VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Porezna tijela rade zaokret od prakse nečinjenja

priprema, pozor,……

@Invest
Da te ne uvrijedim, ali kakve, zaboga, članak o skraćenom stečajnom postupku nad firmama bez imovine ima veze sa Viaduktom???
Jesi li uopće pročitao članak???
Možda se varam, ali čini mi se da tebi sve oko nas ima veze sa stečajem Viadukta?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

članak spominje postupanje u slučaju stečaja.
Viaduktu se stečaj događa.
Bitan je naglasak na pravovremenoj zaštiti imovine dužnika i prije okončanja postupka (donošenja odluke o stečaju).
Baš ono što je primjenjivo na Viadukt s obzirom da se imovina Viadukta raznim kombinacijama naglo smanjuje!
A ako ste dioničar Viadukta, onda se i vaša imovina naglo smanjuje, te bi se trebali zabrinuti.

Eto, u tome je dodirna točka s Viaduktom, kad već ranije niste shvatili!


članak spominje postupanje u slučaju stečaja.
Viaduktu se stečaj događa.
Bitan je naglasak na pravovremenoj zaštiti imovine dužnika i prije okončanja postupka (donošenja odluke o stečaju).
Baš ono što je primjenjivo na Viadukt s obzirom da se imovina Viadukta raznim kombinacijama naglo smanjuje!
A ako ste dioničar Viadukta, onda se i vaša imovina naglo smanjuje, te bi se trebali zabrinuti.

Eto, u tome je dodirna točka s Viaduktom, kad već ranije niste shvatili!

Rezime ovog članka jeste, da se u skoroj budućnosti ukine skraćeni stečajni postupak, a u slučaju vdkt radi se o stečajnom, a ne skraćenom stečajnom postupku.



članak spominje postupanje u slučaju stečaja.
Viaduktu se stečaj događa.
Bitan je naglasak na pravovremenoj zaštiti imovine dužnika i prije okončanja postupka (donošenja odluke o stečaju).
Baš ono što je primjenjivo na Viadukt s obzirom da se imovina Viadukta raznim kombinacijama naglo smanjuje!
A ako ste dioničar Viadukta, onda se i vaša imovina naglo smanjuje, te bi se trebali zabrinuti.

Eto, u tome je dodirna točka s Viaduktom, kad već ranije niste shvatili!


Rezime ovog članka jeste, da se u skoroj budućnosti ukine skraćeni stečajni postupak, a u slučaju vdkt radi se o stečajnom, a ne skraćenom stečajnom postupku.
[/quote]
Obavijesti Investa da Vdk još nije u stečaj !

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.





Oko vdkt još uvijek traju pregovori, a kako će se pregovori završiti -to ni sama uprava ne zna, a mi forumaši još manje.Nagađanja, nagađanja i samo nagađanja.Vjerujem u poz. ishod i spremna sam uložiti dio sredstava za ovu dionicu.Neki misle da smo na virtualnoj burzi, a najveće novce sam zaradila na virtualnom novcu, pa ću pokušati i na" virtualnoj dionici"

S kim pregovaraju ?
[/quote]

S potencijalnim investitorima.Još se radi na tome da se preuzme vdkt-ishod se zna-likvidacija ili preuzimanje vlasništva
[/quote]

price za malu djecu.
nee pregovara se s nikim. nikim!
[/quote]


@invest

Nepravomoćno riješenje je doneseno i ročište zakazano, radi očitovanja o prijedlogu za pokretanje stečajnog postupka.Dakle, još nije ni pokrenut stečajni postupak.Sve miriše na dobivanje vremena kako bi se neke stvari iskristalizirale.Vi pišete, kao da je vdkt u likvidaciji i da je sve gotovo.Odakle Vam te informacije???????

@Pongy
Sad se i ulaže, kad su svi isprepadani, pa zar to niste nikad čuli.






Oko vdkt još uvijek traju pregovori, a kako će se pregovori završiti -to ni sama uprava ne zna, a mi forumaši još manje.Nagađanja, nagađanja i samo nagađanja.Vjerujem u poz. ishod i spremna sam uložiti dio sredstava za ovu dionicu.Neki misle da smo na virtualnoj burzi, a najveće novce sam zaradila na virtualnom novcu, pa ću pokušati i na" virtualnoj dionici"

S kim pregovaraju ?
[/quote]

S potencijalnim investitorima.Još se radi na tome da se preuzme vdkt-ishod se zna-likvidacija ili preuzimanje vlasništva
[/quote]

price za malu djecu.
nee pregovara se s nikim. nikim!
[/quote]


@invest

Nepravomoćno riješenje je doneseno i ročište zakazano, radi očitovanja o prijedlogu za pokretanje stečajnog postupka.Dakle, još nije ni pokrenut stečajni postupak.Sve miriše na dobivanje vremena kako bi se neke stvari iskristalizirale.Vi pišete, kao da je vdkt u likvidaciji i da je sve gotovo.Odakle Vam te informacije???????
[/quote]
Priča neistine,samo Neznam koji mu je razlog ?

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.


članak spominje postupanje u slučaju stečaja.
Viaduktu se stečaj događa.
Bitan je naglasak na pravovremenoj zaštiti imovine dužnika i prije okončanja postupka (donošenja odluke o stečaju).
Baš ono što je primjenjivo na Viadukt s obzirom da se imovina Viadukta raznim kombinacijama naglo smanjuje!
A ako ste dioničar Viadukta, onda se i vaša imovina naglo smanjuje, te bi se trebali zabrinuti.

Eto, u tome je dodirna točka s Viaduktom, kad već ranije niste shvatili!

Ovdje se događa preslagivanje, jedino sporo ide jer je malo dionica 450k i slabo mjesnjaju vlasnika,, malo su fondovi nesto nesto prodali pa dok se to ne rjesi nece se ni raspetljati :),, ali kolega vi to znate 😉

Ročište zakazano za 26. 9 u 13 sati

az fondu uopc enije bitno kipanje nego zadrzavanje cijene, zasto se nije kipao danas ako ide stecaj?? a neki dan se kipa nize nego sto je danas zasto? jos ima nekih 5 6 tiucica to je nekih 100 000kn a onda taman ce prijedlog za stecaj sve je narihtano na dan , svaka cas profi napravljeno,

Odluka o stečaju Viadukta 26. rujna – blokada već iznosi 148 milijuna kuna, a raste

New Report

Close