VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

šta jest jest 🙂

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Netko nešto zna već danima?!…

Sudac trgovačkog suda koji vodi stečajni postupak se s godišnjeg odmora vraća 21.08.
Sada je pitanje kada će taj predmet uzet u razmatranje.

tko je što znao ostaje da se vidi. moram priznati da sam i ja jako znatiželjan.

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/



i na viaduktu počelo pripetavanje ….

pripetavanje s ukupno 4000 kuna prometa… "bravo" majstore
[/quote]
činjenica je, da vdkt ima relativno mali br.dionica, oko 450 000,a zadnjih mjesec, dva, na vrlo niskom prometu je došlo do kupnje, odnosno prodaje velikog broja dionica -jer je cijena jako niska.Pa za 2500kn moglo se kupiti 100 dionica , ne tako davno, a za 30kn da i ne spominjem


Sudac trgovačkog suda koji vodi stečajni postupak se s godišnjeg odmora vraća 21.08.
Sada je pitanje kada će taj predmet uzet u razmatranje.

Vdkt je mjesecima u razmatranju, uprave, vlade,budućih investitora itd., a sud, suci , stečajni upravitelji -samo predstavljaju legalno sredstvo za dobivanje vremena

Ma upravo to – mali broj dionica. Treba samo malo razuma pa da se pomnoži cijena sa brojem dionica te pogleda imovine firme i sve skupa usporedi. Dionica je trenutno jeftina i gotovo sam siguran da ide još gore. A ioreškovići i slični nek i dalje pametuju i brukaju se. Frajer prije desetak dana kad je bila na 28 govorio o propasti. Sad je 40, i mudro šuti, iako se možda oglasi. Kad bude narasla još koji desetak posto u 2-3 mjeseca neće ga se vidjeti na temi.

mislim da bi mogla narasti 300%, ako se pozitivno riješe problemi vdkt, i više.Nadam se cijeni iznad 200kn, u slučaju poz.ishoda.Tko ne riskira, taj i ne profitira.

Jeli to samo dim ili će biti i nešto vise?

Tegru je zapravo preuzela tvrtka H-grad u vlasništvu Pomgrada, koji osim tvrtke u Hrvatskoj ima još nekoliko tvrtki kćerki u Sloveniji.

Objavljuje LiderSubota, 12. kolovoza 2017.

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.


mislim da bi mogla narasti 300%, ako se pozitivno riješe problemi vdkt, i više.Nadam se cijeni iznad 200kn, u slučaju poz.ishoda.Tko ne riskira, taj i ne profitira.

Cijenim optimizam u ovim nuklearnim vremenima….

Međutim, ovdje kratkoročno može biti optimizma, uostalom dionica je već 50 % odskočila, umjetno ili ne ne ulazim…
Vidjet ćemo kad se vrate zabini fond menageri s ljetovanja hoće li nastaviti prodaju ovog građevinca…

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Jeli to samo dim ili će biti i nešto vise?

Tegru je zapravo preuzela tvrtka H-grad u vlasništvu Pomgrada, koji osim tvrtke u Hrvatskoj ima još nekoliko tvrtki kćerki u Sloveniji.

Objavljuje LiderSubota, 12. kolovoza 2017.


Odlicna vijest! Ako ce dionicari profitirati neka preuzmu viadukt! Mali dionicari su najveci gubitnici trenutno



mislim da bi mogla narasti 300%, ako se pozitivno riješe problemi vdkt, i više.Nadam se cijeni iznad 200kn, u slučaju poz.ishoda.Tko ne riskira, taj i ne profitira.

Cijenim optimizam u ovim nuklearnim vremenima….

Međutim, ovdje kratkoročno može biti optimizma, uostalom dionica je već 50 % odskočila, umjetno ili ne ne ulazim…
Vidjet ćemo kad se vrate zabini fond menageri s ljetovanja hoće li nastaviti prodaju ovog građevinca…
[/quote]
Ako fondovi cekaju kraj godisnjeg da bi se rijesili bezvrjedmih papirica onda je to teska katastrofa!

New Report

Close