VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da je 1 milijardu gupitak nije trebalo toliko da padne dionica tak da sad samo moze gore da ide recimo do 300 sam se ceka da ovaj skipa po meni jos ima oko 9000kom


da je 1 milijardu gupitak nije trebalo toliko da padne dionica tak da sad samo moze gore da ide recimo do 300 sam se ceka da ovaj skipa po meni jos ima oko 9000kom

VDKT je u blokadi, ne isplaćuje radnicima plaće, otišao je u stečaj, upravo je objavio gubitak od 113 milijuna kuna, a ti očekuješ rast na 300 kn? temeljem čega???

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

gledam malo prvih 10, nema ništa od pravih iskrcaja ….

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Računovodstvo je dosad pisalo dobit i sve super, a sad kad firma ne radi, može generirati toliki gubitak???
To je sad trebalo pokrenuti još jedan val rasprodaje i rušenja cijene, ali izgleda , nikoga se nije dojmilo!

Kolega DOVIDJORNO, malo ste promijenili retorilu?
Pa vi ste veliki zagovornik teze da je Viadukt bingo na burzi i super uspješna firma.
Vi i DATA (koji je izgleda promijenio nick) ste bili glavni dugi niz godina!



da je 1 milijardu gupitak nije trebalo toliko da padne dionica tak da sad samo moze gore da ide recimo do 300 sam se ceka da ovaj skipa po meni jos ima oko 9000kom

VDKT je u blokadi, ne isplaćuje radnicima plaće, otišao je u stečaj, upravo je objavio gubitak od 113 milijuna kuna, a ti očekuješ rast na 300 kn? temeljem čega???
[/quote]
Ako je Vdkt u stečaju, u silnim fin.problemima, na temelju čega se kupuju dionice po ovoj cijeni od 30tak kuna.Za očekivati je vrijednost od 0 kuna,a očigledno ima onih koji se nadaju u vrijednost vdkt i njegov brz oporavak i nastavak uspješnog poslovanja.Iza kulisa krije se velika igra, a vrijeme će pokazati tko je bio u pravu.Osobno, vjerujem u vdkt i kupujem dionice po ovoj cijeni, a ako padnu, kupovat ći ih dalje, ali u većim količinama-a to upravo netko i radi.Ovi koji prodaju , mislim da istovremeno i kupuju, a sve u svrhu zastrašivanja malih dioničara

Magma je isto u stečaju, a trguje se. Zašto? Zato što uvijek ima tutleka.



Računovodstvo je dosad pisalo dobit i sve super, a sad kad firma ne radi, može generirati toliki gubitak???
To je sad trebalo pokrenuti još jedan val rasprodaje i rušenja cijene, ali izgleda , nikoga se nije dojmilo!

Kolega DOVIDJORNO, malo ste promijenili retorilu?
Pa vi ste veliki zagovornik teze da je Viadukt bingo na burzi i super uspješna firma.
Vi i DATA (koji je izgleda promijenio nick) ste bili glavni dugi niz godina!
[/quote]
ja sam vjerovao gospodinu DATA-i

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Nažalost desilo se neoćekivano i podlo od HACA ..nakon godina dobrih vjesti..ali ovo je jako daleko od gotovog…
izvjesce pa sto ste oćekivali to smo već znali i 5x je uraćunato u cjenu
razlog sto se ne javljam je cjena koja me ne stimulira na pisanje
i da nisam prodao ..niti budem..nego sam dokupio ..neka svako vjeruje sebi najprije….

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Kraj radničkog dioničarstva, ali tko su veliki vjerovnici?


Računovodstvo je dosad pisalo dobit i sve super, a sad kad firma ne radi, može generirati toliki gubitak???
To je sad trebalo pokrenuti još jedan val rasprodaje i rušenja cijene, ali izgleda , nikoga se nije dojmilo!

A ako ga nije srušilo do sada sa 4k, pa 400, pa 100, onda neznam kad će ga srušit 🙂

Kraj radničkog dioničarstva, ali tko su veliki vjerovnici?


Eto još jedna priča se bliži svome kraju. Iako je ovo stvarno jedan od galopirajućih!

“Uz priliv iz prodaje vlasničkog udjela u MZLZ-u u vrijednosti između 7 i 10 mil. eura, te realizaciju naplate iz arbitražne nagodbe za Libiju (ugovor Nalut – Ghadames u Libiji, koji vodi međunarodna odvjetnička kuća Mayer Brown), Viadukt računa i na priliv od prodaje projekta u Radničkoj cesti procijenjenog na oko 20 mil. eura.”
8+10(+30)+20= 68 mil eu = 500 mil kn
Sporovi s Hc 130 mil kn ….. sve zajedno 630 mil kn
Firma u Njemačkoj nije u stečaju??
Teglenica i silni strojevi , nekretnine …..
A dugovi su 500-600 mil kuna ???
Tko je ovdje lud???
Ovo bi nam g. Invest možda mogao objasniti, on je upučeniji.

Tko je ovdje lud???

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

New Report

Close