VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

cocalo

tocno. znaci da se pod uvjetima pod kojim je otvoren postupak nece obustaviti, suprotno kako to kolega DATA najavljiva.

Ide stečaj, sad kaj će kasnije biti u ovoj državi se ništa sa sigurnošću ne može reći.

Ovo nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju dionica, već samo moj pogled na činjenično stanje.

Kod nas je sve moguce. Tu se nista nezna. Dali je pokrenut stecaj? Dali je dan prijedlog za pokretanje stecajnog postupka? Niko se ne izjasnjava iz viadukta. Zadnje sto su napisali je da neznaju zasto cijena pada..

janje

pa pokrenut je stecajni postupak jos 07.07. nisi u toku..

Dajte link

e oglasna ploca trg suda..


cocalo

tocno. znaci da se pod uvjetima pod kojim je otvoren postupak nece obustaviti, suprotno kako to kolega DATA najavljiva.


Nisam primjetio da sam to igdje rekao !!!

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi



cocalo

tocno. znaci da se pod uvjetima pod kojim je otvoren postupak nece obustaviti, suprotno kako to kolega DATA najavljiva.


Nisam primjetio da sam to igdje rekao !!!

[/quote]

jesi jesi..pročitaj par postova unazad.

zaboravljaš se.

https://esavjetovanja.gov.hr/ECon/MainScreen?entityId=5656

Sud je donio rješenje kojim se utvrđuje , obzirom na neispunjenje obveza vdkt, da se prijedlog o otvaranju predstečajnog postupka, nastavlja kao da je podnesen prijelog za otvaranje stečajnog postupka-sad sam prožitala na zg burzi.Sad se čeka odluka suda tj. riješenje da li je taj prijedlog o otvaranju stečaja opravdan ili ne-pa žalbe, itd——dobivanje na vremenu dok Vlada i inter.strane ne odluče što dalje.
Vrtimo se u krug, sama nagađanja, ali netko unatoč svim problemima dionice vdkt kupuje .Pa zar toliko naivaca od 07.07

Ne lupaj.

Sud je donio rješenje kojim se utvrđuje , obzirom na neispunjenje obveza vdkt, da se prijedlog o otvaranju predstečajnog postupka, nastavlja kao da je podnesen prijelog za otvaranje stečajnog postupka

.i na ovo rješenje je rok žalbe od 8 dana,naravno rok za žalbu teče po primitku riješenja ug.stranaka.
Dakle još nije rješeno radi li se o predtečajnom ili stečajnom postupku.Ovo rješenje na zse nije pravomoćno, ili je pravomoćnost u međuvremenu nastupila,nisam dobro informirana.Što dalje, vidjet ćemo kad se svi vrate s godišnjih odmora, POD UVJETOM UREDNE DOSTAVE-pišem sve ovo , jer sam sigurna da se ovde još ništa ne zna

New Report

Close