VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jesu li građevinski stručnjaci ili koji već rekli da se treba viaduktu isplatit 57 posto obavljenog posla na mostu? di o tome i ko o tome piše? mućnite malo svojom glavom kolege..

Problemi gradnje Čiovskog mosta



@janje,
ako ste vi kolega kupovali po 400, onda ćete nakon izvjesnog vremena svoga razvoja, biti u pravom odraslom stadiju, bez uvrede,
https://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjC8qOf1f7VAhUGkRQKHX7NBgIQFgg7MAQ&url=http%3A%2F%2Fwww.jutarnji.hr%2Fvijesti%2Fhrvatska%2Fotkrivamo-most-ciovo-je-dva-metra-prenizak-veliki-propust-na-pocetku-gradnje-objekta-vrijednog-208-milijuna%2F5112719%2F&usg=AFQjCNGVmXc6-f8vz1ScFsDIpEunNZHGEw

kao prvo odakle vama da sam ja kupovao po 400? kao drugo ako ste vi lakovjerni i mislite da će jedan projektant projektirat most dva metra niže i da će plima bit problem onda s vama nešto nije u redu. ja sam siguran u svoj razvoj. vi u svoj jeste al vam niko nije rekao da nebiste smjeli bit…
mediji pišu šta im se kaže pa svak razluči koliko je sposoban razlučit.
vaša veza s viaduktom je samo to što možda posjedujete dionice firme i što pročitate u štampi šta neko nalaže.
[/quote]
inače nisam podložan nikakvim naručenim napisima, “štampu” ne čitam, nekoliko puta uživo bio na terenu oko mosta, loše, dionice nemam, jednom sam nešto na kratko odradio i adio,
nadam se da je s vama sve u redu, samo napredujte u razvoju, iako mi se čini da niste baš shvatili bit priče

samo vi kolega o svom poslu lako ćete vi za mene! vidite. ništa niste čitali. ništa ne znate ali ste ipak donili zaključak iz jednog članka. vaš razvoj mene brine više nego vas vaš


samo vi kolega o svom poslu lako ćete vi za mene! vidite. ništa niste čitali. ništa ne znate ali ste ipak donili zaključak iz jednog članka. vaš razvoj mene brine više nego vas vaš

nisam napisao da ništa ne čitam, zaključak sam donio još dok je Mikulić kupovao dionice Nexe grupe, možda ih sada može prodati i izvući kakvu lovu za dioničare, ali da, on više nije PU, ne može pomoći


@ mllr

"…Građevinski stručnjaci tvrde da je problem u projektu koji su 2012. izradili Jure Radić i Zoran Šavor s Građevinskog fakulteta u Zagrebu. "

Gdje tu proizlazi bilo kakva greška ili odgovornost VDKT-a?


nisam to ni napisao, poklopilo se nekoliko negativnih elemenata u poslovanju i evo danas imamo realno stanje tvrtke

Ljudi mi smo u nemilost vjerovnika,kako bude oni odlučili tako će i biti.

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.




@cocalo
: pročitajte na stranici 507 ovog foruma što je kolega lebowski kopirao sa e-oglasne ploče Trgovačkog suda u Zagrebu.
Evo vam i dokument u privitku.
U vezi žalbe na zaključak suda: Protiv ovog zaključka nije dopušten pravni lijek (čl. 11. st. 9. SZ).

Govorila sam o riješenju , koje piše u ovom zaključku da je pravomoćno, jel to točno prosudite sami
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/Dm6pDcm8Uf1OxOymuJFsww==.pdf
očigledno da znate malo o pravu i ne razlikujete riješenje( na koje stranke imaju pravo žalbe VISOKOM trg.sudu, koje i odlučuje) i ovog zaključka donesenog od strane Trg.suda 23.08.i odnosi se na ročište koje se trebalo održati u 9mj.Ali više me zabrinjava što u tom zaključku piše da je riješenje pravomoćno, što ukazuje da se stranke uopće nisu žalile pa je riješenje postalo pravomoćno.Poznavajući naše pravosuđe , u od 07.07. do 23. 08. Visoki trg.sud nije mogao zaprimiti žalbu i predmet tako brzo riješiti.Očigledno ide se namjerno u stečajni postupak
[/quote]



@ mllr

"…Građevinski stručnjaci tvrde da je problem u projektu koji su 2012. izradili Jure Radić i Zoran Šavor s Građevinskog fakulteta u Zagrebu. "

Gdje tu proizlazi bilo kakva greška ili odgovornost VDKT-a?


nisam to ni napisao, poklopilo se nekoliko negativnih elemenata u poslovanju i evo danas imamo realno stanje tvrtke
[/quote]

Trebam li reći da je tih “nekoliko negativnih elemenata u poslovanju” rješivo “potezom pera”.
Ako se ima volje.

Možda je ipak onako kako @janje kaže u gornjem postu:
” najveci problem je sta strabag nije dobio posa iz prve. Vlada je to korigirala na sebi svojstven nacin. Likvidacijom viadukta.”

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.




@ mllr

"…Građevinski stručnjaci tvrde da je problem u projektu koji su 2012. izradili Jure Radić i Zoran Šavor s Građevinskog fakulteta u Zagrebu. "

Gdje tu proizlazi bilo kakva greška ili odgovornost VDKT-a?


nisam to ni napisao, poklopilo se nekoliko negativnih elemenata u poslovanju i evo danas imamo realno stanje tvrtke
[/quote]

Trebam li reći da je tih "nekoliko negativnih elemenata u poslovanju" rješivo "potezom pera".
Ako se ima volje.

Možda je ipak onako kako @janje kaže u gornjem postu:
" najveci problem je sta strabag nije dobio posa iz prve. Vlada je to korigirala na sebi svojstven nacin. Likvidacijom viadukta."

[/quote]
kako god bilo, samo znam da forum neće imati nikakvog utjecaja na rješavanje stanja u tvrtki, ma kakvo rješenje na kraju bilo, ovdje su uglavnom pretpostavke, nagađanja

Što se tiče čiovskog mosta, zanimiljivo je koliko je država (HC) na gubitku.
Prvi ugovor za most sklopljen s Viaduktom je vrijedan 129 mil hrk.
Viadukt je radio tamo od 03.2012. i naplatio sveukupno 89 mil hrk.
Za dovršetak mosta je najpovoljnija otvorena ponuda vrijedna 113,5 mil hrk (gotovo kao i ugovor na početku-2012).
Znači, HC su usput izgubile 73,5 mil hrk..

EEEEj, pa hoće li netko odgovarati za to?

Osoba koja vodi projekt od strane HC bi za vijeke vijekova trebala biti izbačena iz svih građevinskih poslova i oduzeta mu licenca/pečat/itd..
Pretpostavljam da će ista osoba i nastaviti voditi taj projekt, tako je to normalno u našoj državi..

Užas…

Dali je viadukt naplatio tih 89 mil. ?

New Report

Close