VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa onda dionica stigne jos do150 kuna prije nego sudac objavi stećaj …ako ga ikad objavi
A kako to da cjena raste sto ovo nije piši kući propalo
a što ako Viadukt u međuvremenu povuće zahtjev za stečajem što će onda biti !!!

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

kolega
ne može ga povući jer se po sili zakona on mora pokrenuti zbog neisplate plaća. sada je već dospijeće 6 neisplaćenih plaća odnosno 180 dana!
da je naše pravosuđe pravovremeno davno bi bio proglašen stečaj.
al ne brini, doći će brzo čak i kod naših sudaca.

ti pričaš o rastu cijene od 4 % prometu od 19000 kn, i to nakon što je u par mjeseci cijena pala sa 450 kn na 22 kn???

kolega neznam cemo tolike lazi o nestanku stranice ovo ono sta imate od toga kod nas vd kopa sa bagerima i radi cestu ,odakle vam te sve info??

Cijena je pala u par mjeseci, isto tako može i narasti u par mjeseci.Zašto je cijena drastično pala,i da li je taj pad opravdan, ili se radi o isceniranoj predstavi, kako bi neki preuzeli, jeftino ,ovog dojučerašnjeg giganta-uskoro će se saznati.Činjenica je, da se trguje s ovom dionicom na malom prometu, ali s popriličnom kupnjom dionica.Izračunajte koliko se danas kupilo dionica po 25kn, i koliki bi promet bio da su se dionice prodavale po nom.cijeni.

Jako je malo novih vijesti o vdkt, što se krije iza brda?????.Dokap. mogu se riješiti mnogi problemi vdkt, isplate plaća,vjerovnici itd.Koliko znamo, pokrenut je stečaj, ali nije isto biti u stečaju i biti u postupku.Vec sam pisala o novom stečajnom zakonu-stečaj prije i danas NIJE ISTO.Po važećem stečajnom zakonu, stečaj omogućava restrukturiranje firme i mogući oporavak tkz. stečajni plan-naravno usvojen od interesnih strana, prvenstveno vjerovnika koji imaju veće izglede naplate svojih potraživanja ,ako firma stane na noge


kolega neznam cemo tolike lazi o nestanku stranice ovo ono sta imate od toga kod nas vd kopa sa bagerima i radi cestu ,odakle vam te sve info??

kolega

stranica viadukta je ugasena vec desetak dana.
na niti jednom gradilistu Viadukt ne radi vec 5 mjeseci.
Sve ostalo su lazi..



Neki radnici su dobili place minimalce 2600 kn za 2 i 3 mjesec znaci trebamo dobiti razliku od toga i za 2 i 3 mjecec tako da kada ja dobijem svoje zarađene novce neka propada jos 100 godina

Kad se proglasi stecaj radnici imaju prvenstvo za namiru svojih placa, tako se ne trebate brinuti za svoju zaradu.
[/quote]da ali radnici su zadnji na naplati potrazivanja


Jako je malo novih vijesti o vdkt, što se krije iza brda?????.Dokap. mogu se riješiti mnogi problemi vdkt, isplate plaća,vjerovnici itd.Koliko znamo, pokrenut je stečaj, ali nije isto biti u stečaju i biti u postupku.Vec sam pisala o novom stečajnom zakonu-stečaj prije i danas NIJE ISTO.Po važećem stečajnom zakonu, stečaj omogućava restrukturiranje firme i mogući oporavak tkz. stečajni plan-naravno usvojen od interesnih strana, prvenstveno vjerovnika koji imaju veće izglede naplate svojih potraživanja ,ako firma stane na noge

znate koliko traje postupak odobravanja stecajnog plana i nastavak poslovanja?
poznavajuci nase pravosude, velicinu Viadukta i broj vjerovnika, trajat ce godinama.
A to je pogubno za sve, pogotovo u danasnjem trenutku manjka radne snage.
No stecaj sam po sebi je za postojece dionicare najgora opcija jer gube sve.
A on je ocito neizbjezan.




Neki radnici su dobili place minimalce 2600 kn za 2 i 3 mjesec znaci trebamo dobiti razliku od toga i za 2 i 3 mjecec tako da kada ja dobijem svoje zarađene novce neka propada jos 100 godina

Kad se proglasi stecaj radnici imaju prvenstvo za namiru svojih placa, tako se ne trebate brinuti za svoju zaradu.
[/quote]da ali radnici su zadnji na naplati potrazivanja
[/quote]

Radnici su prvi na listi, ali na žalost nema novaca



Jako je malo novih vijesti o vdkt, što se krije iza brda?????.Dokap. mogu se riješiti mnogi problemi vdkt, isplate plaća,vjerovnici itd.Koliko znamo, pokrenut je stečaj, ali nije isto biti u stečaju i biti u postupku.Vec sam pisala o novom stečajnom zakonu-stečaj prije i danas NIJE ISTO.Po važećem stečajnom zakonu, stečaj omogućava restrukturiranje firme i mogući oporavak tkz. stečajni plan-naravno usvojen od interesnih strana, prvenstveno vjerovnika koji imaju veće izglede naplate svojih potraživanja ,ako firma stane na noge

znate koliko traje postupak odobravanja stecajnog plana i nastavak poslovanja?
poznavajuci nase pravosude, velicinu Viadukta i broj vjerovnika, trajat ce godinama.
A to je pogubno za sve, pogotovo u danasnjem trenutku manjka radne snage.
No stecaj sam po sebi je za postojece dionicare najgora opcija jer gube sve.
A on je ocito neizbjezan.
[/quote]

Invest, koja je svrha tvog tolikog pisanja ovdje kako nista ne valja, brineš za ekipu da ne izgubi $$$ :).

Neznam šta bi me motiviralo da pišem na nekoj dionici svakodnevno ako je dionica u banani niti me interesira za kupnju,, nekako mi jednostavno nema nikakve logike,, ili su neke skrivene namjere 🙂


Pa onda dionica stigne jos do150 kuna prije nego sudac objavi stećaj …ako ga ikad objavi
A kako to da cjena raste sto ovo nije piši kući propalo
a što ako Viadukt u međuvremenu povuće zahtjev za stečajem što će onda biti !!!

clanak 16 stavak 4 Stecajnog zakona jasno glasi da se jednom pokrenut stecajni postupak ne moze obustaviti.

@invest
clanak 16 stavak 4 Stecajnog zakona jasno glasi da se jednom pokrenut stecajni postupak ne moze obustaviti
ČL.16 st.4 glasi…Prijedlog za pokretanje stečajnog postupka se ne može obustaviti.Vdkt je već u stečajnom postupku koji se može pod određenim uvjetima obustaviti

New Report

Close