VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



http://www.discordia.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=22&Itemid=9&lang=hr

ovo je jako značajno!
[/quote]

ma daj..prosvijetli nas…ljudi su napravili wonna be Plan restrukturiranja, ali on je odavno pao u vodu.
čeka se 26.09.

Invest
Možete li biti ljubazni i malo pojasniti zašto vi ćekate 26.09. ?

obzirom da je 26.09. sve bliže…
http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2017_09_92_2155.html

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


obzirom da je 26.09. sve bliže…
http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2017_09_92_2155.html

Pa zar ovo nije forum za dioničare, ili one koji žele postati.

@cocalo
ima i radnika koji su dioničari pa čitaju ovaj forum…neka bar oni izvuku neke mrvice na kraju kad dođe ključ u bravu

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....



@cocalo

ima i radnika koji su dioničari pa čitaju ovaj forum…neka bar oni izvuku neke mrvice na kraju kad dođe ključ u bravu

Zašto bi radnici čitali ovaj forum-oni znaju puno više od nas forumaša.Zar im treba ovaj forum da bi došli do kojekakvih info.Svaki radnik zna što su NN i koja su njihova prava.Ovaj link koji ste poslali se ne odnosi na brigu o radnicima.Vi se brinete o nama dioničarima-zar ne????




@cocalo

ima i radnika koji su dioničari pa čitaju ovaj forum…neka bar oni izvuku neke mrvice na kraju kad dođe ključ u bravu

Zašto bi radnici čitali ovaj forum-oni znaju puno više od nas forumaša.Zar im treba ovaj forum da bi došli do kojekakvih info.Svaki radnik zna što su NN i koja su njihova prava.Ovaj link koji ste poslali se ne odnosi na brigu o radnicima.Vi se brinete o nama dioničarima-zar ne????
[/quote]
Hvala na brizi !


Invest
Možete li biti ljubazni i malo pojasniti zašto vi ćekate 26.09. ?

Pa zna on šta čeka i piše ovdje iako ide ključ u bravu, kako kaže,,, hehehe


Invest
Možete li biti ljubazni i malo pojasniti zašto vi ćekate 26.09. ?

tko je rekao da ja čekam?
26.09. je zakazano ročište na kojem bi se trebao potvrditi stečajni postupak.
iz tog razloga je taj datum vrlo zanimljiv.



Invest
Možete li biti ljubazni i malo pojasniti zašto vi ćekate 26.09. ?

tko je rekao da ja čekam?
26.09. je zakazano ročište na kojem bi se trebao potvrditi stečajni postupak.
iz tog razloga je taj datum vrlo zanimljiv.
[/quote]
vi ste odavno proglasili stečaj koji se po vama treba tek potvrditi, datum vam je i zanimljiv.
hvala na odgovoru!

DATA

FOTO: Tri ponude za Pelješki most, Kinezi najjeftiniji

ti si trubio da ce Viadukt i Francyzi dobiti posao. A ja njih nigdje ne vidim. Imas kakav insajderski info sta se dogodilo?
Eto pa ti meni ne vjeruj..

Kinezima nije u cilju dovlačit radnu snagu iz Kine, oni će sve to kao i mehanizaciju tj. firme koje će dobiti dio posla, naći na brdovitom balkanu, europi. Samo totalni pesimist i neznalica može isključiti bilo koju hrvatsku firmu iz posla oko mosta. Viaduktu je vjerojatno naša vlada zapečetila sudbinu, da nije, oni bi sigurno bili jedan od “pod” podizvođača. Naravno da bi mi bilo drago da viadukt opstane nakon 26.09. i da se nekako, bilo kako izvuče iz goruće situacije. Držim palčeve za kompletan građevinski sektor Hrvatske.
(BILO BI LIJEPO DA KINEZI DOBIJU POSAO I PREUZMU VIADUKT SA SVIM DUGOVIMA, LAKO ĆE ONI ZA TO. RADNICI SE JOŠ LAKŠE VRATE) 🙂

New Report

Close