VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



a sto ako nebude stecaja milite da to vlikim odgovara …………ja mislim da je to samo pretstava da se az jeftino istovari, kakvi su to menaderi prije 5mj su za 40 000 dionica mogli 16 milja dobiti a sad su ih prodali za 800 000kn a kome je i zasto otislo ovih 15miliona zasto fond izgubio toliko miliona a sve su znali?????''

Ako prodaš nešto što vrijedi nula za 800.000 kuna, zaradio si 800.000 kuna.
[/quote]

Napisi po koliko su ih kupili pa da vidimo koliko su zaradili :), nego jel ima tko knjigu dioničara da vidimo tko je kupio to 🙂



a sto ako nebude stecaja milite da to vlikim odgovara …………ja mislim da je to samo pretstava da se az jeftino istovari, kakvi su to menaderi prije 5mj su za 40 000 dionica mogli 16 milja dobiti a sad su ih prodali za 800 000kn a kome je i zasto otislo ovih 15miliona zasto fond izgubio toliko miliona a sve su znali?????''

Ako prodaš nešto što vrijedi nula za 800.000 kuna, zaradio si 800.000 kuna.
[/quote]

Nisi zaradio 800.000 kn nego si izgubio 800.000 kn manje nego što si trebao. Ne možeš zaraditi ako si nešto kupio za 16m a prodao za manje od 1m.




a sto ako nebude stecaja milite da to vlikim odgovara …………ja mislim da je to samo pretstava da se az jeftino istovari, kakvi su to menaderi prije 5mj su za 40 000 dionica mogli 16 milja dobiti a sad su ih prodali za 800 000kn a kome je i zasto otislo ovih 15miliona zasto fond izgubio toliko miliona a sve su znali?????''

Ako prodaš nešto što vrijedi nula za 800.000 kuna, zaradio si 800.000 kuna.
[/quote]

Nisi zaradio 800.000 kn nego si izgubio 800.000 kn manje nego što si trebao. Ne možeš zaraditi ako si nešto kupio za 16m a prodao za manje od 1m.
[/quote]

oportunitetni trošak, neki bi rekli 🙂

jedina preostala slamka spasa je dokap po 10 kn (kao najmanji zakonski minimum), ako uopće bude zainteresiranih za tako nešto… kupnja VDKT u ovom trenutku je vrlo rizična, a pogotovo iznad granice od 10 kn, a što će se vidjeti na cijeni dionice već 26.09. kad se održi stečajno ročište

Ignore: KressoM, delux

http://zse.hr/default.aspx?id=78767

http://zse.hr/default.aspx?id=78768

http://zse.hr/default.aspx?id=78767

a DATA je na moju tvrdnju da su im isključeni telefon i internet izjavio da lažem i obmanjujem.
a evo sada i potvrde.

zamislite koje dno su dotakli kad im isključe internet i telefon.
i koja nebriga za firmu.
da ih je briga, od kuće bi radili šta im je potrebno pod uvjetom da kući imaju internet što vjerujem da imaju.
komedija..


a sto ako nebude stecaja milite da to vlikim odgovara …………ja mislim da je to samo pretstava da se az jeftino istovari, kakvi su to menaderi prije 5mj su za 40 000 dionica mogli 16 milja dobiti a sad su ih prodali za 800 000kn a kome je i zasto otislo ovih 15miliona zasto fond izgubio toliko miliona a sve su znali?????''

i na ovoj dionici su naši fond menadžeri spržili naše milijune i spržili naše mirovine, da nitko ništa neće odgovarati već će i dalje primati basnoslovne plaće i naslikavati se u odijelima glumeći bitne face.
a do nazad pola godine su kontinuirano kupovali ovu dionicu iako je zadnjih par godina svima bolje upoznatima jasno da firma tone, što se sada i potvrdilo.
Identična situacija i sa ljudima koji su za HC vodili projekt mosta Čiovo, gdje su za državni proračun paravili direktnu štetu od 150 mil hrk te će i dalje zadržati svoje funkcije te će procjenjujem za pola godine u Slobodnoj Dalmaciji izaći naslikani u naslovnici obećavajući i obmanjujući da će most Čiovo biti gotov do ljeta 2018 (a svi bolje upoznati znamo da neće).
Obmana za obmanom, na veliku štetu svih građana i sve na račun i korist par nesposobnih uhljeba koji se smiju i rugaju.
Sramotno.

znači isključen im je telefon, internet i sad im je ostala samo komunikacija preko pošte i goluba pismonoše…ovo je kao da čitaš alan ford
strašno što su uradili sa nekad uspješnom firmom

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Imajte razumijevanja što kasnimo, uslijed teške gladi pojeli smo goluba pismonošu.

kako su pojedini kolege naglo utihnuli.
vjerujem da smišljau novo opravdanje.

zaista, komično kako su nesposobnjakovići uspijeli uništili firmu a sada besramno otvaraju svoje firme i dovlače Viaduktovu opremu besplatno.

sve ih treba dovest na Sud.


jedina preostala slamka spasa je dokap po 10 kn (kao najmanji zakonski minimum), ako uopće bude zainteresiranih za tako nešto… kupnja VDKT u ovom trenutku je vrlo rizična, a pogotovo iznad granice od 10 kn, a što će se vidjeti na cijeni dionice već 26.09. kad se održi stečajno ročište
Slažem se sa ovom konstatacijom. I ja pretpostavljam da bi ovdje mogla biti dokapitalizacija po 10 i to od strane nekog fonda rizičnog kapitala slično kao na Dalekovodu. Ne vjerujem da će firma u stečaj a isto tako ne vjerujem da će se ulaziti po višoj cijeni od 10 kuna po dionici, tako da će fond za malo para dobiti većinski udio. Ovo se naštelilo nekome po 10 kuna i na kraju će taj ispasti još i kao spasitelj “posrnulog građevinskog diva”. Već pretpostavljam kako će glasiti novinski naslovi!



@Pongy
Sad se i ulaže, kad su svi isprepadani, pa zar to niste nikad čuli.
to pisete jos od 200 kn ,jos se dokupljuje? do nule?
[/quote]
Vi se brinete za moje izgubljene novce.Bilo bi Vam bolje da komentirate nešto što je u dometu Vašeg interesovanja- inače ,uzalud vam sav trud .Zar dionica u stečaju može biti bili kome interesantna, sem onima koji je posjeduju, ILI onima koji je žele posjedovati- u tom slučaju ,trud Vam nije uzaludan

New Report

Close