VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@zlatek

samo prolistajte, nisam napisao da će u stečaj (tehnički još uvijek ni nisu), ali sam vam pisao svašta argumentirano jer je cijena očito bila napuhana a najave počevši od uprave a kamo li od forumaša nebulozne. Od problema s radnicima, do nenaplate poslova, nedostatka kapitala za završetak tekućih poslova, problema s likvidnosti itd. Nisam vas osobno prozvao, ne znam zašto se pravdate ako vas nitko ne napada..

Ne mislim da sam guru, ali defintivno nisam ni druker. Slobodno pronađite neku dionicu gdje sam pisao a da se ispostavilo da su to neutemeljene gluposti.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

@ValueWalk
Kaj bi sad to trebalo značiti? Da sam ja druker?
Da te citiram: “Slobodno pronađi neku dionicu gdje sam pisao a da se ispostavilo da su to neutemeljene gluposti.”

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.





Sada bi trebalo prelistati forum na početak godine pa da vidimo koji gurui su na razinama 300-400 kuna davali buy preporuke

A ti si kao znao da će se sve ovako odvijati?
Jesi ti neki guru?
[/quote]

@Zlatek
poštovani kolega, dovoljno je ''prevrtiti'' forum 7 stranica unatrag.
Tamo se može pročitati tko je primjerice pisao kako je firma u stečaju još od 07.07.
Ovaj forum odavana ne služi kao mjesto razmjene, već mjesto manipuliranja informacijama, imho 😉
[/quote]onaj koji pokusava upozoriti na vrijeme biva izvrijedjan ,to je realnost u hr
[/quote]

a tko je najvise upozoravao?

Kako god okrenete popusili ste, neznam sta se desava nemaju struje telefona ni interneta a sluzbeni doblo sa naljepnicom viadukt se vozi po gradu

Meni nije jasno kako nitko od prvih 10 dionika ne reagira na ovakav razvoj događaja, od snažne respektabilne firme kojoj financijski izvještaj za 2016. nije nimalo ukazivao na ovakav kolaps, pa do zabijanja zadnjeg čavla u lijes na mostu Čiovo

U FI 2016 ne da je sve ukazivalo na ovakav rasplet, nego je VRIŠTALO na takav rasplet. Već na prvim stranicama kratkotrajna imovina 183, kratkotrajne obaveze 600 milijuna kuna.

Kaže revizor da su obaveze veće od imovine za 418 mil kn. Ne može se napisati jasnije od toga.


U FI 2016 ne da je sve ukazivalo na ovakav rasplet, nego je VRIŠTALO na takav rasplet. Već na prvim stranicama kratkotrajna imovina 183, kratkotrajne obaveze 600 milijuna kuna.

U kojem izvještaju onom prvom ili onom kojeg su modificirali?


U FI 2016 ne da je sve ukazivalo na ovakav rasplet, nego je VRIŠTALO na takav rasplet. Već na prvim stranicama kratkotrajna imovina 183, kratkotrajne obaveze 600 milijuna kuna.

Tako je.
Koeficijent koji je ovdje 0.3 na Thnk je 0.9+, ali se nadje drukercica koji bi prodavali tamo isti scenarij i lovili u mutnom.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Upravo gledam izvještaj
prihodi 796 446 409 kn
dobit 700 423kn
kapital i rezerve 351 489 007kn- to je bio prvi izvještaj


Meni nije jasno kako nitko od prvih 10 dionika ne reagira na ovakav razvoj događaja, od snažne respektabilne firme kojoj financijski izvještaj za 2016. nije nimalo ukazivao na ovakav kolaps, pa do zabijanja zadnjeg čavla u lijes na mostu Čiovo

Meni još čudnije za skrbnički ! Jel moguće da oni nisu znali za ovaj skenarij ?

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.


Upravo gledam izvještaj
prihodi 796 446 409 kn
dobit 700 423kn
kapital i rezerve 351 489 007kn- to je bio prvi izvještaj

Imaš već strašnu nelikvidnost u godišnjem izvješću za 2015. godine, a pretpostavljam i svih ranijih godinama od 2009. nadalje. Gledaš kratkoročnu imovinu i kratkoročne obveze. Ako je prvo manje od drugih, nađeš neku drugu dionicu za ulaganje, ili čekaš stečaj.

New Report

Close