sa vijaduktom?

Mislim da još nisu odabrali al po svoj prilici bude i Đuro dobio svoj dio kolača.

Strabag i slovensko-hrvatski konzorcij u utrci za most

[/quote]

tu neznaš tko koga guzi??

znači novi izvođač će to odradit za poprilično skuplje?? a zašto su Vijaduktu raskinuli ugovor? jer su im rekli da će svi radovi bit skuplji zbog podizanja mosta i problem sa čelikom koji su imali?
hahaha .. jaoooo i nitko ne traži odgovornost obje strane i HCa?? ovdje očito nije prošla priča kao sa bojenjem tunela 3 puta.. al sad će ga obojat drugi i 4 puta ako treba :))
[/quote]

zato što je VDKT išao dampinški i ugovorio niske cijene pa je popušio…novi izvođač ugovara realne cijene i odrađuje posao

Ignore: KressoM, delux

zato što je VDKT išao dampinški i ugovorio niske cijene pa je popušio…novi izvođač ugovara realne cijene i odrađuje posao


Pa odrađivao ga je i VDKT.
I već bi bio gotov.
Bez obzira na cijenu.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.






Invest
Možete li biti ljubazni i malo pojasniti zašto vi ćekate 26.09. ?

tko je rekao da ja čekam?
26.09. je zakazano ročište na kojem bi se trebao potvrditi stečajni postupak.
iz tog razloga je taj datum vrlo zanimljiv.
[/quote]
vi ste odavno proglasili stečaj koji se po vama treba tek potvrditi, datum vam je i zanimljiv.
hvala na odgovoru!
[/quote]
Teško da bi se svi vjerovnici složile da proglase klasičan stecaj .
[/quote]

svi se neće složiti, to je sigurno.
ali isto je tako sigurno da neće imati previše izbora a niti će ih se previše pitati.
utakmica je završila i sudac je svirao kraj. igrači su u svlačionici, a publika se još nada preokretu..

[/quote]
Utakmica nije zavrsila, sudac nije svirao kraj. Utakmica je prekinuta i navijači očekuju nastavak.

New Report

Close