VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma ljudi nemaju pojma.
ja neznam jeli se oni samo igraju na virtulanoj burzi ili ulažu tatine novce pa su toliko neinformirani i zbijaju takve gluposti.
čuj stečaj nije loš..

ne bi me začudilo da Gljadelkin kroz stečaj i ovdje zakuca na vrata, kako netko reče, mutne igre političara i “gospodarstvenika” jedino uspješno funkcioniraju na polodnom hrvatskom tlu


Svaki put kada neka firma ulazi u stečaj, javljaju se forumaši koji ne znaju što je to stečaj. Javljaju se i javljaju sve dok se tim dionicama ne ukine trgovanje. Onda se prestanu javljati.

teme Dioki i Kaštelanski staklenici vas demantiraju, čak na KSST jutros imamo i kupca po 120 kn, ako nije provokator

nisam pratio sve detalje….. kad je sve krenulo nizbrdo? tek kad su političari odbili platiti za odrađene radove na Čiovu ili prije? jesu platili nešto?

tamo je nešto bilo krivo projektirano ako sam se sjećam da sam čitao, pa su morali raditi još nešto van prvog projekta? tko je odgovoran za krivi projekt ako je krivo napravljen??

tamo vam je projektant zaboravio na plimu, te se pokazalo da će mu za vrijeme iste biti poplavljen prilaz mostu, zato je bilo izmjena, što s osnovnim projektom mosta nije bio slučaj, sve je u redu projektirano, ali je naručena metalna konstrukcija kod makedonske firme, koja je završila u stečaju, cijena ih je privukla, u stvari se kasnije pokazalo, navukla iliti nategnula, do tada je 400 bilo sasvim OK platiti


ma ljudi nemaju pojma.
ja neznam jeli se oni samo igraju na virtulanoj burzi ili ulažu tatine novce pa su toliko neinformirani i zbijaju takve gluposti.
čuj stečaj nije loš..

ma znaju i oni da ovdje teško da ima spasa, ali ugodnije im je lagati sami sebe… po meni je zadnja slamka spasa dokap po 10 kn, ali kako vrijeme prolazi šanse su sve manje i manje jer radnici odlaze u druge firme, mehanizacija propada, poslovi stoje

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


tamo vam je projektant zaboravio na plimu, te se pokazalo da će mu za vrijeme iste biti poplavljen prilaz mostu, zato je bilo izmjena, što s osnovnim projektom mosta nije bio slučaj, sve je u redu projektirano, ali je naručena metalna konstrukcija kod makedonske firme, koja je završila u stečaju, cijena ih je privukla, u stvari se kasnije pokazalo, navukla iliti nategnula, do tada je 400 bilo sasvim OK platiti

Hahaha dajte molim vas.. koje su to price? Da zaboravija na plimu.
Problem je bija oko zeljeza narucenog iz makedonije ili odakle vec… najveci problem je sta strabag nije dobio posa iz prve. Vlada je to korigirala na sebi svojstven nacin. Likvidacijom viadukta.

Gospodo!
Mehanizaciju rasprodaje lizing kuće.
Asvaltna baza u Trsteniku je u najmu na 5g,
Velika čuda mogu spasiti firmu.
Posto je naša vlada čudesna sve je moguće, možda krene na bolje ali i nagore.

@janje,
ako ste vi kolega kupovali po 400, onda ćete nakon izvjesnog vremena svoga razvoja, biti u pravom odraslom stadiju, bez uvrede,
https://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjC8qOf1f7VAhUGkRQKHX7NBgIQFgg7MAQ&url=http%3A%2F%2Fwww.jutarnji.hr%2Fvijesti%2Fhrvatska%2Fotkrivamo-most-ciovo-je-dva-metra-prenizak-veliki-propust-na-pocetku-gradnje-objekta-vrijednog-208-milijuna%2F5112719%2F&usg=AFQjCNGVmXc6-f8vz1ScFsDIpEunNZHGEw

Evo ovdje je opisano što je bio glavni problem kod projektiranja mosta za Čiovo:
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/1yoXxgL0b90t41gFywuzyw==.pdf

Ali to je sve već objavljeno. Na službenim stranicama ZSE! Samo treba čitati i prisjetiti se…
Izgleda da smo mi hrvati stvarno kratke pameti.
A možda je problem stvarno u tome što @janje kaže u gornjem postu (najveci problem je sta strabag nije dobio posa iz prve. Vlada je to korigirala na sebi svojstven nacin. Likvidacijom viadukta.)
Gdje su sindikati?
Jel i njih kupilo?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

@ mllr

“…Građevinski stručnjaci tvrde da je problem u projektu koji su 2012. izradili Jure Radić i Zoran Šavor s Građevinskog fakulteta u Zagrebu. ”

Gdje tu proizlazi bilo kakva greška ili odgovornost VDKT-a?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.


@janje,
ako ste vi kolega kupovali po 400, onda ćete nakon izvjesnog vremena svoga razvoja, biti u pravom odraslom stadiju, bez uvrede,
https://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjC8qOf1f7VAhUGkRQKHX7NBgIQFgg7MAQ&url=http%3A%2F%2Fwww.jutarnji.hr%2Fvijesti%2Fhrvatska%2Fotkrivamo-most-ciovo-je-dva-metra-prenizak-veliki-propust-na-pocetku-gradnje-objekta-vrijednog-208-milijuna%2F5112719%2F&usg=AFQjCNGVmXc6-f8vz1ScFsDIpEunNZHGEw

kao prvo odakle vama da sam ja kupovao po 400? kao drugo ako ste vi lakovjerni i mislite da će jedan projektant projektirat most dva metra niže i da će plima bit problem onda s vama nešto nije u redu. ja sam siguran u svoj razvoj. vi u svoj jeste al vam niko nije rekao da nebiste smjeli bit…
mediji pišu šta im se kaže pa svak razluči koliko je sposoban razlučit.
vaša veza s viaduktom je samo to što možda posjedujete dionice firme i što pročitate u štampi šta neko nalaže.

New Report

Close