VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Još vjerujem u Vdkt i sigurna sam da netko polako preuzima ovu firmu po jako niskoj cijeni.Teže bi mi palo da prodam dionice po ovoj cijeni, firma se izvuče i cijena naraste, nego da izgubim siću koju bih dobila po sadašnjoj cijeni.Ušla sam u ovu dionicu, očekujući goluba na grani.Nisam od onih koji se zadovoljavaju vrabcima u ruci.Opekla sam se na ATPL koju sam prodala za 100kn.Danas, oko mene golubovi lete, a ja ih zavidno gledam

Ja imam sada skromnih 400 komada. Cocalo ista situacija ko kod vas. Neka propadne al ne prodajem na ovim razinama

zasto ne shvatite da je firma u stecaju i da o njoj vise nitko ne brine. direltor je covjek u penziji koju je zamrznuo jer se vise nitko nije htio uhvatiti tog posla.
po zadnjim informacijama dostupnima na eoglasna ploca prijavljena potrazivanja su 2.3 mlrd kn, a priznata od strane Uprave Viadukta su 715 mil hrk. Nek je stvaran dug negdje na sredini oko 1.4 mlrd kn shvatite da to nitko ne moze i nece pokrit.
Povotovo kada h ovom trenutku Viadukt nema svoje imovine jwr je sve pod zaloznim pravom vjerovnika (cinancijske kuce i leasing kuce)

Invest vi ste to shvatili i bravo za vas! Tko onda kupuje dionice viadukta?

Iskreno nemam pojma.
Ali s obzirom na mizeran promet ocito je rijec o sitnim i nebitnim spekulantima..

molio bih odgovor od znalaca : kad je ovako loša situacija u viaduktu, zašto prvih 10 ne prodaje dionice ? definitivno čudna situacija; ako se sve raspada , direktor nesposoban , nema se posla, nema love od libije, zlz, itd, ogromni dugovi , a opet , nitko ne prodaje ?!

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

falco

neki su nesposobni i našli su se zatečeni stanjem i nakon velikog i naglog gubitka više nemaju šta za izgubit (a veliki broj dionica ionako nije moguće prodat)
dok neki (koji imaju USKOK-ovu optužnicu na leđima) ne smiju raspolagati (prodavati) svoju imovinu (takva su dva u TOP 10 ILI TOP 12, nisam siguran.
a neki su prodali (tipa Duktaj ili neki fondovi koji krate pozicije koliko imaju mogućnosti).

invest, za mene si znalac i priča ti ima smisla, ali opet ne bih htio ulazit u nečij event.prijestupe.
bez obzira na sve, što se tiče tehnike kad se treba iskrcavati, zna se kako se to radi; namjernim dizanjem cijene sa malo dionica , zatim slijedi up rally, i potom iskrcaj sa velikim brojem dionica . ovdje to nije napravljeno.možda griješim, ipak imam osjećaj da se nešto čeka. velik je ovdje ulog u igri i velika lova u pitanju.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


invest, za mene si znalac i priča ti ima smisla, ali opet ne bih htio ulazit u nečij event.prijestupe.
bez obzira na sve, što se tiče tehnike kad se treba iskrcavati, zna se kako se to radi; namjernim dizanjem cijene sa malo dionica , zatim slijedi up rally, i potom iskrcaj sa velikim brojem dionica . ovdje to nije napravljeno.možda griješim, ipak imam osjećaj da se nešto čeka. velik je ovdje ulog u igri i velika lova u pitanju.

volio bih i hja da griješim, ali meni se osobno čini da se ovdje sprema najtragikomičniji rasplet u povijesti hrvatskih poduzeća.
raspad sustava bez premca.
na ruku im definitivno neide što se sav kadar razbježao po drugim firmama, a opće poznato je da je danas “znanstvena fatastika” pronaći čak i pomoćnog radnika u građevini.
A Viadukt je svu radnu snagu trajno izgubio.

Tko tebe slusa stvarno je naivan…da viadukt nema imovine evo ja bih sada moga nabrojati 100 milja eura nekretnina sa zlz zajedno ..ma neda mi se pisati kad vidim kakve se laži plasiraju tko je pametan proćitat će unazad 10 strana foruma meni se neda pisati prodajte im naivci i samo slusajte njihove debele izmisljotine dok vam uzimaju dionice….

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


molio bih odgovor od znalaca : kad je ovako loša situacija u viaduktu, zašto prvih 10 ne prodaje dionice ?
kome da ih proda ????jedino njuskalo

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Imali su oni vremena za prodati nekoliko mjeseci i to na puno boljim cjenama pa nisu! mislis da insajderi nisu znali sto se sprema…a sto se tice imovine book je preko 700 kuna

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

New Report

Close