VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pozitiva2 – jel smanjuješ prosjek? Najviše će se moći smanjiti prosjek ulaza kad se bude moglo kupovati po 0 kuna.
Svega sam se nagledao u zadnjih 12 godina na burzi ali da je neka tvrtka tako brzo propala kao Vijadukt toga još nije bilo. Ovo se zove galopirajući nestanak. A iz uprave nitko ni da glasa pusti, omerta zavladala
(zakon šutnje) nakon dobro odrađenog propadanja nitko nije kriv jer tako je napisan zakon.

ovo bi moglo biti identično kao kod DLKV, najprije dokap po 10 kn pa nakon toga polako oporavak prema 20 kn…

Ignore: KressoM, delux


@Pongy
Sad se i ulaže, kad su svi isprepadani, pa zar to niste nikad čuli.
to pisete jos od 200 kn ,jos se dokupljuje? do nule?

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Odluka o stečaju Viadukta 26. rujna – blokada već iznosi 148 milijuna kuna, a raste

nagađanja s tržišta da bi tvrtka mogla završiti u likvidacijskom stečaju.
Likvidacijski stećaj koja ružna riječ …brrrr

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Odluka o stečaju Viadukta 26. rujna – blokada već iznosi 148 milijuna kuna, a raste

nagađanja s tržišta da bi tvrtka mogla završiti u likvidacijskom stečaju.
Likvidacijski stećaj koja ružna riječ …brrrr

kolega, ti si rekao ako cijena padne ispod 20 kn da više nikad nećeš napravit posta na forumu.



@Pongy
Sad se i ulaže, kad su svi isprepadani, pa zar to niste nikad čuli.
to pisete jos od 200 kn ,jos se dokupljuje? do nule?
[/quote]
Tko čeka taj i dočeka

nikako ne mogu odgonetnuti, za čega ljudima trebaju dionice tvrtke u stečaju, ja odavno imam jedne i rado bi ih se riješio, KSST

Ovo je ista situacija kao na Diokiju. Ili Enronu. Ide stečaj, a ekipa se nada da će se nešto promijeniti. Neće.
Radujem se jedino tome da će radnici koji nisu dobivali plaće preći kod drugih gdje hoće. A radne snage treba.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

….ja ću pričekati svemoćnog / stečajnog upravitelja/ da podvuče crtu- i da vidimo kako ćemo dalje raditi i na kojim investicijama…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


nikako ne mogu odgonetnuti, za čega ljudima trebaju dionice tvrtke u stečaju, ja odavno imam jedne i rado bi ih se riješio, KSST

I to još uz omjer kupnje/prodaje veći od 1,5 😉

NIŠTA MI NEĆE OVI DAN POKVARIT

a sto ako nebude stecaja milite da to vlikim odgovara …………ja mislim da je to samo pretstava da se az jeftino istovari, kakvi su to menaderi prije 5mj su za 40 000 dionica mogli 16 milja dobiti a sad su ih prodali za 800 000kn a kome je i zasto otislo ovih 15miliona zasto fond izgubio toliko miliona a sve su znali?????”


a sto ako nebude stecaja milite da to vlikim odgovara …………ja mislim da je to samo pretstava da se az jeftino istovari, kakvi su to menaderi prije 5mj su za 40 000 dionica mogli 16 milja dobiti a sad su ih prodali za 800 000kn a kome je i zasto otislo ovih 15miliona zasto fond izgubio toliko miliona a sve su znali?????''

Ako prodaš nešto što vrijedi nula za 800.000 kuna, zaradio si 800.000 kuna.

New Report

Close