VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dali je viadukt naplatio tih 89 mil. ?

je..cak jw sd problem sto je naplatio u vise nego je izveo, nije ni avans vratio.
a HC se sad nemaju odakle naplatiti..
ali obmanjuju javnost.



Dali je viadukt naplatio tih 89 mil. ?

je..cak jw sd problem sto je naplatio u vise nego je izveo, nije ni avans vratio.
a HC se sad nemaju odakle naplatiti..
ali obmanjuju javnost.
[/quote]
Kako nemaju za place ljudima nego agencija uplaciva minimalac?

kako?
a sta mislis kako?
propali su…nisu zbog placa radnika..


kako?
a sta mislis kako?
propali su…nisu zbog placa radnika..

Invest tesko je s vama komunicirati. Tesko i ovako kad mozete sto puta procitati pitanje pa smisliti odgovor



kako?
a sta mislis kako?
propali su…nisu zbog placa radnika..

Invest tesko je s vama komunicirati. Tesko i ovako kad mozete sto puta procitati pitanje pa smisliti odgovor
[/quote]

pa sta mislite da su u firmi samo place radnika trosak na koji se trose zaradene pare.
kada se poplacaju dobavljaci (nafta, materijali), financijske institucije (rate kredita, leasong za vozila i strojeve), ne ostane za place.
a kad se stane vrtiti kolo, pisi kuci propalo, sto se dogodilo Viaduktu.

Nije tesko razgovarati, ali treba malo ukljuciti mozak i logiku..

Da li netko zna tko je osoba koja od strane HC-a ultra neuspješno vodi projekt izgradnje mosta Čiovo??
Tko je taj nesposobnjaković, kojega mi hrvatski građani plaćamo za nerad??

kolega invest. recite mi odakle vam informacija da je viadukt naplatio potraživanja od hac-a? od naplate hac-a su se trebali namiriti plaće radnika viadukta a to se nije desilo nego agencija uplaćiva zaostale plaće. to što vi tvrdite da je naplatio više nego što je trebao su priče za malu dicu. na moje pitanje kako nemaju za plaće ljudima ako su se naplatili od hac-a vi dajete ovaj odgovor, kako?
a sta mislis kako?
propali su…nisu zbog placa radnika..
molim vas da ne trabunjate bez veze


Da li netko zna tko je osoba koja od strane HC-a ultra neuspješno vodi projekt izgradnje mosta Čiovo??
Tko je taj nesposobnjaković, kojega mi hrvatski građani plaćamo za nerad??

Tu informaciju možete zatražiti putem usmenog ili pisanog zahtjeva.
http://www.hrvatske-ceste.hr/default.aspx?id=213

NIŠTA MI NEĆE OVI DAN POKVARIT

Vaš link … u tekstu se moze procitat tko je glavna osoba od strane HC-a, iako vjerujem da to vi kolega Invest dobro znate


Vaš link … u tekstu se moze procitat tko je glavna osoba od strane HC-a, iako vjerujem da to vi kolega Invest dobro znate

neznam jer me to diremtno nije zanimalo.
cinjenica je da se takav projekt nesposobno i nestrucno vodio a odgovorna osoba se zna, za to je primala placu i zato bi trebala odgovarati.
Na ovom se projektu za hrvatske gradane koji ce to nesumnjivo platiti napravila steta o cca 100 mil hrk plus sto projekg kasni 2-3 godine.
Recite da to nije uzas?

Hej, u ovom članku piše da je sve dobro isprojektirano?!?
Kako sad, tko je u pravu.
Zašto je onda projekt zaustavljen?
I zašto sad nitko ne gradi?
Možda se čeka rješenje spora s Viaduktom (valjda je dignuo tužbu za naknadu štete)?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Invest,sve ste rekli! Ne znam sto se krije iza svega,ali cinjenica je da je jedna hrvatska građevinska firma sa vrhunskim kadrom ovim potezom popljuvana, šutirana i gurnuta u ponor, a moglo joj se pomoći recimo baš ovim novcem!
Da,užas!

New Report

Close