VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na prodaji je do sada bio nalog od +1K/40kn koji je povućen.

NIŠTA MI NEĆE OVI DAN POKVARIT


sjećam se pri cijeni od 250 kn kad smo par nas pisali da ovdje prijeti slom i da bi jedini izlaz na kraju mogao biti dokap po 10 kn….sad je cijena na burzi 20 kn i taj dokap po 10 kn radi spasa firme je izgleda zadnja preostala slamka spasa

tko je voljan napraviti taj dokap?
mislis da ima kandidata u ovom trenutku.
tesko tesko…
nitko nista ne pokusava, samo sd ceka stecaj.
Pa Upravaa Drustva ga je sama predlozila..

Prikaz poslova. Tko god bude izvođač u konačnici.
http://www.mppi.hr/UserDocsImages/07-peljesac.prez.pdf

NIŠTA MI NEĆE OVI DAN POKVARIT



sjećam se pri cijeni od 250 kn kad smo par nas pisali da ovdje prijeti slom i da bi jedini izlaz na kraju mogao biti dokap po 10 kn….sad je cijena na burzi 20 kn i taj dokap po 10 kn radi spasa firme je izgleda zadnja preostala slamka spasa

tko je voljan napraviti taj dokap?
mislis da ima kandidata u ovom trenutku.
tesko tesko…
nitko nista ne pokusava, samo sd ceka stecaj.
Pa Upravaa Drustva ga je sama predlozila..
[/quote]

Baš me zanima tko bi mogao biti stečajni upravitelj. Možda onaj iz Peveca. ILi prijatelj od uprave.

Uhljebe na ulicu!!!!!



@zlatek

ti jos ne vjerujes.
potrazivanja su sva napuhana.
a udjel u ZLZ je preuzela banka na osnovu hipotekarnog kredita.


@invest

Nemam ja tu sto vjerovati ili ne. Statistika kaže da se iz ove situacije u kojoj je trenutno VDKT mnoge tvrtke nisu izvukle.
Gdje je “država” upetljana, ili je završilo loše, ili se trakavica razvlači mjesecima i godinama (vidi slučaj Badela 1862).
Btw, koja banka je preuzela udjel u ZLZ?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Mislim da je rijec o PBZ-u.
A ovdje se vise nitko ni ne truditi spasiti sta.
Direktori su nasli shemu za sebe..a ostalo ko h.e.b.e.

Kao kad padaš s nebodera, jel’ tako. Nisi pao sve dok ne lupiš na beton. U međuvremenu je sve moguće, pa i da te otme svemirski brod kao u Brajanovom životu Monty Pythona.

Kako je prekrasno biti lišen znanja, mašta buja, život je predivna bajka.


Kako je prekrasno biti lišen znanja, mašta buja, život je predivna bajka.

Prekrasno je misliti da si najpametniji na svijetu, a još ljepše živjeti u bajci.Svaka bajka završava bajkovito.

zanimljivo da je Viaduktova web stranica prestala postojati, a npr. Konstruktorova još uvijke stoji (istina s netočninm podacima, starima 10tak godina)..

Što je sa stećajem kojeg ste najavljivali za danas nije li danas 28.8
i kako to da cjena raste ..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

tko je rekao da će stečaj biti danas?
sudac će ga donijeti kada bude vrijeme, nemože ništa preko reda.
bolje da je prije nego kasnije..

New Report

Close