VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nema firme u Hrvatskoj koja se bavi sličnim poslovima a da ne generira gubitak u proteklih 10 godina, ima ih i danas samo što se nekim gleda kroz prste kada je pitanju kumstvo a neće ni to dovjeka.
Ili ako ste uspješni poslovnjak kao todor pa uspjete jednu firmu zadužiti pet puta njene vrijednosti.
A nakon potopa iz kojeg nema izgleda za preživljavanje spašava te država.

Evo, ja mislim da GP Krk i Kamgrad ne generiraju gubitak i ne pate od nelikvidnosti.

Ili je sad to neka nova ulagačka strategija da ulažemo u stečajnuše jer postoji mogućnost da se taj stečaj neko vrijeme odgađa.

Vjerovali ili ne sve je stvar politike ili kumstva!
Uvjerio sam se više puta da kod nas ništa ali baš ništa nije slučajno.
Ako nemaš nekog da ti čuva leđa zgazit ćete ko mrava ma koliko velik bio.To se upravo događa Viaduktu.

pa kaj ti je cudno pa sknicki je jedni krivac sto je cjena na 20 kn jer ju on jedini prodaje i sere sa cjenom i to namjerno ja sam bas promatrao tako prodaje da bas namjerno rusi i prodaje za menje nek mu se nudi, sve oni znaju


pa kaj ti je cudno pa sknicki je jedni krivac sto je cjena na 20 kn jer ju on jedini prodaje i sere sa cjenom i to namjerno ja sam bas promatrao tako prodaje da bas namjerno rusi i prodaje za menje nek mu se nudi, sve oni znaju

Mislio sma ovaj iz Erste,oni su kupovali do 400kn i sad su stali, nit prodaju a niti kupuju.

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.

Nemam dionicu, nisam imao niti mislim je imati, međutim ovim putem bih pohvalio kolegu Investa .
Zaşto? Pa vratite se cca 100-njak stranica unazad i pogledajte njegove postove.
Konstatno pljuvanje po njemu a samo je iznosio činjenice i upozoravao putnike namjernike.
Dobra lekcija za sve one koji se sa previse emocija unesu u neke dionice pa ih zaslijepi.Dobra škola. Nadam se da je necu i ja morat proći.

Invest svaka čast!

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Viadukt su pojeli iznutra. A ostalo je povijest.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Nemam dionicu, nisam imao niti mislim je imati, međutim ovim putem bih pohvalio kolegu Investa .
Zaşto? Pa vratite se cca 100-njak stranica unazad i pogledajte njegove postove.
Konstatno pljuvanje po njemu a samo je iznosio činjenice i upozoravao putnike namjernike.
Dobra lekcija za sve one koji se sa previse emocija unesu u neke dionice pa ih zaslijepi.Dobra škola. Nadam se da je necu i ja morat proći.

Invest svaka čast!

Hvala puno kolega..



pa kaj ti je cudno pa sknicki je jedni krivac sto je cjena na 20 kn jer ju on jedini prodaje i sere sa cjenom i to namjerno ja sam bas promatrao tako prodaje da bas namjerno rusi i prodaje za menje nek mu se nudi, sve oni znaju

Mislio sma ovaj iz Erste,oni su kupovali do 400kn i sad su stali, nit prodaju a niti kupuju.
[/quote]

Promatraju da vide u kojem smijeru će cijena, čekaju potvrdu trenda :=)

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



Upravo gledam izvještaj
prihodi 796 446 409 kn
dobit 700 423kn
kapital i rezerve 351 489 007kn- to je bio prvi izvještaj

Imaš već strašnu nelikvidnost u godišnjem izvješću za 2015. godine, a pretpostavljam i svih ranijih godinama od 2009. nadalje. Gledaš kratkoročnu imovinu i kratkoročne obveze. Ako je prvo manje od drugih, nađeš neku drugu dionicu za ulaganje, ili čekaš stečaj.
[/quote]

pa i kod RIVP je kratkoročna imovina manja od kratkoročnog duga i po tebi je to za stečaj,svašta se može ovdje pročitat

Da, samo što bi trebao malo pozornije promotriti strukturu, od čega se sastoje kratkoročne obveze, postoji li za tako velik rast neko objašnjenje, je li svake godine predujam 250 milijuna kuna.

Ali vidi, tvoj cilj je prikazati se ovdje kao žrtva – u pravu si, nikako se nije moglo vidjeti da će VDKT završiti tu gdje je završio. To su mogli samo najveći financijski stručnjaci na svijetu prokljuviti, čak i oni koji nelikvidnost vide tamo gdje je kratkoročna imovina manja od kratkoročnih obaveza.

Uživaj, frende.




pa kaj ti je cudno pa sknicki je jedni krivac sto je cjena na 20 kn jer ju on jedini prodaje i sere sa cjenom i to namjerno ja sam bas promatrao tako prodaje da bas namjerno rusi i prodaje za menje nek mu se nudi, sve oni znaju

Mislio sma ovaj iz Erste,oni su kupovali do 400kn i sad su stali, nit prodaju a niti kupuju.
[/quote]

Promatraju da vide u kojem smijeru će cijena, čekaju potvrdu trenda :=)
[/quote]
Pisanje jesu uopće znali da će do ovog dođi ?!

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.

New Report

Close