VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U svakom slucaju sljedeci tjedan bi mogao biti zanimljiv .


Kad se sudac vrace s godisnjeg da okonca ovu agoniju i konacno proglasi stecaj?

Ja bas ne mislim sa proglasenjem stećaja ista loše za VDKT neka prebiju dugove pa da vidimo uprava je odavno htjela stećaj ali ju zavlaće sa godišnjim odmorima .
Biti će još tu raznih raspleta i zapleta a i moguće dokapitalizacija i preuzimanja..prodaje ZLZ i gradilišta u radnićkoj kao i dug iz Libije

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

kolega šta dobro stečaj donosi dioničarima?

Kolega znam da navlaćiš za što nižu cjenu nisi janje nego vuk…tko je htio prodat stigo je 10x…ostali ipak misle suprotno..ako nisi kupio požuri rađe ..nego da se ovdje trudiš doćarati što crniju sliku..dionica vrjedi puno više i u stečaju a to će sve izaći na vidjelo…ima tu još iznenađenja i pelješki most a i teglenica vrjedi 100 milja ne vidim neku veliku prodaju 90% dionica je idalje u rukama vlasnika

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Ee moj data hvatas se za slamku… Na 400 kuna si tvrdio da ide ovo na 700 – 800 samo je pitanje trenutka a vidi gdje dodjosmo…


Kolega znam da navlaćiš za što nižu cjenu nisi janje nego vuk…tko je htio prodat stigo je 10x…ostali ipak misle suprotno..ako nisi kupio požuri rađe ..nego da se ovdje trudiš doćarati što crniju sliku..dionica vrjedi puno više i u stečaju a to će sve izaći na vidjelo…ima tu još iznenađenja i pelješki most a i teglenica vrjedi 100 milja ne vidim neku veliku prodaju 90% dionica je idalje u rukama vlasnika


Ako imate uvid u knjigu dionicara rado cu vam poslati svoje podatke pa vidite koliko ih imam… nikakve crne misli i prognoze s moje strane! Uvazavam vase misljenje ali ne i naklapanja o mom osvrtu na dionicu!

Na žalost Francuzi i Viadukt su pred dobijanjem natječaja za Pelješac, a i 1,5 milijardi kuna ugovorenih poslova još nisu nestali.

Stečaj u kojem dioničari dobro prolaze spada u žešću kategoriju fantasy romana. Otpisavši u glavi 100% investicije u ovog zombi građevinara, potpuno sam miran i siguran da će nadzorni odbor, (pred)stečajni upravitelj i direktor društva pretvoriti ovu dionicu u crnog labuda koji će se vinuti do par stotina kuna do kraja ove godine. Kao što su to i do sada uspješno, kvalitetno i etično radili na zadovoljstvo gomile malih dioničara-suvlasnika.

Da zanimljivo da insajderi iz top 10 dionicara
koji rade a i upravljaju u Vdkt nisu prodali niti 1 dionicu.
i cekaju da ostanu bez svega po navodu nekih ..

narocito zato sto sto glavni Kezele je uložio više stotina hiljada eura i sad ćeka da mu to propadne ..mora da glavni covjek nije pri sebi i ne zna sto se zbiva sa firmom kad ne prodaje niti jednu dionicu.. i on i Bekeret mora da su sisli sa uma kad ne prodaju a glavni su i drmaju viaduktom

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Ee moj data hvatas se za slamku… Na 400 kuna si tvrdio da ide ovo na 700 – 800 samo je pitanje trenutka a vidi gdje dodjosmo…

Optimisti se hvataju za slamku, ali što rade pesimisti sa svojim komentarima o vdkt-u. Ili im smeta naš optimizam, ili ga nastoje srušiti ,da bi što jeftinije kupili naše dionice.Firma koja ide u stečaj bi trebala biti interesantna samo dioničarima Vdkt ili pak budućim dioničarima koji žele kupiti za jeftini???????

6) STEČAJNI PLAN (“preustroj”)

• Odredbe o stečajnom planu sadržane su u člancima 213. – 265. Stečajnog zakona
• Postupak u okviru stečaja koji se radi trajnog nastavka poslovanja stečajnog dužnika s dobiti može provesti restrukturiranjem, pripojenjem dužnika drugoj pravnoj osobi ili na drugi zakonom predviđen način.
• Načelno, vjerovnici odgađaju svoje namirenje da bi se nakon toga namirili u većem postotku nego prilikom tzv. “klasičnog stečaja“ na način da potraživanja pretvaraju u udjele, kredit ili slično.
• O prihvaćanju preustroja odlučuju vjerovnici glasovanjem, a stečajni sudac rješenjem potvrđuje ili uskraćuje potvrdu stečajnog plana.


Na žalost Francuzi i Viadukt su pred dobijanjem natječaja za Pelješac, a i 1,5 milijardi kuna ugovorenih poslova još nisu nestali.

Za tvoju informaciju, Francuzi su se iz priče oko Peplješkog mosta povukli još u travnju ove godine.
Ne pišite nebuloze.

New Report

Close