VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

znači ima još ovdje nekih kojima nije jasno da je VDKT nakon prekida PSN u stečaju nego čekaju da se sudac vrati s godišnjeg i to formalno objavi pa da onda reagiraju na burzi….
OK onda, čekamo i taj trenutak pa da vidimo što će ekipa nevjernih toma tada napraviti sa svojim dionicama….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


[
zakljucujem raspravu ,nema smisla…
nije nagovor na nista ..

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Isto, nije nagovor na ništa, osim na pažljivo provjeravanje i analiziranje svega napisanog na ovom forumu i inače u životu.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Zlatek @ forum je zabava i nista vise od toga..a meni je 80% korisnika spamera ignore..nemam zivaca ni vremena citati lupetanja korisnika koji nemaju sto pametnije za radit u zivotu .
cijena vdkt nije pala bezveze ovoliko u kratkom roku..meni je to dovoljno za bit podalje

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


znači ima još ovdje nekih kojima nije jasno da je VDKT nakon prekida PSN u stečaju nego čekaju da se sudac vrati s godišnjeg i to formalno objavi pa da onda reagiraju na burzi….
OK onda, čekamo i taj trenutak pa da vidimo što će ekipa nevjernih toma tada napraviti sa svojim dionicama….

Koji dosadni komentari, i taj dio je dotaknuo dno dna. Neki likovi si umišljaju da mogu nekoga preplašit na 30 kuna, pa ako je netko izgubio 98% posto na nekoj dionici, neće valjda tebi poklonit ovih 2%, radije će ih izgubit, ili ostat u poziciji za rast u slučaju obrata.

@ZMAJKI
Ma, i meni je forum zabavan osim kad se postaju neistine s ciljem “navlačenja”.

@ingroman
2% je malo, ali je npr. 4 puta više od 0,5% tako da mislim da ti ova tvrdnja o “radije izgubiti” ne stoji.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

To ti je dobra logika. Nakon Agrokora, nijedna više firma u Hrvatskoj neće propasti. Sve će ih spasiti svemoćna država. Uloži sve što imaš na to.


znači ima još ovdje nekih kojima nije jasno da je VDKT nakon prekida PSN u stečaju nego čekaju da se sudac vrati s godišnjeg i to formalno objavi pa da onda reagiraju na burzi….
OK onda, čekamo i taj trenutak pa da vidimo što će ekipa nevjernih toma tada napraviti sa svojim dionicama….

Ja vjerujem u stečaj Vdkt,uostalom uprava je i sama zatražila stečaj.Tko poznaje novi stečajni zakon(znati će o čemu pišem)i to je upravo ono što treba vdkt-u ,da se izvuče iz krize i dobije na vremenu za svoja potraživanja .

A šta ak država Viaduktu iznenada vrati onih 94 ili koliko već milijuna što duguju? Šta će onda biti?

Deblokada racuna

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

….ali da su htjeli,vec bi to napravili.uprava ima i dr aduta ,ali nista ,sutnja,nikakve vijesti.interesira me zasto zele toliko u stecaj .cudno,jer uprava koja zeli rezultate bi trebala raditi suprotno od ovoga,jedino je dobro AKO rade u tisini.jos ne mogu nesto ozbiljnije komentirati,ali cinjenica je da firma tone iz dana u dan.treba im jedna dobra vijest

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Bitno je da njima nije jasan razlog pada cijene. Tako stoji u očitovanju.

New Report

Close