VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo samo bih još jednom napomenuo molim kolege da pripaze na izjave
kolege Indexa koji vrlo strućno mjesa istinu sa totalnim izmisljotinama sa namjerom da sto vise sruši cjenu ćovjek to radi već godinama ne znam jeli je u pitanju osobni interes ili neka vrsta vendete prema firmi ali mogao bi na 10 strana napraviti copy paste njegovih izmisljotina do sada…[b]oprez takve podatke koje on navodi niko nema pristup tj izmisljeni su doticna osoba lukavo mjesa istinu sa izmisljotinama iznoseci bitne podatke totalno izmjenjene u vlastitu korist.[/b]

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Zanimljiva je činjenica da je trenutno na bid i ask strani u prvih 21 naloga nominalno više dionica na kupnji, nego na prodaji. I to bez fejk naloga od po kunu ili koju lipu. Nebitno za cijenu dionice, ali ipak.

Evo samo primjer jedne od mnogih neistina koje index siri a samo na ovoj strani ih ima na desetke..
evo na prosloj strani kolega tvrdi da je Francuska firma u travnju odustala od peljeskog mosta[/b]
sto ja tvrdim da je notorna neistina i molim da kolega index ako ima imalo obraza da link za doticnu neistinu koju navodi[/b]

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Zanimljiva je činjenica da je trenutno na bid i ask strani u prvih 21 naloga nominalno više dionica na kupnji, nego na prodaji. I to bez fejk naloga od po kunu ili koju lipu. Nebitno za cijenu dionice, ali ipak.

I na Magmi je isto tako na bid strani daleko više dionica nego na prodaji. Isto bez fejk naloga po kunu ;-))
Ukoliko VDKT ne bude totalno likvidiran sa burze i svede se na postojanje samo na papiru onda je i ovdje uskoro za očekivati lipicarenje kao na navedenoj dionici.


Evo samo primjer jedne od mnogih neistina koje index siri a samo na ovoj strani ih ima na desetke..
evo na prosloj strani kolega tvrdi da je Francuska firma u travnju odustala od peljeskog mosta[/b]
sto ja tvrdim da je notorna neistina i molim da kolega index ako ima imalo obraza da link za doticnu neistinu koju navodi[/b]

da francuska firma je odavno odustala, a ti ćeš to shvatiti vjerojatno 2021.
a kad ti firma ode u stečaj od čega ćeš se naplatiti kad je sve oduzeto i na bubnju (pogledaj na Njuškalu, Lager trgovina i RBA leasing) prodaje se sve, od Viaduktovih vozila, opreme i strojeva do tvoje famozne teglenice, koju često spominješ a ni ona nije u imovini Viadukta.
Čak se prodaje i tvoja dizalica a da ti to neznaš.
Najbitnije je što prodavatelj nije Viadukt..

E sokole moj…

MGMA, KSST i VDKT (a vjerojatno ima i drugih) pružaju jedinstvenu šansu na ZSE – kako s malo love ući u top 10 dioničara, s time da u MGMA gotovo možete birati poziciju, dok je u VDKT prag recimo 250k kn. Malo love za veliko bildanje ega i samovažnosti.
Po nekima, ne moramo brinuti jer u slučaju stečaja ima i više nego dovoljno imovine i očekivanih naplata da se svi namire i preostala razlika da se isplati dioničarima. Recimo na drugoj ili trećoj dražbi po stečajnom postupku kad bi tržište moglo pokazati kako valorizira imovinu Viadukta, kao što trenutačno pokazuje kako valorizira ovu dionicu.

Stari članak, ali dobar
http://www.srp.hr/ministre-kupio-bih-g-p-viadukt-za-jednu-kunu/


Tko tebe slusa stvarno je naivan…da viadukt nema imovine evo ja bih sada moga nabrojati 100 milja eura nekretnina sa zlz zajedno ..ma neda mi se pisati kad vidim kakve se laži plasiraju tko je pametan proćitat će unazad 10 strana foruma meni se neda pisati prodajte im naivci i samo slusajte njihove debele izmisljotine dok vam uzimaju dionice….

Nikakve imovine skoro više nema. Sve, ali sve nekretnine su pod hipotekom. Većina strojeva je otišla u leasing kuće. Ostala je barža i nešto sitno starijih kamiona.


Evo samo primjer jedne od mnogih neistina koje index siri a samo na ovoj strani ih ima na desetke..
evo na prosloj strani kolega tvrdi da je Francuska firma u travnju odustala od peljeskog mosta[/b]
sto ja tvrdim da je notorna neistina i molim da kolega index ako ima imalo obraza da link za doticnu neistinu koju navodi[/b]

Odustali prije više od cca mjesec dana. Živa istina

Neka stave mene na čelo Viadukta i za 18 mjeseci biti će ok. Evo besplato ću ga restrukturirati. Ova naša gamad u stanju je i nakovanj pokvariti. Čak su i sindikati postali gamad. Imali ste mostaše prije 5 mjeseci pred ciboninim torenjem.Da ste samo tada poveli radnike tamo da se pokažu dobili bi i posljednju lipu od cesta, povoljni kredit, medijsku pažnju, poslove itd. A što se tiće hrvatskog tržišta kapitala – hrvatski nogometni savez za njega je premija.

Uhljebe na ulicu!!!!!

@nikica – dobro zapažanje. S obzirom koliko nije isplaćena plaća, kako to da radnici i sindikat nisu organizirali nikakvo upozorenje upravi? Ispada da svi u Viaduktu čekaju kao glineni golubovi na streljani da ostanu bez posla i dobiju neisplaćene plaće kroz stečajnu masu.
Pitam ovo jer nisam zaposlenik Viadukta i nije mi poznata situacija iznutra vezana uz radnike.



Evo samo primjer jedne od mnogih neistina koje index siri a samo na ovoj strani ih ima na desetke..
evo na prosloj strani kolega tvrdi da je Francuska firma u travnju odustala od peljeskog mosta[/b]
sto ja tvrdim da je notorna neistina i molim da kolega index ako ima imalo obraza da link za doticnu neistinu koju navodi[/b]

Odustali prije više od cca mjesec dana. Živa istina
[/quote]

data ne vjeruje..
a odustali su u 04/2017..

New Report

Close